Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Ovo je klasican primer zasto necemo nikada imati velike domete u fudbalu.. klasicno jajarski igramo jednu jedinu utakmicu gde bi trebalo da izginemo 1000% posto. Ovi siptari od ovoga bolje ne mogu, tacno se vidi da ljudi igraju sa 300% svojih krajnje limitiranih mogucnosti, dok nasi manekeni tu i tamo urade neki lucidan potez a ostatak vremena smaraju boga i narod. Ako ne dobijemo ovo, prestajem stvarno da pratim ovu reprezentaciju, dok se neke stvari znatno ne promene (npr. Kolarovu i Ivanovicu ukine blanko pas da bez obzira na formu i zelju budu u startnih 11).

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je klasican primer zasto necemo nikada imati velike domete u fudbalu.. klasicno jajarski igramo jednu jedinu utakmicu gde bi trebalo da izginemo 1000% posto. Ovi siptari od ovoga bolje ne mogu, tacno se vidi da ljudi igraju sa 300% svojih krajnje limitiranih mogucnosti, dok nasi manekeni tu i tamo urade neki lucidan potez a ostatak vremena smaraju boga i narod. Ako ne dobijemo ovo, prestajem stvarno da pratim ovu reprezentaciju, dok se neke stvari znatno ne promene (npr. Kolarovu i Ivanovicu ukine blanko pas da bez obzira na formu i zelju budu u startnih 11).

 

Jel sad vidiš koliko je pogrešno ovo što si napisao? Utakmice ovog tipa se nikad ne dobijaju bezumnim idiotskim srljanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel sad vidiš koliko je pogrešno ovo što si napisao? Utakmice ovog tipa se nikad ne dobijaju bezumnim idiotskim srljanjem.

 

Brate, ladno ste mi podelili minuseve zato sto je na kraju uspelo da nas ukenja. Ajde, budite jednom objektivni, odigrali smo katastrofalnu utakmicu i na kraju je dobili na suv kvalitet (tj cinjenicu da su siptari tesko sranje od reprezentacije). Meni je zbog toga NEIZMERNO drago, ali sralo mi se vec kad je Curcic krenuo da kenja kako je ovo "plod dugogodisnjeg rada" umesto da je rekao DEBELO NAS JE USRALO. Nemojte mi reci da i ovde na celom forumu nema jednog objektivnog coveka koji ce reci - do jaja, najveci sportski uspeh u poslednjih koliko god, jedna JEDINA pobeda koju smo morali da ubelezimo, nacionalni praznik itd ALI odigrali smo jos jednu govno tekmu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ladno ste mi podelili minuseve zato sto je na kraju uspelo da nas ukenja.

 

Jel tebi ikad iko dobio utakmicu a da je ulozio neki trud, pokazao neki kvalitet vise od nekog drugog, a da ga nije ukenjalo?

Za svaku utakmicu nasih timova imas samo dvije vrste komentara, ako izgube - manekeni koji nemaju pojma i nece da igraju, a ako dobiju onda ih je ukenjalo.

 

Ajd onda da se i mi s foruma iskupimo i pocnemo klub, mozda i nas nekad ukenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, covece, nego kada se protiv jebenih ALBANACA branis maltene 90 minuta, ili makar svakako nemas vise od 2 opasna napada ceo mec i onda u sudijskoj nadoknadi das dva gola, posle sto si vise puta mogao da gol primis, onda kazes - da, do jaja, srecan sam neizmerno, ali ukenjalo nas je. Jebote, ja stvarno ne razumem zasto je toliko tesko biti objektivan, ako je fora biti u fazonu "najjaci smo niko nam nista ne moze" ok, mogu ja u taj kalup da se uklopim, ali covece odigrali smo protiv Jermena makar 3x bolju tekmu, samo jedan primer, evo.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što frustrira je to što Ljajić nije igrao zbog toga što nije pevao himnu, to što smo sasvim opravdano popušili službeni rezultat zbog debila koji su ušli na teren, to što igraju menadžerski igrači itd.

Imamo dobre igrače, al džabe kad je savez truo.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Salvation

 

Nevezano apsolutno za ovu utakmicu danas, danas sam reagovao i to ti napisao, a u 99% slucajeva nista ne napisem.

 

Ja shvatam da ti volis fudbal, ali mi nije jasno kako ga toliko volis i pratis, a da ne uspijevas da vidis na jednoj utakmici vrlo cesto ni osnovne stvari.

Imas uvijek potpuno nerealne i uglavnom iskljucivo negativne komentare, i sto se tice igraca i taktike i komentara meceva, a sve kobajagi pokusavajuci da budes objektivan.

 

Ponekad pomislim da trolujes, ponekad da imas jako malo godina, ali me iznervira sto znam da ni jedno ni drugo nije slucaj.

 

I onda se i sam iznenadis kad se ljudi iznerviraju.

 

Kad nesto toliko volis i komentarises, ne bi bilo lose da to nesto i koliko - toliko razumijes. Mada mi je i cudno kako to nije proizaslo jedno iz drugog.

 

Nista uvredljivo naravno, just my two cents.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci "ne slazem se sa tobom = ti se ne razumes u fudbal, ali nista uvredljivo" Nastavljao bih se sa tobom, ali necu da smaram forum, pogotovo kada slavimo najvazniju sportsku pobedu ove godine, a i sire. U medjuvremenu, proveri koji smo na svetskoj rang listi, zato sto nasa genijalna taktika i planski golovi u 91 i 94 minutu donose rezultat bez greske na svakoj tekmi, i ovakva strategija nas drzi u vrhu svetskoj fudbala, a protiv velesila poput Albanije nista drugo i ne radi posao. A u picku materinu. Vazno da smo karali siptare, kako god okrenes, tako da zavrsimo pricu na tome.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da dodam da hvalospevi ogavnom nepevacu koga vredja himna nemaju nikakvoga pokrica. Govnar je bio najgori na terenu, asistencija, ako se moze nazvati, je plod dobrog suta u golmana i kardinalne greske tog istog golmana. Gol ko gol, klasicna kontra odlucen mec, ali debil je bio kao Babovic u malom, nek crkne. jedini gori lik od ogavnog Ljajica je Tomovic, koga najiskrenije mrzim. Pobedili smo albaniju neku tamo, a ne veliku silu tipa Nemacka. Reprezentacija nam je govno koje je igralo na 0-0, sa nekim isprtcima koji su ljude videli danas prvi put.

Majore, Salvejsn se izvinio!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što frustrira je to što Ljajić nije igrao zbog toga što nije pevao himnu, to što smo sasvim opravdano popušili službeni rezultat zbog debila koji su ušli na teren, to što igraju menadžerski igrači itd.

Imamo dobre igrače, al džabe kad je savez truo.

 

Sve je istina...sem Ljajica, lik je kanta nevidjena, usralo ga na kraju, veze nema inace. Ocajno je igrao sinoc.

 

Ocajno smo igrali i generalno, to je kerov kurac najobicniji od igre bio. Usralo nas na kraju. Lozite se ko da smo Argentinu dobili. Ove sodercine smo trebali kantati sa petardom. No, u svakom slucaju pobeda je bitna samo zbog toga sto smo se govnariji siptarskoj usrali posred njihove odvratne i kurtonske drzave, sve ostalo je uzas.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Mire

 

Ipak mislim da te hvalospevi o Vilianu naivise bacau u (paido) komu

 

To svakako. Ne prodje diskusija o fudbalu a da ne pomenem da Brazilci ne mogu da igraju na Ostrvu. Sa posebnim osvrtom na Vilijana.

 

Ono sto je najgore, tip je ove sezone dao 4 komada iz slobodnjaka i najbolji je strelac tima. Kupio je sebi mesto u timu na jos jedno godinu i po. U prethodne dve godine nije uradio ama bas nista. Nisam ni znao da ume da izvede slobodnjak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...