Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Ne deluje mi manje haoticno od TF-a, cak ima vise zezalica. Obe igre su prilicno dosadne (ili te brze smore) kad igras sa nepoznatim ljudima. TF2 sa drustvom na Skype-u, uz mogucnost koordinacije napada i sl je bas kul igra :da: Tako da se nadam da se ova biti ista samo sa vise vremena pre nego sto smori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TF2 je mnogo haotičniji, zbog čega ga i ne igram iako ga imam skinutog iz nekog razloga na steamu. :haha:

Imam ga i ja... Iz nepoznatog razloga, da. :mhihi:

 

Što se tiče haosa, mislim da će se GCI pokazati kao mnogo haotičniji. Upravo zbog mogućnosti kombinovanja sprava. Neće se znati ko gde udara.

 

A BF3 kupujem za koju nedelju, odluka je pala. :da:

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.g2play.net/store/Battlefield-3-EA-Download-Manager.html

moze i za jeftinije da se nadje, ja sam recimo prodao kljuc za 3000din, i to za Limited Edition uz koga se dobija i Back to Karkand ekspanzija, koja je sama 10-15evra...

KO bre jos kupuje na Originu :)

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ljudi, opicih malo Igru Prestola RPG i mogu vam reci da je to po svemu sudeci jos jedna u nizu igara malih evropskih kompanija koje dobiju kurchinu od nalozenih americkih review-era koji skajrimu i svemu blizzardovom ne daju manje od 10 bez pardona. Igra jeste malo lose animirana, grafika je nista spec, combat takodje, ali prica i likovi su fenomenalni i, za razliku od mass effecta 3 odluke u dijalozima tokom igre zaista imaju vidne reprekusije kasnije.. sve u svemu, ko voli dobar RPG i pricu a ne lozi se na sinematike, grafiku itd. - vredi probati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Watch_Dogs izgleda jebeno prelepo!

 

 

Ovo je otprilike kako sam ja želeo Max Payne da izgleda, u grafičkom smislu.

 

Takođe, novi Splinter Cell koji prilično obećava.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...