Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

nepravdaaaaaa

 

Platini velikosrbska peta kolona u Uefi!

 

kakvih bre 3:0 za Srbiju, jel on normalan?

 

jedino logično u čitavoj priči jeste da ni Uefa nije mogla da kazni dron, i za dron nije bilo kažnjavanja

 

rekoh već, dron je sloboda šiptarskog mišljenja, upad navijača je nasilje, oduzimanje boda automatski

 

dron je svetinja!

  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glas razuma je pobedio ocigledno.

 

Jao, 'ajde neka neko banuje Batu vise, neka ide na jebeni siptarski forum da smara. Barem na par dana dok sve ovo ne prodje, samo spamovanje besomucno od njegove strane.

 

Banovati i svu bracu premijera sa lica zemlje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UEFA mafiosi, zavera sveCka. Albanci ista govna kao i severnija im braća, kosovo-metohijski uljezi Šipćari, go kurac od onih priča da se međusobno ne vole, da su Albanci iz Albanije fini i da uvažavaju Srbe, vala sam ih često čuo, sad je valjda jasno. Neću 3:0 bez bodova, hoću da ih karamo i dupe da im paramo, dajte loptu da se sigramo!

Ode nam i Bata, nek mu je sritan put!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odluka je bas smijesna, u smislu kako su to smijesno izbalansirali, da svakoga zakinu, da obadvije strane budu krive, a opet da se ne igra novi mec.

Ja sam prvih dana nakon incidenta bio pod jakim pesimistickim utiskom da cemo mi u odnosu na Albaniju biti neuporedivo ostrije kaznjeni, u fazonu 3:0 za njih, igranje pred praznim stadionom, finansijska kazna, a njima samo neka (blaza) finansijska kazna. Imajuci to u vidu, sad kontam da smo jos i dobro prosli. Mislim, nije dobro, ali ocekivao sam da nam nakon onog udaranja njihovih igraca ne gine sluzbeni poraz 0:3.

Kao sto neko gore napisa, ako nista, racunace nam se ta tri gola u gol razlici. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, nismo ni sumnjali da ce odluka biti nepovoljna ali ovakva vise nije ni smesna, samo tuzno oslikava koliko nisu dorasli ljudi zadatku. Trebalo je da privatno lobiramo za 3-0 i kaznjavanje igranjem do kraja kvalifikacija meceve bez publike, cenim da bi mnogo bolje prosli da se to desilo, mada kako sad stoje stvari nije realno. Ovako ne sumnjam da ce do kraja jos neko sranje "navijaci" napraviti, a ovi jedva cekaju da nas napenale.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakvu odluku je i trebalo ocekivati. Kazniti obe banana drzava, da na evropskom prvenstvu igraju Portugal i Danska. I koga ta Danska uopste moze da napadne? Mozda Belgiju...

Ako imaju cerke, banovati im i cerke! Trlaja vec radi na novim nalozima, ima ih barem 3, siptar je to, ako jedan banuju, drugi ode u Nemacku, da treci radi o glavi jumetalcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...