Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

editcina:

Nista se nije pretvorilo u reklamu, sve je od pocetka reklama, ima 2% esencije koju ne vidis jer si retard, i ostalo je sljam koji ce vreme pocistiti, sto ti ne vidis, opet jer si retard i ne znas znacenje istorije.

 

 

Hoces ikada prestati da me proganjas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неће, игнориши га. Он ти је као свраб - што се више чешеш, више сврби.

 

Najava za novi album Immortala

 

Одавно се нисам оволико здраво смејао! :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E meni je posebno smesno to sto vecina black i death metal bendova fura neki fazon corp paint-a i neke ogromne lance i katance a u stvarnom zivotu nose dzempere i karirane kucne papuce...Ustvari to je tuzno...Jbga sve se pretvorilo u jednu veliku reklamu...

To ti je isto kao da kazes kako ti je smesno sto se neki glumac tako i tako oblaci na filmu, a u stvarnom zivotu nosi papuce i dzempere...a kako hoces da se obuvaju i oblace na koncertima, u papuce i dzempere? Zasto i muzika i sve mora da reflektuje tu "obicnost"?

To sto ti ne prepoznajes, to se zove performans. Naravno, pricam o zrelim bendovima koji to koriste kao deo neceg veceg, kojima je sve ( i muzicka strana, i image, i ostalo) stavljeno u sluzbu vizije, ili kako vec hoces; ne za bendove koji imaju takav i takav image jer kao to tako treba. Prava muzika je umetnost, a sam umetnik se obicno izrazava na vise nacina, ne samo na jedan. Znaci, i image i muzika igraju podjednaku ulogu.

Edited by Vajar

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je isto kao da kazes kako ti je smesno sto se neki glumac tako i tako oblaci na filmu, a u stvarnom zivotu nosi papuce i dzempere...a kako hoces da se obuvaju i oblace na koncertima, u papuce i dzempere? Zasto i muzika i sve mora da reflektuje tu "obicnost"?

To sto ti ne prepoznajes, to se zove performans. Naravno, pricam o zrelim bendovima koji to koriste kao deo neceg veceg, kojima je sve ( i muzicka strana, i image, i ostalo) stavljeno u sluzbu vizije, ili kako vec hoces; ne za bendove koji imaju takav i takav image jer kao to tako treba. Prava muzika je umetnost, a sam umetnik se obicno izrazava na vise nacina, ne samo na jedan. Znaci, i image i muzika igraju podjednaku ulogu.

Ovo je vrlo tacno....Hoce li mi neko dati JEDAN death bend sa korpsom?Svasta ce ova Branislava jos da izjavi.Pa ko jos moze da ocekuje da i po kuci idu u lancima i sa pejntom na faci?VErovatno je i Sean Bean smesan jer se nije oblacio po kuci kao Boromir dok je snimao LOTR. Mislim,zaboga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noob... <_<

 

НИКАД БИЛИ, НИТИ ЋЕ ИКАД БИТИ!

 

Nabroj nekoliko bendova za koje ti misliš da su power. Ja mislim da ti imaš problem koji se u psihologiji zove kognitivna disonanca. Nekada davno su te pogrešno naučili da brkaš melodic thrash i power, pa sad namerno nećeš da se suočiš sa opšteprihvaćenom definicijom power metala, da ne bi priznao kako nisi bio u pravu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ја мислим да ти болујеш од нечег што се зове "почео да слуша метал пре 2 дана", па се сад слепо поводиш за општеприхваћеним дефиницијама, које су махом смислили људи које везе немају с музиком. Није да ми је та стриктна жанровска подела толико битна, али ако већ постоји, зовимо ствари правим именима. Ја сам рекао да је цела збрка настала јер је Helloween БИО power метал на првим албумима (закључно са првим "Keеper"-ом). Они су после драстично променили музику, а име као остало. Класична замена теза, као код људи који су power металом звали оно што је Пантера свирала, само зато што су људи имали албум који се зове "Power Metal", а да нису чули разлику између тог и каснијих албума.

Stratovarius је дозлабога њањав бенд чија би најбоља дефиниција била "вртић метал". Натерао си ме да напишем њихово име. :mad:

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ево вам нешто најсмешније у металу. Чуо неко за бенд Ностарадамеус? Питам ја њих једном давно зашто су додали то "Е" вишка. Кажу они: "Зато што много волимо Стратовариус, па да нам име исти број слова као и њихово." :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неће, игнориши га. Он ти је као свраб - што се више чешеш, више сврби.

 

 

Одавно се нисам оволико здраво смејао! :) :) :) :) :)

 

 

Najjaci klip koji sam video!! :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ево вам нешто најсмешније у металу. Чуо неко за бенд Ностарадамеус? Питам ја њих једном давно зашто су додали то "Е" вишка. Кажу они: "Зато што много волимо Стратовариус, па да нам име исти број слова као и њихово." :puke:

 

Ja sam u Metal Express-u 15 citao o njima. I evo sad sam prekopao po casopisima i nasao isti bas da to pogledam. Je's vala ovdje pise da su to e dodali da bi im se ime rimovalo sa Stratovarius. Mada se meni cini da se nesto bas i ne rimuje. U svakom slucaju su idioti

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ја мислим да ти болујеш од нечег што се зове "почео да слуша метал пре 2 дана", па се сад слепо поводиш за општеприхваћеним дефиницијама, које су махом смислили људи које везе немају с музиком. Није да ми је та стриктна жанровска подела толико битна, али ако већ постоји, зовимо ствари правим именима. Ја сам рекао да је цела збрка настала јер је Helloween БИО power метал на првим албумима (закључно са првим "Keеper"-ом). Они су после драстично променили музику, а име као остало. Класична замена теза, као код људи који су power металом звали оно што је Пантера свирала, само зато што су људи имали албум који се зове "Power Metal", а да нису чули разлику између тог и каснијих албума.

Stratovarius је дозлабога њањав бенд чија би најбоља дефиниција била "вртић метал". Натерао си ме да напишем њихово име. :mad:

 

Znaš kako, ako ćemo o dužini slušanja metala, Branko Rogošić je slušao metal pre nego što si se ti rodio, a ja u njegovim katalozima izdanja u Mordoru nešto nisam primetio da je Stratovarius klasifikovan kao ''vrtić metal'' bend. Ima tamo i Nostradameus, za koji stoji da je melodic power. Što se Helloween-a tiče, ja tvrdim da oni pre Keeper-a nisu bili power, već speed. Razlika je u tome što je speed bliži oldschool heavy i thrash korenima, dok power predstavlja evoluciju ka melodičnijem i progresivnijem zvuku. Eto, to je ono što ti ne prihvataš, za tebe su svi bendovi koji su tako evoluirali ''gej pop'' ili vrtić metal''.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Znaš kako, ako ćemo o dužini slušanja metala, Branko Rogošić je slušao metal pre nego što si se ti rodio, a ja u njegovim katalozima izdanja u Mordoru nešto nisam primetio da je Stratovarius klasifikovan kao ''vrtić metal'' bend. Ima tamo i Nostradameus, za koji stoji da je melodic power. Što se Helloween-a tiče, ja tvrdim da oni pre Keeper-a nisu bili power, već speed. Razlika je u tome što je speed bliži oldschool heavy i thrash korenima, dok power predstavlja evoluciju ka melodičnijem i progresivnijem zvuku. Eto, to je ono što ti ne prihvataš, za tebe su svi bendovi koji su tako evoluirali ''gej pop'' ili vrtić metal''.

 

Dok vi serete svi šta je šta,te bendove boli kita šta vi prićate,i idu po svetu,karaju lude pićke radodajke,slikaju se na ekstra mestima,dorgiiraju se,sviraju svuda,umiru od alkoholai bitna im je lova i slava.a to da li su moć,crn ili gradn šou metal, jebe se njima.vi se koljite oko toga.

 

Branko Rogošić je imo bend koji se zvao Ćelični Leptir.Nežan bijo mladić.Sviro je gitaru ko što zna da je svira Baja Mali knindza,kad mu je daju bez žica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ću na nekoga da se pozovem, to će biti neko ko ima znanja i iskustva u ovoj oblasti. Ako hoćete, evo definicije power metala koju Rogošić nudi, a koja donekle objašnjava Boškovu zabludu:

 

"Evo jednog termina koji se u različitim erama i na različitim geografskim prostorima različito koristio. U Americi 80-tih je označavao sasvim drugačiju muziku od one koja je u Evropi 90-tih lejblovana kao power metal. Danas su ipak koliko toliko usaglašeni stavovi i power metal pojam se koristi da bi se opisala poletna i melodična muzika koju stvaraju HammerFall, Stratovarius i drugi 'poweraši' ''.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...