Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

Зависи у ком је формату тј. екстензији, да ли си одобрио скроблинг на тој партицији где ти је музика, да ли је уопште и таговано итд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je genijalna mogucnost sto sad mozes slusati sopstveni radio...a i mozes i sam birati koju god hoces pjesmu,samo je bitno da ti je nekad skroblovana sa racunara.Znaci,super stvar,ako odes negdje,imas racunar i net,ali nisi ponjeo svoju muziku. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je genijalna mogucnost sto sad mozes slusati sopstveni radio...a i mozes i sam birati koju god hoces pjesmu,samo je bitno da ti je nekad skroblovana sa racunara.Znaci,super stvar,ako odes negdje,imas racunar i net,ali nisi ponjeo svoju muziku. :da:

 

Shit je shto uglavnom to nisu cele pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napucali su ga sranjima koja nicemu ne sluzze [kao ta library recimo], a izbacili swe dobre stwari. Poqshawala sam onaj plejer desno da uklonim na swe nacine, nie uspelo. Ni skin ne moze se promeni. Ni gif-owi da se koriste za awatare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bzvz je što nema one opcije "Top artists last week". Ja sam svake nedjelje/ponedjeljaka sa nestrpljenjem iščekivala novu listu. :D Sad se sve automatski učitava, i ima ona opcija za proteklih nedjelju dana, što donekle, opet, dodje na isto... Malo je i nepregledno, npr. za inbox, i tako to. Prije se jasno vidjelo kad imaš novu poruku, sad moraš da čeprkaš.

Što se tiče estetskog izgleda, sasvim je OK.

Možda je i stvar navike...ono, draži mi onaj prvi.

:::::::::::

http://www.last.fm/user/_Mina_

::::::::::

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...