Jump to content

Legion Of The Damned


WoI

Recommended Posts

Steta sto nema teme o ovom bendu. Znaci kratko cu vam reci - ko voli Deathchain ovi momci ce ih oduseviti!

Sada im je izasao novi album Feel The Blade, pa ako volite bas brutalan death/thrash ovo je prava stvar za vas :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најмање три пута сам отварао теме о овом бенду. :) Много су добри, мени чак и бољи од Deatchain.

U poredjenju sa novim albumom Deathchaina bolji su 100 puta, ali ono sto po meni njima fali da bi bili ekstra bend jesu oni neki zarazni refreni koje ima Deathchain, kao u Venom Preacher :rockdevil:

LotD ima sve - brzinu, brutalnost, samo da imaju te neke catchy refrene pa da prshti na sve strane :rockdevil: :rockdevil:

@Ultimate

Probaj da poslusas njihov prosli album Sons Of The Jackal, mada meni se desavalo vishe puta da mi voice over totalno pokvari utisak o albumu, tako da se trudim da izbegavam vishe te promose ili sacekam da izadje regularna verzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто? Најбоља су имена од само једне речи, ако је ефектно. Већина их је ионако одавно искоришћена. А у поређењу са овим новим именом, све је боље, да не причам о Пантера фонту који користе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

idi slusaj slayer i drkaj na novi spot metalike

kad bi bar nesto od njih poslusao i procitao sta su jedni od najpoynatijih metal muzicara rekli za njih, mozda bi i mogao nesto konkretno da prikenjas

Edited by WoI

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote,al' si ti zajeban.

Znaci,neki najpoznatiji muzicari su rekli za njih da su do jaja...znaci,ako tebi neki najpoznatiji muzicar kaze "Brale moj,nebo je zeleno,a more je ljubicasto",ti ces reci "Jes'majku mu,u pravu je"?ako je tako,idi se leci.Kakvi su ti to glupi argumenti?Najpoznatiji muzicari su rekli,jaka muda.

Slusao sam bend itekako,i dobri su,ali reci za njih da su najbolji thrash bend trenutno je cista glupost.

A ova prva recenica...brale,odrasti vise.

Ako mi devojka ne bude dala picke,i budem bio primoran da drkam,drkacu na Asia Carreru,a ne na novi spot Metallice,ove sodere ili metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, to sam ti naveo samo kao primer, da vidis sta su rekli neki ljudi, cija rec zaista vredi dosta u metal muzici.Za mene ovo jeste trenutno najbolje sto thrash metal moze da ponudi, ali opet ti kazem - te ljude sam naveo samo kao primer da se ne vidi da je moje misljenje jedini usamljen slucaj. Mozda ja nisam kometentan da dajem ocene o nekom albumu, bendu, ali se bar trudim da kazem nesto konkretno, a ne ko ti. Tvoj najveci vrhunac u komentarisanju thrash metal bendova je "Kako debilno ime", i "Slayer je najbolji bend na svetu". S tobom dalje necu vise stvarno da se raspravljam jer kao sto smo odavno ustanovili ove rasprave zaista vise ne vode nicemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva rasprava?Mi nismo o nicemu raspravljali.Ja sam dao kratki komentar na tvoju izjavu,i onda si ti poceo da filozofiras.A poenta je ova:niko,ukljucujuci i tebe i mene pa cak i neke sjajne muzicare,nije kompetentan da kaze da je neki bend najbolji.Svi smo dovoljno kompetentni da kazemo i procenimo da je neki bend dobar,ali najbolji...kako to mozes tvrditi?Ne mozes.I zbog toga sam se nasmejao.Zato sto je to glupost.

A ovi fazoni "Ti samo kenjas za ime benda i da je Slayer zakon,bla,bla,bla,bla..." ... ako vec uzimas u usta moje komentare,onda ih barem procitaj.Pa tvrdi to.

A za imena bendova cu kenjati uvek i koliko god hocu.Meni je ime benda bitno,posto,kao sto sam rekao milion puta,je to prvi utisak koji steknes o bendu.A ako je ime glupo,ja cu to i reci.I sta je tu problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mi jedno nije jasno kod Lemija... I ti imas bend, covece, i zamisli da neko kaze "joj, vidi ove pajsere, kakvo debilno ime, necu ja to da slusam" i ne da vam sansu na osnovu gluposti.

A meni je (bez uvrede) ime "Oroz" glupo, ali to nije uticalo na moj sud o muzici benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,to je licni stav kod coveka,i meni ne pada na pamet da to osudjujem. :da: Ako neko tako rezonuje,to je njegovo pravo. :da:

Ime benda stvara prvu sliku o tome sta oni jesu.I samim tim privlaci ili odbija ljude.Ja licno nikada necu poslusati bendove kao sto su Anal Devastation ili Anal Destroyer ili Thunderfucking Corpsepickamaterina...zato sto znam sta se tu krije,i da to meni ne lezi i nece mi se sigurno svideti.Verovatno cu se u nekim slucajevima zajebati,to stoji,ali u velikoj vecini necu.

Najbolje bi bilo da svaki bend mogu poslusati,ali posto ne mogu,mora postojati neka selekcija. :da:

 

I sada me nemojte jebati za diskusije o imenima bendova,posto ih ovoga puta nisam ja zapoceo,nego vi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
samo puštaj konstantno elegy i malovlent.

Jes' pa da se ubijem od dosade :)

 

Kidding..anyway, taj "Elegy", "Feel The Blade", kako vec zele da ga vikamo, im i jeste najjachi rad. Vr' pesme, brutalni thrash with taste..ali i jedini rad koji me je naterao da gu malo vishe slusham, dva albuma pre njega su mi nyah, a novi chekam da se pojavi voiceoverless pa da gu obrnem k'o chovek (Chekamo Grobodanov post dakle :) ).

 

I da, sama promena imena mi se ne svidja. Mogli su samo da promene onaj venomasti logo u neshto lechka originalnije, a ne da promene ime i stave jedan uzasno glupi i dosadni, plus sto je Occult bolje ime, ranga Satan, Death, Demon, Venom...ali sam bend, daleko, daleko od toga.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...