Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

popušiš nam kurac

 

Pazi ko je nasao da mi kaze :haha: Nije jos kasno da menjas naciju, zaboravljas ruznu proslost i navijas za Srbiju samo kada igra u Evropi..

 

Apsolutno su igraci glavni krivci sa svojim primadona statusima, ali da ima ko u FSS-u da ih dovede u red ne bi to tako izgledalo, jbg.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема ту шта савез да их доводи у ред, то је наш менталитет.

Дођу да се виде са родбином и ладе јаја...част изузецима. Нема култа репрезентације, никад га није ни било. Михајловић је причао да су и његове генерације тако радиле. Проблем што су они знали да играју фудбал и нису каскали за осталима, а данас смо у процепу тоталном.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponadah se za Golca. No, kurčina, baš bi jedan gospodin mučio sebe sa ovim balavanderima, isprdcima evropskog fudbala.

Kao neće fudbaleri da trče zbog toleta, to samo kikiriki cigani mogu da zamisle i veruju u to. Jaroslav i salivation.

Mi smo kurton od kada znam za sebe. Samo smo imali mnogo bolje igrače i bili smo malo manji kurton.

 

No, Advokat je svakako promašaj zbog koga duvamo još jedno evropsko. Mogao bi neko da odgovara. Imao sam 11 kada smo ga poslednji put igrali, imaću 31 kada ga možda budemo ponovo igrali. Nemam ja vremena, da čekam da se pobiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Salivation" ne veruje da se igraci ne cimaju zbog Tolenceta nego da je svima pun kurac i nema kulta reprezentacije izmedju ostalog i zbog cinjenice da taj isti Tolence godinama unazad dovodi, ili makar zadrzava, samo trenere kojima moze da naredi sta i kako, sto ukljucuje dil da se u tim stave Faljijevi ili vec neki drugi balvani koje treba prodati, naustrb igraca koji bi se zapravo cimali i ginuli u repki. Sasvim se slazem da je to samo polovina problema, da je onu drugu sa samim mentalitetom nasih 'zvezda' teze resiti, ali treba poceti od necega, jbg, dovesti red, pocistiti uticaj svakoga -sem- trenera na reprezentaciju, i dovesti trenera koji ce zapravo znati sta radi i kako da inspirise tim, a ko nece da igra, da ga odjebe. Ali nema leba od svega toga, zato cemo i nastaviti da budemo u kurcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Александар Трифуновић, некада играч Партизана, за Моцарт

 

Kako bi prokomentarisao situaciju u našoj reprezentaciji?

„U velikim klubovima, hteo ne hteo, moraš da igraš dobro, jer si plaćen ili te u suprotnom sklone. A ovi naši kad dođu da igraju za reprezentaciju, to im dođe kao odmor. Sigurno da među njima ima i malo ljubomore. Druga stvar, čak i najveći igrači na svetu igraju loše za reprezentaciju, jer im je teško da se motivišu. Generalno, naš problem je što stalno menjamo i dopunjavamo startni tim, tako da ni dve utakmice ne sastavimo u istoj postavi. O glavoboljama koje nam prave navijači, da ne govorim. Jednostavno mi ne ide u glavu da neko tvrdi da voli državni tim, a napravi veliki problem reprezentaciji“.

 

Друга ствар, некада су преко репрезентације одлазили преко, а сада су сви добро обезбеђени и јебе им се за исту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ali, kosarkasi, vaterpolisti, odbojkasi, koliko njih se kako do zadnjeg atoma krvi i znoja borilo da bi nesto uradili za tu istu repku.. kako je moguce da su samo fudbaleri takva govna? Necu da kazem, ima i u ostalim sportovima toga, i nazalost sve cesce, ali ono, nije valjda samo ta razlika u zaradi toliko uticala da napravi od tih ljudi govna.. pa ti isti Hrvati zaradjuju nista manje pa ginu za onu svoju govnjivu zastavu svaki put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Košarku već dugo igraju drugopozivci, ali sa punim srcem. I to je, kao što smo videli poslednjih desetak godina, nesreća. Sa, eto, par svetlih momenata.

Naravno i to bi bilo bolje i časnije - lepo kažeš zbogom reprezentaciji. Privremeno ili zauvek. Bolje da i fudbaleri ni ne dolaze, nego da dolaze reda radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to, ovaj jedan bilmez primi za mesec koliko ceo tim kosarkasa za godinu.Od vaterpolista vise imaju i radnice u trafici.

 

sto rekoste, njima je reprezentacija odmor od rada u klubu, pa misli da je previse bitan.Kad se sve to poveze sa mafijom i idiotima u savezu, dobijemo rezultat kakav imamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miha je govnar, zatim su govnari: SAVO MAJMUNE, neki tamo nikad cuo Curcic, govno govnjivo Bata Djora, svi oni kurvini sinovi sto se brckaju u parama, kao i pokojni Bulatovic, ko ga jebe, pisam mu na grob. Kamo srece da neko munjom sprzi svu garez koja ordinira nasim fudbalom. Golac, ako nista drugo, nije stigao da se isprlja... Golac je gospodin sto se mene tice.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...