Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

OK, tema mozda ima, mozda ne... Ukratko, zanima me zna li neko sta treba podesiti ili dodati na winamp, da ovaj cita strane jezike (recimo ruski) i da ispisuje u last.fm onako kako se bend zove (recimo Эхо Тишины, a ne ??? ??????.

 

Da li treba neki language pack, ili sta vec, a znam da je moguce izvesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Winamp ima jednu simpaticnu opciju - auto-tag. U 90% slucajeva odradi posao kako treba, i onda ti last.fm belezi ok ime artista i pesme. E sad ako auto-tag nece da odradi kako valja onda prepravi rucno tagove da ispisuje kako dobro :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Иначе, појавио се нови интерфејс, прилично измењен.

Мене се свиџа.

:da:

Јуче се појавила Бета, данас је званични интерфејс, све похвале за брзину и ажурност ових ликова.

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, појавио се нови интерфејс, прилично измењен.

Мене се свиџа.

:da:

Јуче се појавила Бета, данас је званични интерфејс, све похвале за брзину и ажурност ових ликова.

:da:

 

 

 

i meni se svidja ovaj interfejs,prilicno je dobar :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije učitavalo pjesme dva dana, i baš je bilo iritantno. :rolleyes:

Poslala sam mejl za pomoć, i nakon dva sata sve ide normalnim tokom. Malo me zbunilo, kad sam uključila računar, i pustila muziku, uopšte mi nije tražilo da ukucavam pass, već je sve išlo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalo se da će biti ovakav sajt još pre godinu ili koliko već kada su prodali last.fm nekome za ogromne pare. Normalno da će da slede sve stvari kao i kod ostalih social networking sajtova. Inače, pre par nedelja sam počeo da koristim beta deo sajta, prvo mi se nije sviđao, sad mi je kul. Svaka čast timu last.fm-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...