Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

sta se desava sa ovim govnetom? danas mi nije skroblovalo skoro nista. tj. dok slusam pise koja je pesma, a cim se zavrsi, nestane. medjutim, sad skrobluje.

 

 

to radi i meni, ugasis skrobler i startujes ga o5h i radi sve i cak ti i izlista sve do tad

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni isto nije radila ali posle dve nedelje sam ponovo otisao na stranu aplikacije i allow je radio tj kada kliknes na njega aplikacija se instalira.sada sve normalno radi..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet jedu govna sa izmenama. :haha: Sad mozes da vidis "last loved tracks by friends". Nije losa idejica, samo neka poboljsaju "Friends listening now". :da:

upravo vidjeh taj novitet...svidja mi se.

 

Nego,meni su sve te promjene nebitne,dok ne uvedu pored postojecih i chart po vremenu slusanja bendova,a ne ovo po broju pjesama.Znam da ima ona aplikacija za to,ali hocu na profilu.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako,imam neku zajebanciju sa Last-om. Na albumu The Perfect Element od Pain of Salvation ne skrobluje mi sve pjesme. (za upucene,od Morning on Earth do zadnje nista ne ucitava) Sve su uredno tagovane,lastFM scrobbler ih registruje,ali na profilu se uopste ne ocrtavaju. Probao sam i sa autotagovanjem i "rucnim",opet nista. Which dick is to them?

 

edit:Snasao se...ripovao sam album sa orginala :lol:

 

 

Edited by Poor Twisted Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako,imam neku zajebanciju sa Last-om. Na albumu The Perfect Element od Pain of Salvation ne skrobluje mi sve pjesme. (za upucene,od Morning on Earth do zadnje nista ne ucitava) Sve su uredno tagovane,lastFM scrobbler ih registruje,ali na profilu se uopste ne ocrtavaju. Probao sam i sa autotagovanjem i "rucnim",opet nista. Which dick is to them?

 

edit:Snasao se...ripovao sam album sa orginala :lol:

 

Meni je ceo last.fm sranje sem jedne praktichne stvari to je da ti preporuci slichne izvodjace. Svaka im dala na vreme dobila zbog toga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh da, to je najjaca fora... Al sranje je, sto samo mesec dana moze onaj kao scroble (random izabira pesme, jbem li ga...), ukucash npr progressive death i on izbacuje bendove te vrste... Kako sam se navukao, i kad mi nestalo, hteo sam da poludim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se Last.fm najviše sviđa zbog tih kompatibilnosti tj traženja sličnih bendova, kao i zbog toga što konačno upoznah neke ljude iz prog ekipe maaalo detaljnije od ovog površnog yumovanja (u onoj meri u kojoj online možeš da upoznaš nekoga).

 

A oni, puni predloga i nikad bolji sagovornici :da: i kad bih otkrila viseći po beogradskim zadimljenim klubovima vlasnike takvih istančanih muzičkih ukusa?

 

Ni za tri života.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm,ova aplikacija sad kruzi po svim profilima:

http://fantasyfestival.last.fm/

"Sony's Fantasy Festival is a free, points based league game. The aim - to assemble the ultimate, imaginary festival line-up and gain as many points as possible through your acts' popularity in the real world (calculated by activity online).

 

You can create custom leagues, invite your friends and battle it out for festival supremacy.

 

There are regular prizes for the best performing festivals and the overall winner is presented with a music lover's dream prize - four "money can't buy" tickets (including VIP accommodation, flights and spending money) to one of Europe's best festivals.

 

Ready when you are."

 

Samo,prilikom registracije trazi da pristup vasem akauntu i ne znam koliko je to sigurno davati.Vidio sam da nekim ljudima,koji su usli,salje skoro svim prijateljima u shoutbox reklamu za ovo,kao bot.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...