Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Jbg. nekad sam zudeo i ocekivao igre ko lud. Odbrojavao sekunde pre nego sto se pojave, ali od tamo 2008/2009 od kada je izasla najbolja igra svih vremena, nemam cemu da se radujem vishe. :(

 

Koja je igra u pitanju, može li se znati? :ph34r:

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno znate al 17.11. izlazi i Left4Dead 2 (umesto besplatnih dodatnih misija :violent: )

izvlace se melee oruzjima, jednom dnevnom misijom, uncommon common infected-ima, par novih special infected, neki novi gameplay koji za sad kriju...

cons: jebeno ruzni likovi. ne mogu da verujem da nece biti Zoey i Francis-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostaje li Engine isti? Zna li se?

Čini mi se da će biti isti engine. Ako tako bude to je čisto namlaćivanje para, mogli su samo kao expansion pack da izbace.

Nije da sam igrao ni prvi deo, ovaj tek neću.

 

Ovaj Dante's Inferno baš fino izgleda.

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Izaći će čim In Flames postane black metal.

 

Haha komentar. Ne mogu ja nikom da sipam pamet levkom pravo u vugla. Za tebe je to Nu Metal, a za mene nije i tako ce i biti verovatno do sudnjeg dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha komentar. Ne mogu ja nikom da sipam pamet levkom pravo u vugla. Za tebe je to Nu Metal, a za mene nije i tako ce i biti verovatno do sudnjeg dana.

Nope. Za mene je In Flames čist melodični death metal, oduvek i zauvek. A black metal ne može biti pa da mu jebeš mater, jedino ako si totalno gluv i operisan od sluha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Bole mene uvo sta ko prica IF ima black glas, povremeno i zvuci Black. Pretezno jeste DEath i tacka.

 

Nego odovorite ako znate ima li Soulcalibur 4 za PC?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...