Jump to content

Da Li Mladi Previse Rano Krecu Da "luduju"?


METAL Man

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako neko ikad bude dolazio u Vrsac,neka ode u Club 62 i shvatice o cemu pricam :)

Mada u zadnje vreme su malo poostrili pravila oko ulaska.Ne mozes bez licne karte pa makar imao i 30 godina,ako nemas 17 takodje ne moze,i onda diskoteka poluprazna :)

Realno,ovde NEMAS gde da izadjes kao covek a da se ne guras sa decom sto me najvise nervira.Tacnije ima jedan kafic gde vikendom ima ziva muzika,tipa stari rock itd.Tamo izlaze ribe od 25 pa na gore i to je melem za oci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj rad! Apsolutno se slazem! I meni je jedan pandur u Crnoj Gori rekao, posto mi se nabacivala neka klinka od 16-17 godina, da oni te cice smatraju za "starije maloletnice" tako da nije isto da li zguzis klinku od 13 ili 17 godina i ako je pristala na sex neces nista odgovarati. A ako ti neces hoce drugar tvoj tako da nema nista od moralisanja vec uslizi zelje devojcici ;)

 

... ali obavezno to da se zabelezi u nekom audio-video formatu. Jer posle, ako te klinka i tuzi za napastvovanje, ti das link sa You Tube i cela porota moze da se uveri ko je tu ustvari manijak. Narocito ako je ona "od gore". :bigblue:

Moral je zajebana stvar; tera te da odbijas nesto sto bi je(B)o ili pio, a posle ti bude krivo. Ustvari, moral i podsvest se medjusobno podjebavaju i mozak bi trebalo operisati i odstraniti nepotrebne delove!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"dokle god si pod mojim krovom, ja te hranim i oblacim ima da se ponasas kako ja kazem". Naravno, ovo je logika koju mnogi roditelji zloupotrebljavaju.

Tako su tu logiku zloupotrebljavali roditelji jedne moje bivse, (likovi su bili u zescem tripu) pa kada je starija cerka napunila 18. godina se odselila (malo stedela, dobila jos neke pare a imala je i dobar posao) i kupila sebi stan. Ovi su samo stajali k'o popisani kada su to videli, a kada je i mladja cerka (moja bivsa) postala punoletna, ona se preselila kod sestre. Kao su im tek tad matorci popizdeli i od tad nikad ih nisu ni posetile.

Tako i treba kada su bili kreteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ali obavezno to da se zabelezi u nekom audio-video formatu. Jer posle, ako te klinka i tuzi za napastvovanje, ti das link sa You Tube i cela porota moze da se uveri ko je tu ustvari manijak. Narocito ako je ona "od gore". :bigblue:

Moral je zajebana stvar; tera te da odbijas nesto sto bi je(B)o ili pio, a posle ti bude krivo. Ustvari, moral i podsvest se medjusobno podjebavaju i mozak bi trebalo operisati i odstraniti nepotrebne delove!

 

Odlicno si ovo primetio. Lepo snimis kako te klinka "iskoristava" i posle te boli uvce, ako pocne da sere kako si je privustavno i protivzakonito krseci medjunarodno pravo zloupotrebio (zvuci poznato?) ti lepo darivas snimak i klinka moze samo opet sa safta jelte .. ;)

 

Moral je mnogo zajeban, pogotovo lazni moral kojim obiluje nasa zemlja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo izlaze ribe od 25 pa na gore i to je melem za oci

Slazem se.

Ja sam jednom hteo da se ispovracam na sred "Drame" kad mi je prisla neka klinka cenim da je 13-14 godina, pocne nesto da prica i drazi cigaru. Izgled je ala tina ivanovic (namerno mala slova).

Mislim da je bila stadija jedno 4 godine pa 'ajde ali previse je bila namontirana.

Ja navise volim kada mi se svidi riba koja nije nesto preterano namontirana i potpuno bez sminke.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starije,iskusne :) Moj ortak je '88 godiste,riba mu je '81 i ne vidim sta im fali,vec 2 godine su zajedno.

 

 

"stara koka dobra supa" je najgluplja izreka koju sam cuo i naravno neistinita a izmislile su je matore isfrustrirane cice da bi sebi digle cenu. Toj ribi ne fali nista, ali taj decko fura sa matorkom koja ce uskoro da se smezura kao i svaka cica u godinama. A verovatno ga je navukla na iskustvo u sexu ;)

 

Ne treba sexati decu, ali sve sto je izmedju 17 i 25 je dobar ulov :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

.Tamo izlaze ribe od 25 pa na gore i to je melem za oci

 

 

Daj bre, nisu sve udavace znam neke ribe od 30 godina koje jos nece brak.

 

Uuhhh...te starije ribe su najbolje. Nema nista lepse nego kada vidis devojku koja ima 30-ak godina a dobra je riba (nije bitna velicina sisa :rolleyes: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,nema gore kombinacije od toga.Moja drugarica se lozila na mog ortaka,koji je 7 godina stariji od nje.Zajebavao je,lagao,varao a ona mu je slepo verovala.On kaze u kafani je,ona da bi se uverila trcala je na drugi kraj grada da vidi da li je tamo.A ja joj sve vreme govorio da se ostavi corava posla.Nije htela da me slusa,izgleda da ce da padne razred...

 

Uuhhh...te starije ribe su najbolje. Nema nista lepse nego kada vidis devojku koja ima 30-ak godina a dobra je riba (nije bitna velicina sisa :rolleyes: )

 

:pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo izlaze ribe od 25 pa na gore i to je melem za oci

Brate, nećeš tako misliti kad i sam budeš imao 25. Evo ja imam 27 i ne bih nikad pogledao ribu koja nije najmanje 3, 4 godine mlađa od mene. Ove što su moje godište su odavno raskvocani gabori. Možda su bile OK kad smo bili u gimnaziji, ali sad nikako! Da ne bude zabune, nisam neka pedofilčina, ispod 1988-og godišta se ne spuštam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u srednjoj imao profesorku od 28 godina,vrh riba.Imam cak i sliku,moram da nadjem pa cu da postavim.I danas kad je vidim prorade mi hormoni...

A bila je jedna profesorka,koja mi nije predavala ali se na nju lozila cela skola.Izgledala je bolje od 90% riba,crna duga kosa,przi se u solarijumu,visoka,sise ekstra,plus kad se obuce kao dama...To su za mene najjace ribe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas u MOC-u u Munzeu je bila jedna profesorka, ali se na zalost ubila. Bile je extra ribetina, ali su je provalili da se sexala za lovu, cak i sa nekim ucenicima i riba se baci sa zgrade ... :(

 

Brate, nećeš tako misliti kad i sam budeš imao 25. Evo ja imam 27 i ne bih nikad pogledao ribu koja nije najmanje 3, 4 godine mlađa od mene. Ove što su moje godište su odavno raskvocani gabori. Možda su bile OK kad smo bili u gimnaziji, ali sad nikako! Da ne bude zabune, nisam neka pedofilčina, ispod 1988-og godišta se ne spuštam...

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali pazi ovako,nije isto da ja sad budem sa ribom od 15,ili da budem sa istom kad ja budem imao 25 a ona 20.To je vec druga prica,psihicki je sazrela,ovo je jos uvek zeleno,nema mozga da sabere 2 i 2....Sa 20 nece losije izgledati,bice jos bolja a bice i pametnija

Istina ,a šta ćeš da radiš do tada? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali pazi ovako,nije isto da ja sad budem sa ribom od 15,ili da budem sa istom kad ja budem imao 25 a ona 20.To je vec druga prica,psihicki je sazrela,ovo je jos uvek zeleno,nema mozga da sabere 2 i 2....Sa 20 nece losije izgledati,bice jos bolja a bice i pametnija

 

Nema ona sta tu da sabira 2 i 2

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u srednjoj imao profesorku od 28 godina,vrh riba.Imam cak i sliku,moram da nadjem pa cu da postavim.I danas kad je vidim prorade mi hormoni...

A bila je jedna profesorka,koja mi nije predavala ali se na nju lozila cela skola.Izgledala je bolje od 90% riba,crna duga kosa,przi se u solarijumu,visoka,sise ekstra,plus kad se obuce kao dama...To su za mene najjace ribe

Znaš kako, nisam ni ja toliko isključiv. Mogu i ja da vidim nešto matoro pa da se naložim ko konj, ne bi mi ni to bio prvi put. Bio sam i sa 4, 5 godina starijim ribama, doduše retko. Govorim u globalu. U svakom slučaju, videćeš kad dođeš u moje godine, pa vidiš na šta će ličiti tvoje vršnjakinje, a kamoli te koje sad imaju 25 godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...