Jump to content

Atlantida


Bejbe Kompajler

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Atlantida će nastupiti kao predgrupa na koncertu Ripper Owens-a u Beogradu i klubu Gun 24. septembra.

 

Sa zvaničnog sajta:

 

"Veliko nam je zadovoljstvo da vam saopštimo da će Atlantida nastupiti kao predgrupa na koncertu čuvenog pevača Ripper Owens-a u Beogradu!

 

Nastup sa vokalom koji je pevao u sastavima kao što su Judas Priest, Iced Earth i grupa Yngwie Malmsteen-a predstavlja za nas čast i sa zadovoljstvom ćemo sa njim deliti binu.

 

Datum održavanja koncerta je 24. septembar u klubu Gun.

 

Ovom prilikom bismo želeli da se zahvalimo organizatorima iz Zlabog Promotions na pozivu i ukazanoj prilici da budemo deo ovog događaja.

 

Vidimo se u klubu Gun!

 

Vaša ATLANTIDA"

 

atlantida-logo.jpg

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aktuelno izdanje Atlantide, Na Krilima, proglašeno je sa zakašnjenjem za ALBUM GODINE časopisa Nocturne.

 

Sa AtlantidaBand.com:

 

"Sama nominacija u jakoj konkurenciji za najbolji album u 2011. godini po izboru čitalaca Nocturne magazina velika je čast, a posebno ponosnim nas čini osvajanje najvećeg broja glasova. Ovu nagradu smatramo priznanjem za uloženi trud i podstrekom da nastavimo napred.

 

Zahvaljujemo se časopisu Nocturne, jedinom rok magazinu i jednom od najuticajnijih rok medija sa ovih prostora, i želimo mu upsešnu borbu za rok kulturu! Atlantidinu podršku imate.

 

Hvala na podršci!

 

Vaša ATLANTIDA"

 

album-godine-nocturne.jpg

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Price o Atlantidi

Atlantidu sam imao prilike da cujem par puta uzivo - doduse, potpuno nezaintersovan!!!

 

I...

Nisu nesto ali su bolji od 97 posto bendova koji su ovde na listi...

E sad - posto ja nisam cuo veliku vecinu od tih 97 posto bendova a preko nekih klinaca kojima verujem znam da je ovo sto pisem stvarno, samo mogu da im pozelim srecu u nastavku karijere i porucim sledece - ne obazirite se na kritike zlonamernih, verujte u to sto radite, pevajte i dalje na srpskom i razumljivin glasom ( mislim na rezanje ) i nemojte postati sou bend jer to prezirem... Ustvari, ne prezirem jer razumem, na zalost!

 

Gurajte...

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu nesto ali su bolji od 97 posto bendova koji su ovde na listi...

E sad - posto ja nisam cuo veliku vecinu od tih 97 posto bendova a preko nekih klinaca kojima verujem znam da je ovo sto pisem stvarno,

Ubo je poentu.

Edited by biohazard
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pevač Atlantide, Nemanja Savić, novi je član grupe Neverne Bebe na poziciji akustičnog gitariste, perkusioniste i pratećeg vokala.

 

 

Sa AtlantidaBand.com:

 

"Poznato je da Nemanja već godinama sarađuje sa grupom Neverne Bebe kao tehnička podrška. Odnedavno ga mozete videti i u ulozi njihovog pratećeg člana gde svira akustičnu gitaru, perkusije i peva prateće vokale.

 

Mogućnost izlaska na binu sa vrhunskim muzičarima iz jedne od najboljih grupa sa ovih prostora svakako predstavlja veliko zadovoljstvo i čast.

 

Slede večerašnji nastup na trgu u Paraćinu i sutra u Kragujevcu, takođe na Gradskom trgu.

 

Uskoro više informacija o novom spotu!"

 

 

atlantida-neverne-bebe.jpg

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...