Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Bilo bi fino :pivopije:

 

Ja bi to uradio (imam i Hard Metal-e i Cao HM-e gde je Teekwan izlazio),al nemam skener :lol::blush:

 

Hajde ako te ne mrzi proveri da li su gornji kaisevi objavljeni u Hard Metalu i Cao HM. Treba mi tacan spisak svih brojeva u kojima je izlazio Teekwan i datumi objavljivanja tih brojeva.

 

Ako neko drugi zna neka se ukljuci!

 

Evo i jedne table.

teekwan.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde ako te ne mrzi proveri da li su gornji kaisevi objavljeni u Hard Metalu i Cao HM. Treba mi tacan spisak svih brojeva u kojima je izlazio Teekwan i datumi objavljivanja tih brojeva.

U svakom Hard metalu je izasla po jedna epizoda stripa Teekwaan.

 

U Cao HM-u (negde iz '89) je u jednom broju (za koji znam;mozda je i u jos nekom,ali za to ne znam) izaslo nekoliko epizoda ('kaiseva'),ali su sve bile na 1 strane (mozda 3-4 njih ukupno na 1 strani).Tu je ona epizoda kad teekwaan stoji ispred ogledala i druge.Ustvari,te epizode iz '89 bas i nisu Teekwaan,nego neka 'demo verzija' Teekwaan-a :lol: Posto tu Teekwaan nema 'telo' vec je predstavljen samo kao bundeva koja govori :bigblue: Nisam cak ni siguran da se to objavilo pod nazivom "Teekwaan",ali sam siguran da je to crtao Bane Kerac :da:

 

 

 

E,a ona epizoda u poslednjem redu iz tvog prvog posta (ono Fight Fire With Fire) je APSOLUTNO NAJBOLJA epizoda Teekwaan-a :):rockdevil::rockdevil::rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik je totalno nenormalan,a kolko cujem nema koncerta na kojem se nije potukao.

No ako je vec raspravljano o njemu ( a i da nije),nema potrebe da ga i dalje provlacimo po temama.Dovoljno je mjesta dobio.

Jos je jedan lik smijesan bio na koncertu Metallice,kad su poceli da bacaju trzalice u publiku,misleci da bacaju novcice,povikao je:"Mamu vam jebem,nismo mi sirotinja" :) Genijalno! :rockdevil:

 

.. pitam se sta bi pomislio da su bacali palice :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsmješniji u metalu su mi power metal bendovi.Njihovi imidži,coveri,mačevi,kingdom-i,tekstovi,"moćne",pompezne pjesmice i sav taj kič u svim porama gore navedenog.

I undergroun blackeri,naravno.O njima ni neću.

Neki bendovi power i jesu smesni ali evo npr Sonata Arctica, oni su power ali daleko od toga da su smesni. Rhapsody jeste smesan. :bigblue: Stratovarius smesan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne vucem te za jezik vec sam lepo pitao jer mi je bilo cudno kad si negirao da su power ali izgleda nisam dobro shvatio.

Neka su happy metal. :bigblue:

 

edit: Ni ja ih nisam voleo dok niosam otisao na koncert. :bigblue:

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pojedini fanovi-troo metalci su presmiješni.

Nikad neću zaboraviti: Stigla u Beograd noćnim vozom i iz voza,u sred jutra,izlazi lik sa full corpse paintom .Ko zna đe je,kukavac krenuo.Ali je bilo presmiješno i zabrinjavajuće u isto vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...