Jump to content

Koji bend je najzaslužniji za to što slušate metal?


....

Recommended Posts

Dobro je da covek udje u neku muziku hronoloski, a ne da pocne da slusa metal od Najtwisa , Korna , Slipknota, Dimu Borgira ...

Da, ali ti ne biraš odakle ćeš da kreneš sa proučavanjem metala, jednostavno naletiš na neki bend i on ti otvori interesovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno Iron Maiden. Poceo sam ih slusati pa i metal uopste tacno na dan kad su imali koncert u Beogradu prije 2 godine, mislim da je bio 13. mart ne znam tacno. Dobio sam od druga njihov mp3 posto je on isao na koncert, a mene zanimalo da vidim sta je toliko dobro kod metal muzike. Bila je to ljubav na prvi pogled ili zvuk ili sta vec... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a sto slusate metal?

 

Da bih bio kul :rockdevil: Ono, kao, ludilo brateeee :rockdevil::rockdevil: Anarhija i ta sranja ako me razumes xD

 

Npr, ja slusam sve zivo od muzike, ali da se ne kosi s mojim principima, sto znaci- mora da spada u muziku, tako da turbo-folk automatski otpada... Jednostavno, najvise se pronalazim u metalu i zato verovatno i najradije slusam tu vrstu muzike, mada po mom oblacenju tesko da bi iko normalan rekao da sam metalac, sto realno i nisam (ja sam univerzalac i ne volim marginalizaciju :D)... vise licim na nekog gej alternative lika koji slusa ono sto gej alternative likovi vec slusaju... xD (mada, sve manje i manje kako mi raste kosa :D)

 

Nego, da ne bude potpuni off, pre Helloween-a i ostalih cuda sam slusao Linkin Park jako puno, tako da bi se moglo reci da je to zapravo moj "metal" pocetak, iako oni po meni nemaju veze s metalom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

CKM: "Čini se da su gromoviti dani ove subkulture zauvek prošli i da možemo da se vratimo dobrom starom tretiranju metala kao neobične, ali suštinski bezopasne i urnebesne pojave".

 

Tekst o black metalu, broj 50, oktobar 20.

 

Svako ko metal shvata ozbiljno (posebno black) bi morao da stavi prst na čelo i razmisli ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CKM: "Čini se da su gromoviti dani ove subkulture zauvek prošli i da možemo da se vratimo dobrom starom tretiranju metala kao neobične, ali suštinski bezopasne i urnebesne pojave".

 

Tekst o black metalu, broj 50, oktobar 20.

 

Svako ko metal shvata ozbiljno (posebno black) bi morao da stavi prst na čelo i razmisli ponovo.

 

Ako ću da se vodim mislima retarda iz CKMa... neka hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...