Jump to content

Ulcerate


Лударајко

Recommended Posts

Gorguts razbijaju.

 

Isto se moze rec i za Ulcerate. I slozio bih se sa kolegom iz zhupe da su ovo drugaciji tripovi, iako ima tu dosta tehnikalisanja. Ako je Gorguts Neurosis trip, ovaj je onda Meshuggah. Everything is Fine je albumcina i po, vidi se uticaj njihovih komsija australijanaca iz kultnog benda Portal. Nema price, ta AUS/NZL ekstremna scena je bas mocna. Premocna.

 

edit:

 

Abystic Ritual - Dark Carnal Witchery

81905.jpg

1.An Eternity of Despair 03:17

2.Flames of Vengeance 03:13

3.Dark Carnal Witchery 03:35

4.In Nightfall I Reign 02:31

5.Undying Militance 02:00

Total playing time 14:36

 

Ima li ko link za ovaj demo? U grupi su likovi iz Ulcerate, muzika je black/death. Imam samo zadnje 2 stvari za tog demo snimka koje sam skinuo sa neta, i to je to. Brutalno.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

To + Grave Ritual. Dovoljno kvalitetnog materijala za naredni period, a jos kad se sjetim da su u najavi razni kultovi... nije mi dobro. Stvarno vrhunski mjesec sto se metal muzike tice. Ovaj black/death raznio, a i black metal izbacio par mnogo dobrih albuma (Ascension, Clandestine Blaze..). Ovih dana izlazi i novi Negative Plane, uh jedva cekam i to. Definitivno slusam samo par odabranih albuma :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ga vise slusam, sve dublje padam u njihov ambis.. Monstruozno izdanje, ovo i Mitochondrion ce tesko ko prejebat do kraja godine. A da je za klasu losije od novog Immolation, ne znam. Em sto ih ne bi poredio na prvom mjestu jer mi je trip drugaciji. Em sto je Destroyer of all prejeben album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i vi nasli porediti dva razlicita svijeta.

 

Ne znam,na prvu je solidno.Produkcija dobra,ideja dobra,komponovanje dobro,varijacije na komponovanje lose.Sve se vrti u krug,disonantnost zna biti jebena i dosadna,kad imas pristup da sviras samo radi disonantnosti,a ne da ona posluzi kao sporedni motiv u kreiranju atmosfere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...