Jump to content

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)


ProgressiveR

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Pa moram priznati da je coravost zrela, onako ide s godinama :P:)

 

Elem konacno ga pogledah i mogu reci da svi koji su rekli da je los seru :) Cak i da film totalno nije u necijem "fazonu" ne moze biti los, ubistvo kako je kvalitetan. Svidja mi se kraj, sto ipak nije dobio ono sto je ceo film zeleo jer nije zasluzio posto mu je osveta postala najvaznija stvar. I kul sto nisu tupili sa "a cerka je zivela happily ever after". Inace mi pevanje ide na nerve, mozda bi film bio podjednako dobar i da toga nema ali sto da ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moram priznati da je coravost zrela, onako ide s godinama :P:)

 

Elem konacno ga pogledah i mogu reci da svi koji su rekli da je los seru :) Cak i da film totalno nije u necijem "fazonu" ne moze biti los, ubistvo kako je kvalitetan. Svidja mi se kraj, sto ipak nije dobio ono sto je ceo film zeleo jer nije zasluzio posto mu je osveta postala najvaznija stvar. I kul sto nisu tupili sa "a cerka je zivela happily ever after". Inace mi pevanje ide na nerve, mozda bi film bio podjednako dobar i da toga nema ali sto da ne.

SPOILER ALERT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa poenta samog filma, a i mjuzikla je pevanje :D

Meni se dopada kako su glumci otpevali/odrecitovali, mada iskreno falila im je legenda Cristopher Lee! Taj covek vec ima glas, a ja sam se nadao da ce mu Burton dati nekakvu ulogu kada ono sipak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ма, тотално ОК, светло је интересантно решено, све је пуно претње, сивила, некако је клаустрофобично ...

Кул.

Мислим, у океану сличних/истих филмова, овај се прилично издваја и право је освежење.

Бартон се још увек чини надахнутим, што је тотално позитивна ствар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni je film stvarno vrh! I svidja mi se jer je mjuzikl, i volim ovu foru filmova.

Najjacha mi je ona scena ispod drveta, nekako mi je i kostim i sve fanta-super!

 

Enivej, Tim Burton izgleda priprema jos neki mjuzikl..mislim Alice in Wonderland...e to jedva cekam da vidim... :muzicar::cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, "Alice" izlazi sledeće godine i ne mogu da dočekam ... priča jednog od njauvrnutijijh pisaca ikada ekranozovana od strane jednog od najuvrnutijih režisera ... nadam se da će Johny Depp i Helena Carter dobiti neku od uloga u filmu ... ne mogu da zamislim njegov film bez njih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, Џони Деп би могао да буде Луди Шеширџија, мада је и Мартин Шорт био добар у Холмарковој верзији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni se uvijek plače na onu scenu na kraju filma...kada krv onako lijepo kapa iz Sweeneyevog prerezanog vrata...

Jako, jako lijepa scena.

 

I Burton je cool odradio film pogotovo zato što to ipak nije čisti mjuzikl (zbog dodavanja nekih elemenata priče tipičnih za komercijanli film, što malo pokvari dojam), ali svidio mi se jako...pogotov ako si ga previše vežete uz život...da..khm hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...