Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

Cesto mi se desava u poslednje vreme da ne scrobbluje neke pesme na sajtu, vec samo u programu, pa posle kad ponovo ukljucim nestanu. :/

Mada razmisljam da ga izbrisem, zato sto mnogo malo slusam od kuce u poslednje vreme, vec sa mp3-ija, pa mi i nije neka pravedna statistika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cesto mi se desava u poslednje vreme da ne scrobbluje neke pesme na sajtu, vec samo u programu, pa posle kad ponovo ukljucim nestanu. :/

 

To je normalno. Da ti se to ispravi samo u programu na tom spisku scrobble-ovanih stvari kliknes na "reconnect" ili odes na "account" i kliknes na naziv tvog profila. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.last.fm/user/kuruz

 

Да л' ико има овакве прелазе к'о ја? :)

 

Бритни између Девина и Стрепинга, Антоан Кламаран између Кситраса и Танкардарије, Пусикет Долс, па Најл, итд. :)

Edited by Scouse Buster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пуши га, пичкетино. :)

 

imao sam i ja ranije josh gorih prelaza kada su mi skroblovane bratove pesme. ja otishao jednom na last.fm kad ono tamo sve neki shabani, za pola ih nisam chuo.

vishe nemam takvih problema.

Мој бураз слуша електронику коју и ја волим, тако да нема проблема ни нежељених песама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени не смета, а и на ласт.фм сам се регистровао више пута, кад би било скробловано све оно што сам слушао од прве инсталације и листе би изгледале сасвим другачије.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo ukljucim scrobbler kad sam ja za kompom i to je to.

 

To je normalno. Da ti se to ispravi samo u programu na tom spisku scrobble-ovanih stvari kliknes na "reconnect" ili odes na "account" i kliknes na naziv tvog profila. :da:

 

Hvala. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...