Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Ajde cjuti ti tamo sa filozofskim tekstovima o zivotu,smrti,i nepravednim nicim izazvanim bombardovanjem nato zlotovora.

Ах, али сад сам се прешалтао на антиамеричке и антиглобализацијске тековине... и то пуном паром...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најсмешније је кад неко преозбиљно схвати себе, не само у металу него уопште. То је доказ да самог себе уопште не схвата, тј. не гледа реално.

Када, свесно или несвесно, неко све своје афинитете подреди томе "што је металац", чак и оне који немају толико везе са металом... (Мада је то чешћа појава међу клинцима који су свеже напаљени)

Смешно ми је кад људи услед таквих ствари створе један доста затворен систем размишљања, и у исто време презиру друге исто тако затворене системе размишљања.

 

Од ствари које су овде наведене, много су ми позитивнији они ликови које се стварно зајебавају него они који су умислили да су "не-знам-ни-ја-шта". Споменуо је неко спот Breaking The Law. Јесте смешно али види се да праве пародију од тога, да су то схватили пре свега као добру зајебанцију, и самим тим ми је скроз ок...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad neko sebe shvati ozbiljno to uopste nije smesno.

Mladi metalci samo kopiraju uzore,sto upravo znaci da sebe uopste ozbiljno ne shvataju.

Pre ili kasnije,ili izgoris pa pocnes da gledas malo oko sebe,i u sebe :),ili te neko/nesto trgne.

Metal parodije su gay,samo moronsko ponavljanje klisea,radije bih slucao rani Bewitched,ili Abigail-beer metal sex,to je ziva i zdrava parodija :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте, али је то један од највећих бендова у свом жанру и то не на основу неких ствари које немају везе са музиком.

Реци то Лази. Он нема поштовања према било којој врсти ауторитета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde miran.

Ako ima argumente,ok,da cujemo,ako ne,onda prati automatizam(licni,drustva) i gole emotivne reakcije tretira ko neshto sto ima relevantan znacaj.

Аргументи? Наравно, не свиђа ми се њихова музика, а онај спот је довољно смешан и без оних "летелица" што је Лаза додао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...