Jump to content

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)


ProgressiveR

Recommended Posts

E ovako, film je i vise nego dobar, veoma mi je zanimljivo sto se Burton upustio da uradi nesto tako crnohumorno i krvavo, da ne znam njegov vizuelni stil, rekao bih da je ovo radio neki novi reziser, tako da je filmic pravo malo osvezenje.

Od kostima do scenografije nemam zamerki, dopada mi se i pevanje pogotovo Johnny i Alan Rickman tandem, mada falio je Cristopher Lee, on bi cak i bolje legao za matorog sudiju :D (ili Cristopher Walken, uh!)

Jedina zamerka za film mi je onaj pocetak koji u 3d prikazuje stolicu, pa mlevelicu za meso, i oni delovi kada pokazuje grad, to mi nekako kvari citav uzitak....

I prekratak je film samo sat vremena, sem ako meni nisu dali neku skracenu verziju (jer na netu pise da film traje 116 minuta) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Johnny najbolje leze uloge cudaka/ludaka, nema boljeg glumca za takve uloge, uglavnom kada je glumio normalne likove nije me bas odusevljavao ali zato ove gore potonje pomenute likove :wub:

Da, da britve su lepo modelirane, srebro i rezbarije.

I totalno mi se dopada ms. Lovett lik, multi tasker alert ha ha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џони Деп и она су савршен пар за уврнуте филмове. Видим да су боје у филму и цела атмосфера слични као у "Sleepy Hollow", опет Бартоновом филму. Гледао сам синоћ како јe сниман филм, па ме заинтригирало.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џони Деп и она су савршен пар за уврнуте филмове. Видим да су боје у филму и цела атмосфера слични као у "Sleepy Hollow", опет Бартоновом филму. Гледао сам синоћ како јe сниман филм, па ме заинтригирало.

 

Sleepy Hollow. :kvlt: :D

 

Astrallis ti bas obozavas doticnog irca :pivopije:

 

Veoma. :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deluje weird and impressive in same time.

...AT the same time

 

Некако ми се чини да би бартон требаод а узме да уради неко од Дикенсових дела. Он би му удахнуо тај неки болесни дух.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Некако ми се чини да би бартон требао да узме да уради неко од Дикенсових дела. Он би му удахнуо тај неки болесни дух.

:da: to bi bilo predobro.

Inace odgledala sam Sweeney-a odavno, mnogo mi se svideo film, pevanje necu ni da komentarisem :wub:

Predobro odradjen film u svakom smislu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...