Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ваљда Јединство Параћин?

 

secam se jednog derbija na Marakani, vodili ste nesto na tabeli, da smo dobili derbi bas bi vas stisli

dobro smo vas nagnali ali ovaj skoci ko Pjana i glavom gol i kraj 1:1

jebeni N. Djordjevic

igrao za Jednistvo P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da su sada Srpska liga Istok, secam se davno kad je moj Radnicki bio klub pa od beton lige kao Prvoj, a reprezentativaca dali koliko hoces

golman Stevanovic, Katic, Drulic, Koroman, Urumov, Vele Ivanovic, Spasic

uh jbt timcina

klanje bilo sa Smederevcima, najveci derbi u zemlji posle vecitog

posto smo ih vazda drali uvek se govorilo kad npr dobijemo nekoga u prvom kolu da automatski imamo 9 i da smo prvi na tabeli jerbo cemo Sartid

ugaziti obe

sad se Radnicki vratio u beton, nadam se da ce da nestane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Велимир Ивановић. :) Како сам ја готивио тог играча. У топ 3 ми је кад је у питању жал за играчима који нису прошли у Партизану.

Заборавио си Кизића и Миловановиће.

 

Раднички игра Српску лигу Запад и добро гурају. Ту су и Смедеревци, па ће бити интересантно.

Иначе, Спалевић поново игра за Раднички. Ту је и Љубо Ненадић, Партизанов ћак, који је био у Звезди пре пар сезона.

 

nadam se da ce da nestane

 

На тренутак сам помислио да је Лаловић ушао у тебе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam Majore sve te igrace, trenirao sam u tom sugavom Radnickom nekad

znam gde su i sta rade jer moj otac ih jos uvek prati i voli

Spalevic igra jer sa 40god ne moze nigde drugo, Nenadic je prvo bio napadac ako verujes, bio mali i sitan, imao top u nozi

Inace Vele je bio bas ljubimac, brz, prodoran, dobar dribling, secam se da je u barazu za Prvu ligu protiv Cukarickog

dao gol pa smo izborili penale, onoliko ljudi na Cika Daci nije nikad vidjeno, sedeli smo jedni drugima na glavi

godinu pre bio baraz protiv Kikinde, pun stadion, koreografija, 2:1 za nas, tako bilo i u revansu

Udje ti tako Radnicki u ligu, po gradu se procuje da Sinisu Janjica, golmana, trazi Lion, jbg, Radnicki je bas bio hit

dosli ljudi da ga gledaju protiv Vojvodine u NS, ovi odigraju ko sise, puknu 8:1 a on uz osmicu primi i 2 gola iz kornera :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...