Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Guest Administrator

Bitno je da se svadjaju u Skupstini za neke gluposti dok nam fali stvarno puno novih zakona.

 

Zakon o izgradnji. Mnogi investitori su zaobisli nasu zemlju jer je birokratija jako losa.

 

Jedni od najgorih u svetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo da je kezman nas najbolji napadac u poslednjih 10 godina,a drugo da je navijacki autoritet...

 

mogu da zamislim kezman kako dolazi liku na ogradi koji ima majicu"cetnici sever" i moli ga da sidje dole...a ovaj pre toga hteo stojkovicu grkljan da iscupa...mislim,daj bre...kezmana od svetskog u nemackoj 90 posto ljudi ne moze da smisli...samo poneki grobar ga i dalje vidi kao igraca...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo , jeste nash najbolji igrach , a drugo icunio bi vishe nego nash kapiten koji je aplaudirao huliganima , koji su tog istog dana hteli da lincuju njegovog druga i saigraca , mogao je barem da uzme mikrofon koji mu je nudjen i barem apeluje na one picketine fasisticke .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
Za ovo vredjanje bi mogao ban da popijes,nijedan clan tvoje porodice nije pominjan u predhodnom postu,al sta drugo ocekivati od takvih ljudi...al aj' da odgovorim,ugostio bi ih sve lepo u podrumu,uz ciklon B,i one koji ih docekuju i one koje docekuju,a zbog ovog sa sestrom,jos bi se neko nasao medju njima.

 

niko te ne vređa, debilu (to je uvreda, sad budi uvređen, debilčino).

 

Došao si tu da prosipaš šuplje priče o ''ljudskosti'' zato što su neki italijanski autobusi zapaljeni, alo bre - debilima se tada samo odgovara da poture svoju sestru tim ''humanim'' Italijanima umesto Milice Rakić. To nije uvreda, samo konstatacija tvoga LICEMERJA.

 

Italijani ne poseduju ništa zbog čega bih trebao da ih žalim kao tebi slični debili.

 

 

Ajde pogledaj malo koliko je smrti prouzrokovano u Srbiji

 

sa naglaskom ''U SRBIJI''. Ti huligani su se rodili ''U SRBIJI''. A ko je odgovoran što ta ''SRBIJA'' izgleda tako kako izgleda? Ona tetovirana budala iz Đenove? Ne moj dragi debilu, nego onaj ko upravlja tom državom. A država nije 5 hiljada pajkana, već i škola, mediji, privreda, kultura. Sve ono što Srbija zahvaljujući Tadićiju nema.

 

Onaj tetovirani je SIN TADIĆIJEVE SRBIJE, ona ga je tako vaspitala.

 

I zato i zaslužuje da je njen sin kažnjava bespoštedno, beskrupulozno i sirovo.

 

Postoji zločin i postoji kazna. Taj tetovirani je kazna. Samo još da debili poput tebe to ukapiraju i ne kenjaju mi kako sam im uvredio sestru.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo , jeste nash najbolji igrach , a drugo icunio bi vishe nego nash kapiten koji je aplaudirao huliganima , koji su tog istog dana hteli da lincuju njegovog druga i saigraca , mogao je barem da uzme mikrofon koji mu je nudjen i barem apeluje na one picketine fasisticke .

 

najbolji igrac u sahu..mozda...postoji mnogo nerazjasnjenih situacija sa te tekme...uvek je deksara pricao sa navijacima kada su pravili sranja...i posle toga su uvek prestajali...a sada se mnogo stosta ne zna sa te utakmice...tako da ne bih krivio deksaru,barem dok ne vidimo koja je pozadina svega toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon , moja greska , nije nejbolji igrac ,vec napadach , na to sam mislio .

 

Deksara-fuksara juche nije imao muda ista da ucini kao kapiten , barem da se rukama gestekulira molitvu , ili uzme mikrofon . On fasistima i ubicama u pokusaju aplaudirao i pokazivao tri prsta .Nikad nije ostavio srce za reprezentaciju , i ako je nesumnjivo prvoklasan fudbaler , ali kad igra za Inter .

Znam i drugi igraci su njega pratili , ali on kao najiskusniji i kao kapiten nosi neku odgovornost , nije biti kapiten nacionalnog tima samo nositi traku oko ruke .

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko te ne vređa, debilu (to je uvreda, sad budi uvređen, debilčino).

 

Došao si tu da prosipaš šuplje priče o ''ljudskosti'' zato što su neki italijanski autobusi zapaljeni, alo bre - debilima se tada samo odgovara da poture svoju sestru tim ''humanim'' Italijanima umesto Milice Rakić. To nije uvreda, samo konstatacija tvoga LICEMERJA.

 

Italijani ne poseduju ništa zbog čega bih trebao da ih žalim kao tebi slični debili.

 

 

 

 

sa naglaskom ''U SRBIJI''. Ti huligani su se rodili ''U SRBIJI''. A ko je odgovoran što ta ''SRBIJA'' izgleda tako kako izgleda? Ona tetovirana budala iz Đenove? Ne moj dragi debilu, nego onaj ko upravlja tom državom. A država nije 5 hiljada pajkana, već i škola, mediji, privreda, kultura. Sve ono što Srbija zahvaljujući Tadićiju nema.

 

Onaj tetovirani je SIN TADIĆIJEVE SRBIJE, ona ga je tako vaspitala.

 

I zato i zaslužuje da je njen sin kažnjava bespoštedno, beskrupulozno i sirovo.

 

Postoji zločin i postoji kazna. Taj tetovirani je kazna. Samo još da debili poput tebe to ukapiraju i ne kenjaju mi kako sam im uvredio sestru.

 

 

Pazi se ti debila,momce,ima mnogo opasnijih od ovih sa stadiona...

 

Koja bre ljudskost,o cemu ti lupas,stajes iza ovog istetoviranog i divis mu se,jer radi ono sto ti nemas muda da ucinis,a u sebi prizeljkujes,takvi su jos gori,a kad dune vetar s druge strane,eto njega s drugom pesmicom.Ti ovo zoves kaznjavanjem?

E videces tek sta je kazna,ali tu kaznu ces osetiti i ti.A tada ti ni tvoja sestrica ni majcica ni tatica nece pomoci.

 

Da zalim se na sranja,jer dodatno stete situaciji i uvaljuju u govna.

A na kraju dana ce platiti i Tadic i DInkic,i ovi sto lome,ali i oni koji ih podrzavaju,ne brini kad tad sveca dogori,nicija nije vecna.

 

Da odgovorna je drzava jer joj ovo odgovara,a odgovara i sljamu koji to koristi i odobrava,dok 98% stanovnistva zbog toga ispasta.E takvi treba da vise zajedno sa ovima koji vladaju,dovoljno bandera ima.

 

A to sve sto imas da kazes reci Tadicu i pricaj onima koji su glasali za tu bandu iz DOS-a,a ne meni.Pa njih nazivaj debilima i kaznjavaj ih kako oces

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko te ne vređa, debilu (to je uvreda, sad budi uvređen, debilčino).

 

Došao si tu da prosipaš šuplje priče o ''ljudskosti'' zato što su neki italijanski autobusi zapaljeni, alo bre - debilima se tada samo odgovara da poture svoju sestru tim ''humanim'' Italijanima umesto Milice Rakić. To nije uvreda, samo konstatacija tvoga LICEMERJA.

 

Italijani ne poseduju ništa zbog čega bih trebao da ih žalim kao tebi slični debili.

 

 

 

 

sa naglaskom ''U SRBIJI''. Ti huligani su se rodili ''U SRBIJI''. A ko je odgovoran što ta ''SRBIJA'' izgleda tako kako izgleda? Ona tetovirana budala iz Đenove? Ne moj dragi debilu, nego onaj ko upravlja tom državom. A država nije 5 hiljada pajkana, već i škola, mediji, privreda, kultura. Sve ono što Srbija zahvaljujući Tadićiju nema.

 

Onaj tetovirani je SIN TADIĆIJEVE SRBIJE, ona ga je tako vaspitala.

 

I zato i zaslužuje da je njen sin kažnjava bespoštedno, beskrupulozno i sirovo.

 

Postoji zločin i postoji kazna. Taj tetovirani je kazna. Samo još da debili poput tebe to ukapiraju i ne kenjaju mi kako sam im uvredio sestru.

 

Alo mandrilu! jel stadion, ljudi koji su dosli da gledaju fudbal, istorijski spomenici i autobusi treba da trpe i ispastaju za ovo sto se nama ovde desava!? ako si nezadovoljan, vile u ruke i pravac skupstina i vlada, pa se obracunavaj sa onim sto ti smeta! ne koristi masu kao neka jajara ciji si samo instruent nego reci otvoreno sta mislis! i to masu na stadionu koji uopste ne sluzi da se pokazuje sta se misli o ternutnom stanju u drzavi!

Ako ti nesto smeta..sto nisi uzeo snajper ili kamen u ruke pa gadjao onu kucketinu juce nego nam prostipas muda ovde o nekoj nepravdi koju mi kao da ne vidimo!

Edited by Ozziris
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Pazi se ti debila,momce,ima mnogo opasnijih od ovih sa stadiona...

 

napokon da i ti kažeš nešto pametno

 

Koja bre ljudskost,o cemu ti lupas,stajes iza ovog istetoviranog i divis mu se

 

ne

 

jer radi ono sto ti nemas muda da ucinis,a u sebi prizeljkujes

 

opet ne

 

E videces tek sta je kazna,ali tu kaznu ces osetiti i ti.

 

velika si ti pička, ali valjda to znaš i sam.

 

 

Da zalim se na sranja,jer dodatno stete situaciji i uvaljuju u govna.

A na kraju dana ce platiti i Tadic i DInkic,i ovi sto lome,ali i oni koji ih podrzavaju

 

i ja apsolutno podržavam da se huligani i tadićijevci između sebe pokolju.

 

Da odgovorna je drzava jer joj ovo odgovara,a odgovara i sljamu koji to koristi i odobrava,dok 98% stanovnistva zbog toga ispasta.

 

tako ste i glasali. Ne žalim vas ni koliko crno pod noktom

 

A to sve sto imas da kazes reci Tadicu i pricaj onima koji su glasali za tu bandu iz DOS-a,a ne meni.Pa njih nazivaj debilima i kaznjavaj ih kako oces

 

ti si se meni obratio, ne ja tebi

 

Alo mandrilu! jel stadion, ljudi koji su dosli da gledaju fudbal, istorijski spomenici i autobusi treba da trpe i ispastaju za ovo sto se nama ovde desava!? ako si nezadovoljan, vile u ruke i pravac skupstina i vlada, pa se obracunavaj sa onim sto ti smeta! ne koristi masu kao neka jajara ciji si samo instruent nego reci otvoreno sta mislis! i to masu na stadionu koji uopste ne sluzi da se pokazuje sta se misli o ternutnom stanju u drzavi!

Ako ti nesto smeta..sto nisi uzeo snajper ili kamen u ruke pa gadjao onu kucketinu juce nego nam prostipas muda ovde o nekoj nepravdi koju mi kao da ne vidimo!

 

što bih ja to radio kad mogu da sedim, gledam i jedem kokice.

 

Svi su dobili ono što su zaslužili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

što bih ja to radio kad mogu da sedim, gledam i jedem kokice.

 

Zato sto je to ono sto rade mudonje,a velike picke sede gledaju i jedu kokice.

Neces valjda da dopustis da budes i ti velika picka?Ako nista ne ucinis isti si kao ja.A ako sam ja picka i ti si.

Odluci se,i ti si sin ove drzave,ili snajper u ruke,i kazni je i deluj i donesi glave pilota koji su nas bombardovali ili odjebi sa prozivanjem drugih jer si nemocan kao i svi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mozda gresim , ali onog tetoviranog bimbonju nikada medju navijacima video nisam . Onaj lik je planski doveden da pravi i organizuje sranja . Sto se tice frustracija naroda , mislim da nista jos niste videli . Kad odete u neko manje mesto gde svako svakoga zna , onda tek vidite koliko ljudi je bukvalno skrenulo . Mene je licno bio ufiksirao jedan decko skroz lud i monstruozno jak , koji je oboleo u medjuvremenu od sizofrenije . Dolazim posle nekog vremena kod caleta i keve i sta se desava ? Burazer kaze , cuvaj se tog i tog pricao je nesto lose za tebe . Ja laganica kao , istripovao se lik , nije me video dugo , uvek smo bili korektni . Cekao me tako ispred ulaza dva dana i meni pukne kurac i izadjem , pa ko prezivi . Nekako ga posle kratkog cimanja navucem na pricu i lik pocne da mi prica kako picke hoce da se mi medjusobno pokoljemo , a ja kao 'glavni' u naselju (eto smeha naravno) i jos neki vidjeniji momci moramo da mu pomognemo da istera picke ili smo protiv njega . Posle je napadao i penzose i jos neke ljude , ai ribe . On sto je najgore nije jedini slucaj . E sad zamislite grad sa dva miliona i kusur ljudi , barem 70 % posto njih nemocnih sede i kuljaju i kad tad ce da pokidaju nekoga . Ne pravdam idiotske i nelogicne stvari , ali drzavi mora da se pruzi otpor , naravno na pravi nacin ili ce mnooooogi najebati . Najlakse je reci nekom idi pa ratuj sa sistemom , ko da nismo svesni da bi nas mrak progutao . Nije stadion mesto za te stvari , ali ko danas moze da organizuje na primer 10 000 ljudi da slusaj dvojcu , trojicu vodja ??? Samo navijacki pokret . Ko bude zabranio Delije i Grobare taj je sebi potpisao smrtnu presudu , zavrsio je karijeru . Nas aparat prinude ne moze da izadje na kraj sa ljudima , em sto nije sposoban em sto je barem pola mislima na drugoj strani , a vecina ne bi pucala na bracu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

БИА У ЂЕНОВИ

 

Пораз који је режим претрпео на београдским улицама, паничан страх од губљења власти и симпатије народа које су све веће према патриотским организацијама и омладини која се супротставила режиму, одмах је резултирао да од стране БИА симпатије претвори у нешто друго, и то на утакмици фудбалске репрзентације Србије.

 

У Ђенови ја најпре нападнут државни голман, да би на самом стадиону дошло до инцидента, а све под плаштом патриотизма, скандирање против шиптара, паљење Албанске заставе је било пропраћено нацистичким салутирањем, и свима је јасно је да се ово никада раније и нигде није догодило од стране српских навјача и да је ово класичан удбашки пример борбе против патриота.

 

Догађаји од недеље, повезују се са утакмицом и говори се да су то исти људи који су учествовали у протестима, само поставља се јасно питање како је могуће да се на једну међународну утакмицу унесе све што смо видели у рукама ``вође`` који је седео на жици и глумио своју улогу док су камере све то преносиле. Истетовирани рмпалија са фантомком, за којег новине пишу да му је у кући нађена дрога је идеалан ``пример`` да се таквима представе сви противници власти.

 

Вешт покушај манипулације да се патриоте прикажу као хулигани који нападају своје играче и прекидају утакмице свог државног тима је само један у низу које ће режим покушати да исценира како би бацио сенку на српске родољубе. међутим овога пута морамо бити паметни и смирено одреаговати на све коске које нам бацају, режим је пред сломом и неће се либити да покуша још веће и монструозније подметачине и преваре.

 

Српски навијачи и патриоте, не наседајте на провокације које нам подмеће удбашки режим, сјединимо се како би срушили ово зло са власти, и не предајмо се у борби за нормалну Србију!

 

Иван Ивановић

СНП НАШИ 1389

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Zato sto je to ono sto rade mudonje,a velike picke sede gledaju i jedu kokice.

Neces valjda da dopustis da budes i ti velika picka?Ako nista ne ucinis isti si kao ja.A ako sam ja picka i ti si.

Odluci se,i ti si sin ove drzave,ili snajper u ruke,i kazni je i deluj i donesi glave pilota koji su nas bombardovali ili odjebi sa prozivanjem drugih jer si nemocan kao i svi.

 

žao mi je, ali ti si se meni obratio s prozivkama, tako da ne znam o čemu pričaš

 

inače, nauči da to rade mudonje bez mozga. Mudonje sa mozgom trenutno jedu kokice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

БИА У ЂЕНОВИ

 

Пораз који је режим претрпео на београдским улицама, паничан страх од губљења власти и симпатије народа које су све веће према патриотским организацијама и омладини која се супротставила режиму, одмах је резултирао да од стране БИА симпатије претвори у нешто друго, и то на утакмици фудбалске репрзентације Србије.

 

У Ђенови ја најпре нападнут државни голман, да би на самом стадиону дошло до инцидента, а све под плаштом патриотизма, скандирање против шиптара, паљење Албанске заставе је било пропраћено нацистичким салутирањем, и свима је јасно је да се ово никада раније и нигде није догодило од стране српских навјача и да је ово класичан удбашки пример борбе против патриота.

 

Догађаји од недеље, повезују се са утакмицом и говори се да су то исти људи који су учествовали у протестима, само поставља се јасно питање како је могуће да се на једну међународну утакмицу унесе све што смо видели у рукама ``вође`` који је седео на жици и глумио своју улогу док су камере све то преносиле. Истетовирани рмпалија са фантомком, за којег новине пишу да му је у кући нађена дрога је идеалан ``пример`` да се таквима представе сви противници власти.

 

Вешт покушај манипулације да се патриоте прикажу као хулигани који нападају своје играче и прекидају утакмице свог државног тима је само један у низу које ће режим покушати да исценира како би бацио сенку на српске родољубе. међутим овога пута морамо бити паметни и смирено одреаговати на све коске које нам бацају, режим је пред сломом и неће се либити да покуша још веће и монструозније подметачине и преваре.

 

Српски навијачи и патриоте, не наседајте на провокације које нам подмеће удбашки режим, сјединимо се како би срушили ово зло са власти, и не предајмо се у борби за нормалну Србију!

 

Иван Ивановић

СНП НАШИ 1389

 

Ne lozim se na patriotske organizacije (1389, nasi, obraz itd) ali mislim da bi ovo lako mogla da bude istina..ili njen deo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Massimo Savić

Jedan od milijardu komentara sa b92...

 

 

Pozdrav. Zivim u Italiji 15 godina, ovde sam bio na vise utakmica i mogu vam reci da i kad deca igraju gledaju ko sta unosi i sta radi! tamo u Djenovi nisu gledali DOKUMENTA, nisu gledali KO STA IMA i pustili su par njih BEZ KARATA!!! ne lazem jer sam bio a te momke bez karata znam... oni nisu pravili probleme ali hocu samo da znate sta su uradili talijani! ovo je neko ZELEO!!!

 

a taj neko nije FSS... razmislite vi vasom glavom ko bi to mogao uraditi! i jos nesto... ko zeli da se nasim ekipama ZABRANI 2 GODINE DA IGRA u evro kupovima nista nije razumeo jer ti momci IGRAJU ne pale stadione, to su momci sa talentom i vi bi sad njima zabranili da se bave sportom zbog huligana! zbog takvih osveta glupih i besmislenih nikad mi necemo moci napred! Ajmo, svi protiv kriminala...ali ne protiv postenih i neduznih kao uvek!

 

 

 

 

Pozdrav iz Italije, ili k'o sto sneki kaze "Paese di football" hehe :)

PS: Zivela Srbija... i ajmo sledecu da igramo za pobedu... ono... da repka ne ponovi vise "Estoniju" a sa "nase" strane da ne bude vise "Italije"! Svi zajedno, za lepse sutra!

 

 

Mislim da nakon prespavane noci hladne glave mozemo sumirati sta se ovde zapravo kuva. Da mi jebete familiju na licu mesta ako BIA ovde nije umesala svoje kandze po nalogu nasih politicara sa vlasti. Incident je unapred pripremljen u to nemojte sumnjati. Svesni su Homen, Tadic i kompanija da im se drmaju fotelje, da su nesposobna i korupcionaska vlast, da je nezadovoljstvo naroda ogromno...

 

Sa placenim, a i ucenjenim pojedincima, vodjama sinocnjih dogadjaja su zeleli da pokazu stvari u sasvim drugacijem svetlu. Imam informaciju da su karte bile smesno jeftine, 60 evra sa prevozom, za obicne lakovernike koji su naseli. Onaj istetovirani i jos par njih kolovodja su dobili garancije, da ne kazem privilegije od strane politicara, po zadatku su i izmanipulisali veci deo mase na tribini i prava je sreca sto se nisu desile neke ozbiljnije stvari. Kako je moguce upasti na neki italijanski stadion naoruzan klestima, fantomkama, bakljama? Kako je moguce da po takvim okolnostima krene odigravanje jedne medjunarodne utakmice? Da li ste takve stvari vidjali kada npr. igraju Sampdorija i Djenova? Koje mere predostroznosti i kontrole vladaju u Italiji? Ovu pricu neka nasi politicari prodaju maloj deci, ne prolazi to kod nas, nismo bre ovce. Videcete sada kad budu krenuli da nas bombarduju preko medija, pojavljivace se razni sociolozi, kvazi analiticari drustva, aktivisti nevladinih organizacija i ostale (placene) baba sere.

 

Sami su gospoda drzavnici proizveli problem, a nude resenje... cuvena DB-ovska taktika. Progurace se svakakve rezolucije u skupstini, svaki rodoljub koji misli svojom glavom bice zigosan kao huligan i rusitelj sistema, tek ce da vidimo sta nas sve ceka. Fasistoidna, anarho-levicarska drzava ce pokazati svoju punu moc.

 

Naravno, ja nikome ne branim da bulji u politicke talk show emisije i upija svaku rec kao papagaj koju bude izgovorio jedan od najbogatijih stanovnika Dedinja, gospodin Cedomir Jovanovic. On od sebe pravi idiota za ogromne pare i privilegije,  dok je neki obican i izmanipulisani klinac jeftino potkupljiv - idiot je o svom trosku...za dzabe. :da:

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Massimo Savić
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

plus ko vrata!

 

Najzalije je od svega sto je ovaj narod nepopravljivo slep pored ociju i guta sve sto mu se servira iz vlasti, medija itd! samo malo da se upotrebe vijuge i normalan covek mora da kaze..cekaj bre, ovde nesto nije u redu!

EDIT: i ovaj covek neometano napusta zemlju i svrcka se po evropi?!?! DAAAJTE BREEE!!

 

"Protiv njega su podignute četiri krivične prijave - za učestvovanje u tuči, za nanošenje lakih telesnih povreda i napad na službeno lice u vršenju dužnosti, za nasilničko ponašanje i neovlašćene proizvodnje držanja i stavljanja u promet opojnih droga."

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Знају то људи али ћуте и трпе.Докле видећемо..

Ако опет крене рушење владе креће све испочетка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

žao mi je, ali ti si se meni obratio s prozivkama, tako da ne znam o čemu pričaš

 

inače, nauči da to rade mudonje bez mozga. Mudonje sa mozgom trenutno jedu kokice.

 

:pivopije:

 

I nauci sta je odgovor na komentar,a sta licna prozivka.

 

 

Jedan od milijardu komentara sa b92...

 

 

 

 

 

Mislim da nakon prespavane noci hladne glave mozemo sumirati sta se ovde zapravo kuva. Da mi jebete familiju na licu mesta ako BIA ovde nije umesala svoje kandze po nalogu nasih politicara sa vlasti. Incident je unapred pripremljen u to nemojte sumnjati. Svesni su Homen, Tadic i kompanija da im se drmaju fotelje, da su nesposobna i korupcionaska vlast, da je nezadovoljstvo naroda ogromno...

 

Sa placenim, a i ucenjenim pojedincima, vodjama sinocnjih dogadjaja su zeleli da pokazu stvari u sasvim drugacijem svetlu. Imam informaciju da su karte bile smesno jeftine, 60 evra sa prevozom, za obicne lakovernike koji su naseli. Onaj istetovirani i jos par njih kolovodja su dobili garancije, da ne kazem privilegije od strane politicara, po zadatku su i izmanipulisali veci deo mase na tribini i prava je sreca sto se nisu desile neke ozbiljnije stvari. Kako je moguce upasti na neki italijanski stadion naoruzan klestima, fantomkama, bakljama? Kako je moguce da po takvim okolnostima krene odigravanje jedne medjunarodne utakmice? Da li ste takve stvari vidjali kada npr. igraju Sampdorija i Djenova? Koje mere predostroznosti i kontrole vladaju u Italiji? Ovu pricu neka nasi politicari prodaju maloj deci, ne prolazi to kod nas, nismo bre ovce. Videcete sada kad budu krenuli da nas bombarduju preko medija, pojavljivace se razni sociolozi, kvazi analiticari drustva, aktivisti nevladinih organizacija i ostale (placene) baba sere.

 

Sami su gospoda drzavnici proizveli problem, a nude resenje... cuvena DB-ovska taktika. Progurace se svakakve rezolucije u skupstini, svaki rodoljub koji misli svojom glavom bice zigosan kao huligan i rusitelj sistema, tek ce da vidimo sta nas sve ceka. Fasistoidna, anarho-levicarska drzava ce pokazati svoju punu moc.

 

Naravno, ja nikome ne branim da bulji u politicke talk show emisije i upija svaku rec kao papagaj koju bude izgovorio jedan od najbogatijih stanovnika Dedinja, gospodin Cedomir Jovanovic. On od sebe pravi idiota za ogromne pare i privilegije,  dok je neki obican i izmanipulisani klinac jeftino potkupljiv - idiot je o svom trosku...za dzabe. :da:

 

Vrlo moguce,jos dodaj da je svemu vrlo verovatno kumovala i Italija i njihove sluzbe,jer njihovi jednostavno moraju na prvenstvo....takav propust "rekvizita" i to bas "nasima" je takodje providno,pogotovo posle upozorenja koje je stizalo danima pred utakmicu.Savrsena prilika i situacija i za zabare a i ove.Za zabare da obezbede EP,bez ikakve krivice,samo da zazmure na stadionu,ostalo dovrsavaju razbijaci,a s druge strane glavesine u Srbiji obezbedjuju kontrolu i dalju vlast.

 

 

 

 

Dao tattoo boy intervju za RAI. :confused::confused::confused:

Kao bez problema sve kupili tamo i bez problema uneli na stadion(verovatno kljesta dobijena gratis kad se baklje uzmu na veliko),a protestvovali su jer kao to ne mogu u Beogradu gde vlada diktatura,siptarska zastava zapaljena jer se ne slazu sa odvajanjem Kosova,i ovo je ucinila grupa od 50 ljudi,sve sami organizovali....

 

:mhihi::mhihi::mhihi::mhihi:

 

a na U92 vec poceli analiticari da seru

Edited by sale 83

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta me boli kurac za biu,dal je koga zajebala,i za snp i za kurca-palca,mene interesuje odakle onolike baklje i klijesta na stadionu.i to ne sta ce fss,ili italija da odgovore,vec uefa.nek' on izadje u javnost i kaze kako je organizator pitao i fss odgovorili kako dolaze mirni momci,pa ih nijesu pretresali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...