Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Grave Digger je heavy/speed, a noviji Pokolgep je heavy, ali recimo moderni heavy, da ga razlikujemo od oldschool faze kakva su bili u početku.

 

Cekaj Prinche ti se onda samo tripujes da si prepametan kad sa svojih 26 godina se pozivas na kvazi znanja nekih pajsera da bi opravdao etiketiranje zanra.

Sad cu ja da se pozivam na Denija Filta jer on kaze da je Nymphetamine black metal.Daj ne seri leba ti

 

Ne, nego jednostavno valja napraviti razliku šta je heavy, šta je power, šta je speed, šta je thrash. Radi se o tome da RNA tvrdi da

moji omiljeni power metal bendovi, ne samo da nisu power, već da neki od njih nisu ni metal. Na to moram da reagujem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Grave Digger je heavy/speed, a noviji Pokolgep je heavy, ali recimo moderni heavy, da ga razlikujemo od oldschool faze kakva su bili u početku.

 

 

 

Ne, nego jednostavno valja napraviti razliku šta je heavy, šta je power, šta je speed, šta je thrash. Radi se o tome da RNA tvrdi da

moji omiljeni power metal bendovi, ne samo da nisu power, već da neki od njih nisu ni metal. Na to moram da reagujem.

 

 

mislim da će te uskoro gmazovi iz tih bendova zvati na pivo,ili da poprcaš koju grupi kuju njihovu (al da ti oni izaberu),jer im stoijćki držiš stranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kazem jebo vas heavy i power,slusajte malo emperora da uklavirite sta je savrsen spoj ideologije,tehnike,virtuoznosti i vokalniih varijeteta.pogotovo ti prinche jerbo mnogo kenjas a realno o muzici ne znas nista.svi tvoji postovi se svode na rekla/kazala jer nemas ama nijedan dovoljno cvrst argument da u nekoj meri bilo sta dokazes jeste ili nije.

 

Iskreno poceo sam da te smatram za ultra debila onog momenta kad si izjavio da je Watershed emo,do tad si mi bio samo debil

 

tvoja subjektivnost probija sve granice,ne podnosis black metal sta si koji kurac trazio na rotting christu.isao si da se pozerises,nisi znao nijednu pesmu samo si mlatio glavom u prazno.cuo si threnody ali nju nisu svirali :)

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kazem jebo vas heavy i power,slusajte malo emperora da uklavirite sta je savrsen spoj ideologije,tehnike,virtuoznosti i vokalniih varijeteta.pogotovo ti prinche jerbo mnogo kenjas a realno o muzici ne znas nista.svi tvoji postovi se svode na rekla/kazala jer nemas ama nijedan dovoljno cvrst argument da u nekoj meri bilo sta dokazes jeste ili nije.

 

Iskreno poceo sam da te smatram za ultra debila onog momenta kad si izjavio da je Watershed emo,do tad si mi bio samo debil

 

Znaš šta ja u stvari mislim? Da ovde postoji jedna skupina koja jedva čeka da ja napišem bilo šta, pa da me onda poklopi svojim zajebancijama, jer su isfrustrirani što su u svojim društvima oni meta za zajebavanje, pa se sad istresaju preko foruma na meni.

 

Argumenti tu nisu bitni. Da sam se složio sa Boškom i rekao da Stratovarius zaista nije power metal i da je Sonata Arctica ''gej pop'', mislim da bi tek onda usledilo pljuvanje moje malenkosti. Prvi bi Joker skočio na mene, pošto kaže da voli Stratovarius. Znači, kakvo god mišljenje da iznesem, ja ću biti napljuvan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
А ево вам нешто најсмешније у металу. Чуо неко за бенд Ностарадамеус? Питам ја њих једном давно зашто су додали то "Е" вишка. Кажу они: "Зато што много волимо Стратовариус, па да нам име исти број слова као и њихово." :puke:

 

pa tvoja grupa ima ime od pesme onih nemaca Gamma Ray.isti kurac.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš šta ja u stvari mislim? Da ovde postoji jedna skupina koja jedva čeka da ja napišem bilo šta, pa da me onda poklopi svojim zajebancijama, jer su isfrustrirani što su u svojim društvima oni meta za zajebavanje, pa se sad istresaju preko foruma na meni.

 

Argumenti tu nisu bitni. Da sam se složio sa Boškom i rekao da Stratovarius zaista nije power metal i da je Sonata Arctica ''gej pop'', mislim da bi tek onda usledilo pljuvanje moje malenkosti. Prvi bi Joker skočio na mene, pošto kaže da voli Stratovarius. Znači, kakvo god mišljenje da iznesem, ja ću biti napljuvan.

Nece Joker na tebe da skace,Joker je strejt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš šta ja u stvari mislim? Da ovde postoji jedna skupina koja jedva čeka da ja napišem bilo šta, pa da me onda poklopi svojim zajebancijama, jer su isfrustrirani što su u svojim društvima oni meta za zajebavanje, pa se sad istresaju preko foruma na meni.

 

Argumenti tu nisu bitni. Da sam se složio sa Boškom i rekao da Stratovarius zaista nije power metal i da je Sonata Arctica ''gej pop'', mislim da bi tek onda usledilo pljuvanje moje malenkosti. Prvi bi Joker skočio na mene, pošto kaže da voli Stratovarius. Znači, kakvo god mišljenje da iznesem, ja ću biti napljuvan.

 

Brate sam si kriv za to.Gde god upadnes pocnes da kenjas,jebote sta si sve izlupao na temi za evroviziju.Znaci tvojom zaslugom te svi posmatraju kao predmet za zajebanciju i prozivanje.Stekao si takav status lupajuci gluposti na sve strane pa i onu cuvenu ZASTO SE DEVOJKE CUVAJU DA IZGUBE NEVINOST SA PRAVIM MUSKARCEM,STO JEDNOSTAVNO NE ZABIJU KRASTAVAC?

 

Pa mislim o cemu mi dalje da pricamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Nece Joker na tebe da skace,Joker je strejt :)

 

 

Ja bi ga zaskočio na suvo.al da mi plate.a prepostavimo i da on to voli.merak za tarzanćiće mu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne samo procitajte ovu izjavu,mislim da je vreme da ostavimo princa jer svaka dalja rasprava sa njim je zalosna

 

Što se tiče toga da devojke same sebi oduzimaju nevinost, ja mislim da su glupe one koje čekaju kurac, mesto da sebi na vreme nabiju krastavac.
Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
ZASTO SE DEVOJKE CUVAJU DA IZGUBE NEVINOST SA PRAVIM MUSKARCEM,STO JEDNOSTAVNO NE ZABIJU KRASTAVAC?

 

Pa ima takvih recimo ove seljancice iz Mošorina,čuvaju se do 25e za pravog,a onda završe sa nekim agrar ekonomom,od 40 godina,i 120 kila.a jebačina ne traje ni 3 minuta.

inače,danas su se mnoge klinke pojabale prvi put,pre nego što je princ i upiso 2godinu fakulteta.

I svaka te danas može lagati da si joj jedini,prvi,pravi.može da stavi dijafragmu u picu,da ti mislis ako si neiskusan da je to himen.Otkud prince jadan ćovek zna,možda mu je neka kurva mazala oći da joj je prvi i pravi.mi muškarci nekad pre razmišljamo erektivnom kitom, nego li mozgom.jebeš ti taj 9.0 prosek na faksu,kad svaka žena može da te vrti oko kurca.ne samo tebe,i mene i sve ovde po forumu.zato ja i volim žene,jebu mene ali jebem i ja nji.ja bez metala mogu,ali bez ribe kraj sebe, i njene mirišljave mace,nemerem.

 

Pogledaj ovo :

 

ena.popov.u.kuci.vb.15.09-16.12.2006_008.jpg.jpg

 

Koji bre prince,podele u metalu,pičke materine.lebac joj ljubim u tu guzu.pojeo bih joj dupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Hehehe Razbijacu sta bi tek radio kad bi ti okacio sliku moje ribe :)

 

 

I da,Emperor su sabani,cisto back to topic

 

Te bih ubio uzeo nju,ili bi ti tražio da mi je iznajmiš za neku lovu.sat-dva.bila bi preporodjena.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa tvoja grupa ima ime od pesme onih nemaca Gamma Ray.isti kurac.

Јес', ал' за разлику од оних Финаца, Gamma Ray је БЕНД! И то бенд Каија Хансена, па ти види.

 

За Нострадамеус име није била у питању рима, него ИСТИ БРОЈ СЛОВА. мени еј то још очајније.

 

Рогошић ми је добар пријатељ, али и човек који продаје музику, па мора да се поводи за устаљеним етикетама. Мадa, у мојим очима се поприлично дискредитовао када је у својој књизи о Мејденима написао да је "Somewhere In Time" осредњи албум, и када је ставио на први албум Enjoy Sarme "power metal".

 

И никад нисам рекао да је Соната Арктика геј поп, немој да обмањујеш јавност. Написао сам "да их назовем геј поп, то би била увреда за све добре геј поп бендове на свету".

 

Иначе, ова расправа јесте смешна. Зар се не смејете? Френки се смеје.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес', ал' за разлику од оних Финаца, Gamma Ray је БЕНД! И то бенд Каија Хансена, па ти види.

 

За Нострадамеус име није била у питању рима, него ИСТИ БРОЈ СЛОВА. мени еј то још очајније.

 

Рогошић ми је добар пријатељ, али и човек који продаје музику, па мора да се поводи за устаљеним етикетама. Мадa, у мојим очима се поприлично дискредитовао када је у својој књизи о Мејденима написао да је "Somewhere In Time" осредњи албум, и када је ставио на први албум Enjoy Sarme "power metal".

 

И никад нисам рекао да је Соната Арктика геј поп, немој да обмањујеш јавност. Написао сам "да их назовем геј поп, то би била увреда за све добре геј поп бендове на свету".

 

Иначе, ова расправа јесте смешна. Зар се не смејете? Френки се смеје.

 

Dobro bre, Boško, na stranu što nemamo isto mišljenje o žanrovskim podelama, ali kako možeš da Stratovarius nazoveš ''onim Fincima'' i da kažeš da nisu BEND? Pa Timo Tolkki je izmislio gitaru u poređenju sa gitaristima Gamma Ray, na primer. Uostalom, Gamma Ray su u toj prvoj fazi gde je i pesma Space Eater imali drugačiji zvuk, dosta vukli na hard rock, za razliku od perioda od Land of the Free na ovamo, gde su pravi epic power metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se malo vratimo na temu.

"Sabaton" je smešan do bola.

Ni malo originalnosti u muzici a tekstovi debilni. kao da ih je pisao naloženi metalac početnik od 13 godina.

Sabaton - Metal Crue

Lyrics

 

Take some venom and accept

That you won't see Nazareth

The rainbow leads you home

 

Warrior sent to milky way

UFO shooting gamma ray

A riot of destruction

 

Watch the rockbitch go down, vixen spread

 

When the priest killed a maiden in the metal church

Armored saints and warlocks watched the slaughter

Rage of the slayer forced the pretty maids

To kiss the Queen in crimson glory

 

You were born a motorhead

Bike's in flames you race ahead

U do the Kansas rush

 

Racing with the motley crew

Annihilator chasing you

With guns and burning roses

 

Status quo has been reached, wasps unleashed

 

Take a skyride with me, then you'll see

 

 

484_photo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toj pesmi ne fali ništa, ljudi su samo hteli da izraze svoj respekt prema legendama metala. Ima još bolja pesma, Metal Machine, u kojoj koriste naslove poznatih pesama. Inače, ti tekstovi su izuzetak, oni pevaju o poznatim ratovima i bitkama. Poslednji album sadrži niz citata starokineskog filozofa veštine ratovanja, Sun-Tzu-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...