Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Sad ste me 'ladno naterali da kačim jednog po jednog Škotlanđanina, ljubi ih majka. :wub:

Znači, kraj :haha: :haha: :haha: :haha:

 

 

nbp64o.jpg

2itmwqf.jpg

2due5n5.jpg

fykhfs.jpg

2i70hes.jpg

2r55e10.jpg

o1xfd.jpg

 

Onih koje nema, smatrajte iole ''normalnim''. :haha:

Bugari su, bre, lepotani za ove, iako im upropašćava prosek alkos Ivanov. :haha:

 

EDIT: Dok sam iš'o da kupim večeru, 'ladno ste polegali. :) Neka, čeka vas ''prijatno'' iznenađenje ujutru,

kada se probudite. :mhihi:

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

bese trifun aktuelan i 96te na evropskom prvenstvu...uhvati me neka nostalgija kada se setim tih albuma...jedino si iz toga mogao da znas neke sekundarne informacije u vezi igraca...bilo te neko bezbrzino klinacko vreme bez jebenog neta...detinjstvo je najbolje zivotno doba...posebno 90ih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

После овог промашаја у Трстенику освануо графит:"Није све црно у нашем фудбалу. Мијатовићеве копачке су беле боје." :bigblue:

 

Иначе..

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/fudbaleri-sportinga-traze-da-stojkovic-ode-iz-kluba-10370.html

Edited by Србија Србима

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o mater,ovi Bugari kao da su u Cernobilju odrasli. :haha::haha::haha:

Не у Чернобиљу, већ у Козлодују ... ;)

 

Иначе, најкултнији играч те селекције је био Емил Костадинов који је дао гол (на том мечу заправо оба) и то какву голчину Французима у последњем минуту меча на "Парку Принчева" у последњем мечу квалификација.

Французима је био довољан и нерешен резултат, тада је за њих бранио познати Бернар Лама, играли Ерик Кантона, Лоран Блан (то је овај што је последњи запливао), Марсел Десаји, Дидије Дешам и другови, Еме Жакеа и Мишела Платинија само што срчка није стрефила ...

Контра за уџбенике, Французи га издуваше само тако, ако ништа, није на одмет свима које је погодила неправда од пре неки дан да одгледају више пута не били мало поправили расположење. :);)

Не треба заборавити да су исти ти Французи, додуше са подмлађеним саставом, освојили већ наредни шампионат (као домаћини).

 

П.С. Овог меча сам се сетио баш тај дан кад су играли са Ирцима (једина разлика, на стадиону "Француска"), помислио сам и понадао се да би историја могла да се понови, али авај ... :no::udri:

 

@Србија Србима: Слично овоме су се пољубили и Деки и Кежман кад смо добили Босанце на Маракани и директно се пласирали у Немачку 2006., толико о томе ... ;)

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bila kultna utakmica. Sećam je se kao da je juče bilo. I dan danas se nerviram zbog Savićevićevog promašaja pred golom i Stojkovićeve prečke iz penala.

 

http://www.youtube.com/watch?v=dGgtnyMAUpc

 

 

Pre toga je Piksi majstorski zabiberio Špancima:

 

http://www.youtube.com/watch?v=LZ4ZHEj03_Y

Edited by Mr. Inferno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...