Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

Valjdae on trebao da prectavlja emotivca i Djoloromantika, dobrocudnog, tihog i povucenog decka...uz dozu povremenih izliva besa, zato stoe postao beskucnik i sto ga zivot nie mazio...a za Marisu su pogodili likusu...prava razmazenica i kurvica...i jeste bila naigrdja od svih

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je super koncept i red mi je jako zanimljiv lik, ali ne mogu da se otmem utisku da je rađena prvenstveno za glupe amere. neke stvari su toliko površno urađene da boli. da ne spominjem srbe kriminalce koji su se samo u prvoj sezoni pojavljivali nekih četiri puta, ako ne i više. od mene 7/10 za sada, videću još da li ću nastaviti da gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbi kriminalci su bili mindfuck totalni, ali skroz su okej odradili te likove, Miloseviceva licna placenicka garda, ovo ono, nisam ispratio ko su glumci, ali su znali srpski (mada vise bosanski naglasak). I panorama Kraljeva, napravise da grad izgleda monumentalno :haha: Jeste radjena za amere, ali kakvih sam se gluposti nagledao, ovo mi je skroz i ok, prvenstveno zbog red-a, karakter je nesvakidasnji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ispadne da su nam jos uradili besplatnu reklamu kad od Kraljeva napravise Prag :bigblue:

 

Nego, ja se okanuo serija. Ono, mozda ispratim jos neku koju sam zapoceo a nije se zavrsila ali u principu sve je to njesra tesko, pogotovo ove holivudske. Naravno zapode se po neka dobra, kao True Detective, recimo, to je jedino sto mi se bas svidelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest Bata Životinja

završio THE WIRE

 

5. to jest poslednja sezona mi je bila i najbolja, ono sa serijskim ubicom je epohalno

 

svaka čast, oduševili su me tu. Kraj serije je, doduše njanjav, totalno srbski, mazohistički, predaja, razočarenje, cinizam, nema šiptarizacije kao u True Detective

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Bata Životinja

u ovom Bronu u prvoj sezoni izgleda podvališe nekog degenerika da je kao pravi ubica, jer onaj tip u zadnje dve epizode je toliko retardiran da ne bi mogo ni da osmisli, kamoli ostvari ono što je Terorista šiptarske istine pre toga sproveo u delo

 

upropastiše seriju sa takvim skrnavljenjem na kraju, kao tip zapalio ordinaciju i ubio hirurga, kao da ga ne bi našli, a ovi bi ga ionako pronašli i bez toga. Što nije otišo u Koreju ili Beograd na plastiku kad je tako pametan

 

i koji moj je uopšte uradio sve što je uradio, da ih je samo metkom u čelo rešavao niko ga ne bi ni otkrio

 

i onaj ženski Šeldon Kuper, jao, jao

 

True Detective bre

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...