Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Koliko se ja secam protiv nemaca smo odigrali sasvim ok, mozda i bolje nego protiv francuza

to je sto mogu ovako na prvu loptu da se setim

 

 

 

sta kazes na pozivanje mrdje?

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пар дана пре меча са Французима, седели у кафићу за столом поред, Антић и Милан (Гробар) Томић и овај други убеђивао овог првог да позове Пауновића у репрезентацију! :confused:

Ћутите, срећа па се Паун повредио још онда, иначе би и њега звао!

Толико о нашем фудбалу и селекторском позиву! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

седели у кафићу за столом поред

Ма јок, него сам мало одвојио уво! :D

Јбг, не указује ми се баш прилика сваки дан да седим за суседним столом од дотичних креатура. :слежем раменима:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kome je jasno da mafija i dalje satsavlja spisak neka preporuci.

(pea, 3. oktobar 2008 14:13)

Vaš glas je zabeležen - hvala na trudu.

 

Mislim da je Mrdja pao sa stolice kad je sebe video na spisku...ili misli da je skrivena kamera ili da sanja!

(petrash, 3. oktobar 2008 13:29)

Vaš glas je zabeležen - hvala na trudu.

 

Jedan igrac Partizana(Obradovic)

jedan igrac C.zvezde(Milijas)

Jedan igrac Vojvodine(Djuric)

namenjeni za prodaju a igre u reprezentaciji podizu cenu.

 

 

edit

 

nadam se da ce uskoro i karadzic i ostala mafija iz saveza biti uhapseni.

anticu to ipak ne zelim, ali neka mu ide na dusu sto saradjuje sa njima i uzima procenat. sve na stetu reprezentacije naravno, jer se ne pozivaju najbolji nego oni koji treba da se prodaju.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шесторица из домаће лиге

 

За мечеве с Литванијом и Аустријом селектор Радомир је позвао 23 играча. На списку су: голмани: Владимир Стојковић (Спортинг, 18 утакмица, 18 примљених голова), Владимир Дишљенковић (Металург Доњецк, 3, 3), Бојан Исаиловић (Чукарички Станком, дебитант), одбрамбени играчи: Бранислав Ивановић (Челзи, 14, 2 гола), Немања Видић (Манчестер јунајтед, 33, 2), Ивица Драгутиновић (Севиља, 41), Младен Крстајић (Шалке, 58, 2), Антонио Рукавина (Борусија Дортмунд, 13), Игор Ђурић (Војводина, дебитант), Иван Обрадовић (Партизан, 1), играчи средине терена: Дејан Станковић (Интер, 75, 13), Здравко Кузмановић (Фиорентина, 13, 2), Ненад Милијаш (Црвена звезда, 1), Милош Нинковић (Динамо Кијев, дебитант), Гојко Качар (Херта, 5), Милош Красић (ЦСКА Москва, 13), Бошко Јанковић (Ђенова, 17, 4), Зоран Тошић (Партизан, 9), Стефан Бабовић (Нант, 4), нападачи: Никола Жигић (Валенсија, 31, 12), Данко Лазовић (ПСВ, 23, 6), Марко Пантелић (Херта, 20, 3), Драган Мрђа (Војводина, дебитант).

 

----------------------------------------------------

Haha sve moze da se razume, ali koji ce mu kurac ova kanta Mrdja? :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...