Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

najbolji ustasa jos od mazuranica!SVAKA JEBENA CAST!!!!!!

 

prizeljkivao sam ovaj rezultat srbije,sto prije da onaj bolid da ode,dok ne bude kasno.kontam da izvesnim debaklom na sledecem mecu ce sam sebe ispratiti,ali sta ce biti sa toletom i ostalima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Горе од овога може бити само ако пукнемо од Фарана, што и слутим. Овог слепца обесити, Караџића у живи креч а паре у рукомет. Јебо фудбал.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od reprezentacija pored nase najvise volim Obalu Slonovace. Razlog za to je sto ih svi potcenjuju a ja odgovorno tvrdim da imaju jednu od najjacih reprezentacija na planeti. A sad vi mene pitate zbog cega nisu prosli grupu ni 2006 ni 2010. Zato sto nikad nisu imali srece sa zrebom. I tako 2006. su u grupi bili sa Argentinom i Holandijom a 2010. sa Brazilom i Portugalom. Igraci igraju po najjacim svetskim klubovima. Barry, Kolo Toure, Zokora, Boka, Demmel, Yaya Toure, Eboue, Dindane, Gervinho, Kalou i Drogba. To je njihov A tim a pored njih jos su tu i Bakari Kone, Kader Keita, Siaka Tiene, Tiote, Bamba, Romaric i drugi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pizone,svalercino,ti si nas izaslanik.

 

Bravo navijači pičke, zviždite golmanu naše reprezentacije svaki put kad uzme loptu.

 

I ja bih zvizdao picketini,ne vidim u cemu je problem.Idiot je idiot.

 

obesiti Tomislava Karadžića na terazijama, Pižon koliko večeras treba da podnese ostavku,

 

Karadzica i Djorica obesiti na Terazijama za primer.Govnari.

 

jebo vas antić, da je neki stručnjak ne bi bio bez normalnog amgažmana još od atletika.. koliko je stručan, videlo se na svetskom prvenstvu..

 

Covek bez normalnog angazmana je trenirao Barsu?Ok.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...