Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

kakvi su ovi hondurascani(ne znam kako se tacno pise, a i nije ni bitno) romi...imaju neki sareni teren...a tek sto ne znaju,boze ti sakloni...upravo je lik sa 11 metara promasio loptu iz voleja posle zaleta...sutno je loptu u maminu mamu...kako su nam ovi bogalji dali 2 komada da mi je znati...ne gledam tekmu,samo krajickom oko pogledam malo,da se ne bi sablaznjivao,a i ton sam iskljucio...koliko smo mi tek losi kada ovi ocajnicu mogu da nas kantaju...

 

edit:a tek kakva im je grafika,ne znam koliko je rezultat,koji je minut,ko igra...ovo poslednje znam,al da nisam juce cuo da cemo igrati,pa da ce biti repriza popodne,ne bi znao ko igra...

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni veze nemaju,ama bas nikakve...al se trude...lik da for 10 metara,nas ga zagradi,covek je bukvalno doleteo i pokusao da uklize...k'o da igraju finale svetskog...a ovi nasi k'o da ih neko tera da gledaju bingo izvacenje bez listica...video sam go koji su nam naboli,dobar je...samo ne znam koji je...verovatno drugi...ja cu ovo da posmatram kao humoristicki program...neopisivo sta rade ovi hondurascani...bitno im je samo da sutnu ka golu,nebitno odakle...ocajni smo,al to je nesto najlepse sto sam mogao da napisem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/vesti/8664/liban-sokirao-juznu-koreju--severnjaci-se-osvetili-japanu/

 

То она Ј. Кореја што је нас тукла? Кукала нам мајка, ни Либану нећемо смети на црту да изађемо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stegli se prvo pola sata,a cesi padaju li padaju,bilo posle bolje ali cesi svi u odbrani sem rosicki i jos 3 brata naprijed,i to ako zatreba.mali pilar i jos jedan brzi kao metak,a rosicki slabo masi pasove.bice zajebano,ali ko zna...

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...