Jump to content

Koji bend je najzaslužniji za to što slušate metal?


....

Recommended Posts

Pa pogrešno postavljate pitanje. Ako neki bendovi liče na određeni bend, to ne umanjuje njegovu originalnost. Nije on kriv što ga kopiraju. Bend se smatra neoriginalnim ako je on taj koji kopira druge. No, to ne znači da je bend loš. Onda bi ispalo da su svi džezeri i bluzeri neoriginalni, jer liče jedni na druge. U svakom muzičkom pravcu postoje određeni standardi, zna se kako bend otprilike treba da zvuči da bi se u taj pravac svrstao, pa onda se ne može tvrditi da je po defaultu loše ako je neki bend neoriginalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pogrešno postavljate pitanje. Ako neki bendovi liče na određeni bend, to ne umanjuje njegovu originalnost. Nije on kriv što ga kopiraju. Bend se smatra neoriginalnim ako je on taj koji kopira druge. No, to ne znači da je bend loš. Onda bi ispalo da su svi džezeri i bluzeri neoriginalni, jer liče jedni na druge. U svakom muzičkom pravcu postoje određeni standardi, zna se kako bend otprilike treba da zvuči da bi se u taj pravac svrstao, pa onda se ne može tvrditi da je po defaultu loše ako je neki bend neoriginalan.

 

Agree.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako stavis "influences: Lamb Of God" dobices bendove kojima su LOG uzori, tj. kopiraju LOG a to niej ono o cemu smo mi poceli da pricamo, nego upravo obrnuto. :da: I ne, ne koristim myspace. :da:

da li ti citas sta si napisao

o boooooooooooooooooooooozzzeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

Stvarno ne znam. Da li si voljan da me poducis, o presveti Mito?

nisam voljan da poducavam trenutno

 

Ja taj LOG necu da slusam zato sto te americke bendove ne podnosim go kurac a ne muzika. Slusajte bre ljudi Prorok dok ne izadje Sinod, to je muzika! :rockdevil:

Ili ovo:

Jbt covece koja umetnost!

tako je sve je na foru vrtenja istih rifova onih gej metalkor sto mi ide na kurac kod novih flejmsa ali makar oni znaju da naprave pesmu za razliku od nekih drugih bendova

Share this post


Link to post
Share on other sites

care mi pricamo kako su svi americki metalkor bendovi i A La Lemb of god je jedan u nizu takvih bendova

i onda si rekao kao nadji mi jedan bend koji je isti LOG i mi smo ti dali a ti sto neces da slusas to ti niko nije kriv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mito, pitali smo te da nadjes bendove KOJE LOG KOPIRA. Jedino se to racuna. Inace mozes da pricas kako su Iron Maiden neoriginalan bend jer ima 1000 bendova koji zvuce kao oni.

lose ste razumeli sta smo Tesa i ja pricali

cao

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi ti amercki metalkor bendovi sve ti zvuci isto i nema orginalnosti,cenim recimo blek sabat zato oni su napraqvili orginalnu muziku za svoje doba u razliku od ovih homoseksualaca koji danas prave kojekakve tribjut bendove.e samo da cujete ovo je orginalnost Kraftwerk-robots

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...