Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Što znači da ćemo u najboljem slučaju biti 20 godina bez evropskog prvenstva.

Nije kriv ovde selektor, ova govnarija smrdljiva od igrača. Jedenje govna kako je to neka nova ekipa ne stoji, nit su nešto previše mladi, nit novi, a igraju kao da su se preždrali janjetine ili ih kao da ih nadima kupus salata i kao da se vide prvi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Go kurac.

Ja, koji se ne razumem u fudbal (pratim samo reprezentaciju), vidim koji smo kurac.

U nijednoj reprezentaciji nisam video da igrači imaju vidno polje kao zaulareni konji, sa nekih 20-30 posto vidokruga. Stoji slobodan igrač, ovaj dodaje najzauzetijem.

Nigde nisam video da neko toliko paniči kad primi loptu, pa šutira u aut, iako nikakve realne opasnosti nema, a kad je u šesnaestercu, ne mrda se ni malo (treći gol na primer).

Još nisam video da neko ovoliko kondicije nema. Pa svaki trener prvo treba da ih natera da trče svih 90 minuta: Trči stoko! Tako da počinje trening. To prvo, pa tek onda sve ostalo.

Da li je neko video po drugim reprezentacijama ovakve, ne znam kako da kažem, netalentovane pasove? Čovek treba stvarno biti antitalenat da upucava ovako brze lopte bliskim igračima, a šalje sporaće najdaljim igračima.

 

Bezidejnost, taktika...to su sve napredne stvari koje neću ni da pominjem, jer su SF za našu reprezentaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ga trebalo ni dovoditi,trebao je ostati Drulovic pa da radi.Ali onda Tole ne bi maznuo lovu.

 

Ali sve je to nebitno ako u ekipi imas igrace koje boli kurac. A to je danas bio najveci problem. Zapravo,to je odavno najveci problem,ali nikada se toliko nije videlo kao danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se takođe slažem sa vama. Al nije kriv trener toliko, već igrači, puni ko brodovi, koji neću da se bore za nacionalni tim, to ih ne zanima, zalaganje nula. Nema tog trenera koji može da izleči taj mentalitet. Mi se busamo u grudi i hvalimo patriotizmom, al kad treba nikad se to ne pokazuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...