Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Gledao sam tekmu...koja tuga je taj Novi Zeland,nabijace ih ko bude stigo.

 

Samo da budu s nama u grupi, samo da budu s nama u grupi. ;)

 

Pored nasih, uvek navijam za sve Afrikance (sem Obale) i Azijate, zao mi ih nesto. xD Kad se samo setim Juzne Koreje i Senegala 2002. i Gane 2006. (sto ih Brazilci sjebase na kvarno).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez Marka kapitena nista.

 

Samo da budu s nama u grupi, samo da budu s nama u grupi. ;)

 

Pored nasih, uvek navijam za sve Afrikance (sem Obale) i Azijate, zao mi ih nesto. xD Kad se samo setim Juzne Koreje i Senegala 2002. i Gane 2006. (sto ih Brazilci sjebase na kvarno).

 

Pali bi nam kao kec na desetku. :rockdevil:

A mnogo mi je zao sto Saudijske Arabije,dosad sam uvek za njih navijao. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da budu s nama u grupi, samo da budu s nama u grupi. ;)

 

To... Oni i domaćini, pa ova 3. ekipa može ko 'oće. :haha:

 

 

Egipćani se golom u 95. minutu potpuno izjednačili sa Alžirom, i igraju majstoricu u Sudanu u sredu. Ludilo. :lol:

 

 

Uh što su Bosanci imali šansu sad... (gledam na ovom sranju: http://www.atdhe.net )

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

BiH je bila blizu još povoljnijeg rezultata, jer su tri puta njeni igrači pogodili okvir gola. Najpre je Senijad Ibričić u 44. minutu posle kornera, udarcem glavom pogodio prečku, a u poslednjem minutu sreća je bila veliki saveznik Portugalaca. Posle centaršuta sa desne strane najpre je Edin Džeko pogodio prečko, a na odbijenu natrčao je Muslimović i pogodio stativu!

Гре'ота.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta za bosansku reprezentaciju, navijam da tresnu portugalske pedercice uz Zenica bluz :haha: Trebali su im uvalit taj jedan gol, al greda nije bila na njihovoj strani :mrgreen: Stvarno su dobra reprezentacija, mislim da veceras nisu zasluzili poraz.

A africka reprezentacija Francuske dobila 1-0 sa krajnje odvratnim golom gdje je lopta skrenuta usla u gol. Pih. Iako je svjetsko prvenstvo bez njih siromasnije, lose igraju, jebo ih Domenek nesposobni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz svega srca sam navijao za BiH veceras i mislim da nisu zasluzili poraz, ali sanse za njihov odlazak na SP nisu izgubljene, jer ce Zenica nositi fudbalere sa sjajnim navijanjem do konacnog trijumfa.

 

 

Oni portugalci su govna ona najsmrdljivija i nadam se da ce biti 3-0 u Zenici za BIH! Kako samo foliraju picketine, padaju, jedu govna, a prljavi su (u svakom pogledu) i prgavi ..... nadam se da ce ih bosanci napuniti kao sarance

 

Nabijem ih na kurac,glupe portugalske cigansture.Kako ne dadose Bosanci bar jedan gol...Nervirao sam se kao da je Srbija igrala.'Ajmo Bosanci,naguzite govna u Zenici!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je interesantno kako svi odjednom mrze Portugal,otkako je Ronaldo postao zvezda.

Zabole me kurac za BIH,sto se mene tice moze Portugal da ima zabije 5 komada iz ofsajda,jebe mi se.

 

 

Ronaldo nije igrao, a sem toga treba da budes debil pa da ne skontas da su skoro svi oni govna. Rui Costa je jedini kralj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...