Jump to content

Da Li Mladi Previse Rano Krecu Da "luduju"?


METAL Man

Recommended Posts

Obicno i ne pricaju izmedju sebe ko je sta uradio, ali se uvek sazna.

Naravno da ne pričaju između sebe. Svako tamo ima nekog čuvara koga podmićuje da mu unosi cigarete i slično, pa se tako i sazna. Nema laganja u zatvoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne brini, ja nisam bio u zatvoru, ali okolina nam je takva da je nemoguce da bar ne znas nekog ko ne zna nekog ko je bio, ako vec ti ne znas nekoga ko je bio.

 

Al sam zakomplikovao. :)

 

ahahaha :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako ti se i omakne da odeš u zatvor zbog čedomorstva ili neke druge slične egzibicije, ne moraš da pričaš o tome. Kažeš da si ubio nevernu ženu i imaš duplu satisfakciju: omastio si se o mlado meso, a ona tamo ekipa te poštuje i obezbeđuje razne povlastice - cigarete, kurve, tetoviranje, droga,... ma sve prednosti zatvorskog života, barem ono što sam ja video na TV-u.

E, da! Ko se bavio belim robljem (traficking-om), taj ne može na EXIT - oni su protiv toga :bigblue:

Iskusno! :) :) :) Mada, mozda i budes baja tamo, ko zna mozda vole pedofile. :D

Ma Exit je i onako sranje, bar ces da zaradis nesto. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ta deca su deca devedesetih godina, a svi znamo kako su se tad roditelji grebali da im obezbede parce leba.

Nimalo naivan period osim ako ti cale nije bio diler, ratni profiter ili covek iz vrha vlasti, ili svo troje.

 

Ja imam burazera 93, i od njegovog drustva, od 10 ortaka (najstariji je 90-to), barem 7 pusi.

 

Ja sam mu reko ako ga vidim na ulici da to radi da cu ga ispresavijati naocigled njih, pa nek onda bude faca do sutra...

 

Sad, on je veoma podlozan uticajima, al kako je i on imao spontani pneumotoraks (pucanje plucne maramice, kao ja i cale), nebi mu bilo bas preporucljivo da cadi, sto je radio par meseci po sopstvenom priznanju , a i ortak ga je video i sve to lepo snimio kamerom...

 

Sad ne pusi...

 

A sto se tice ove male, jebi ga, sta da se kaze, bila bi full riba sudeci po licu, al fora je sto su sve te mlade i lepe devojcice (ili velika vecina njih) grandom inpirisane ljusture koje love pare i redje se zaljubljuju, al opet u male potencijalne propalitete koji nemaju nista pametno da nаuce iz sadasnjih sistema vrednosti, koji su zaostavstina "veselih devedesetih". Cilj im je da izadju na ulicu i glume kneletove naslednike, sto je porazavajuce...

 

I furaju one odvratne indijanske zemunke i tarzanke kako bi lakse sanjali o tome da voze neka besna bmw-mecka-audi superkola. I da izlaze u dolinu nojeva, piranu, ambis i slicna sranja (koja treba spaliti).

 

Ne znam, totalno sam razocaran na opstu situaciju. Sreca, pa imam neke ljude s kojima mogu da se prijateljski ispricam, inace ih odavno bio na nekoj drozi verovatno..

 

Ne znam, zao mi je te klinke, kao i cele njene generacije koja odrasta prerano, ali samo po "ja pijem i vodam fukse" parametrima, ili, cale dj kintu.

 

Mnogo prava, malo obaveza.

 

Ja bih sve to poslao na selo/ gradjevinu, da osete krvavo parce leba, pa se nebi vise bahatili kao njihovi fotelja idoli.

 

 

Tolko.

 

:pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta deca su deca devedesetih godina, a svi znamo kako su se tad roditelji grebali da im obezbede parce leba.

Nimalo naivan period osim ako ti cale nije bio diler, ratni profiter ili covek iz vrha vlasti, ili svo troje.

 

Ja imam burazera 93, i od njegovog drustva, od 10 ortaka (najstariji je 90-to), barem 7 pusi.

 

Ja sam mu reko ako ga vidim na ulici da to radi da cu ga ispresavijati naocigled njih, pa nek onda bude faca do sutra...

 

Sad, on je veoma podlozan uticajima, al kako je i on imao spontani pneumotoraks (pucanje plucne maramice, kao ja i cale), nebi mu bilo bas preporucljivo da cadi, sto je radio par meseci po sopstvenom priznanju , a i ortak ga je video i sve to lepo snimio kamerom...

 

Sad ne pusi...

 

A sto se tice ove male, jebi ga, sta da se kaze, bila bi full riba sudeci po licu, al fora je sto su sve te mlade i lepe devojcice (ili velika vecina njih) grandom inpirisane ljusture koje love pare i redje se zaljubljuju, al opet u male potencijalne propalitete koji nemaju nista pametno da nаuce iz sadasnjih sistema vrednosti, koji su zaostavstina "veselih devedesetih". Cilj im je da izadju na ulicu i glume kneletove naslednike, sto je porazavajuce...

 

I furaju one odvratne indijanske zemunke i tarzanke kako bi lakse sanjali o tome da voze neka besna bmw-mecka-audi superkola. I da izlaze u dolinu nojeva, piranu, ambis i slicna sranja (koja treba spaliti).

 

Ne znam, totalno sam razocaran na opstu situaciju. Sreca, pa imam neke ljude s kojima mogu da se prijateljski ispricam, inace ih odavno bio na nekoj drozi verovatno..

 

Ne znam, zao mi je te klinke, kao i cele njene generacije koja odrasta prerano, ali samo po "ja pijem i vodam fukse" parametrima, ili, cale dj kintu.

 

Mnogo prava, malo obaveza.

 

Ja bih sve to poslao na selo/ gradjevinu, da osete krvavo parce leba, pa se nebi vise bahatili kao njihovi fotelja idoli.

 

 

Tolko.

 

:pivopije:

 

 

Ovo treba staviti kao lektiru.

Svaka cast. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo treba staviti kao lektiru.

Svaka cast. :pivopije:

 

 

AGREED ! Mada, ja spadam u te mlade, neotesane i "lenje".

 

Inace, posto sam ja 7. razdred, prilazi neka devojcica 5. razred da me pitao hocu ja biti sa njom ?? :confused: :confused:

:udri::udri:

 

Malo je falilo samar da pukne... :mad:

 

Na nekoj temi je Sigal napisao da je imao devojku tek u osom razredu... PAMETNO ! Ovo sve kurva jedna do druge :mad: Ovo moje godiste je totalno puklo sto se tice tog muvanja i slicno...

 

:mad::mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

AGREED ! Mada, ja spadam u te mlade, neotesane i "lenje".

 

Inace, posto sam ja 7. razdred, prilazi neka devojcica 5. razred da me pitao hocu ja biti sa njom ?? :confused: :confused:

:udri::udri:

 

Malo je falilo samar da pukne... :mad:

 

Na nekoj temi je Sigal napisao da je imao devojku tek u osom razredu... PAMETNO ! Ovo sve kurva jedna do druge :mad: Ovo moje godiste je totalno puklo sto se tice tog muvanja i slicno...

 

:mad::mad:

 

 

Mog druga je u 7. ili 8. pitala devojcica 4.(slovima cetvrti)razred da se smuvaju.Boles'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma daj bre......................

to je ludo bre........................

 

ili je neko tesko napalio.........................kao nemas decka pa si onda 0 od ribe i tako to....................

ili nemam pojma.....................

u svakom slucaju nije normalno...............

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma daj bre......................

to je ludo bre........................

 

ili je neko tesko napalio.........................kao nemas decka pa si onda 0 od ribe i tako to....................

ili nemam pojma.....................

u svakom slucaju nije normalno...............

 

Pa ona jeste mislila da je on 93.(nizak je)ali brateeee 4. razred.

 

 

Ama daj, pa pola ljudi je to radilo i u moje vreme. To NIJE sex.

 

A ja mislio da jeste. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ништа се не чудите

као профа у основној нагледао сам се свега

чудом сам се чудио

деца данас сувише рано почињу да лудују!

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

:violent: :violent: :violent: :violent: :violent: :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...