Jump to content

Da Li Mladi Previse Rano Krecu Da "luduju"?


METAL Man

Recommended Posts

Pa ko vam je kriv, mnogi se povuku i mnogoranije...niko vas ne tera u kucu, cak i kad je neko u ozbiljnoj vezi ili braku, zvot nije gotov, ali to zavisi od vas, vase energije, s kim ste i tako, da ne mudrujem dalje...

e aj probaj ti cuvat djecu radit od 9-5 i drzat kucu pa posle toga ici na pivu sa ortacima, aj dont tink sou, a ja zaista zelim uspesnu karijeru... za djecu ce se nac vremena i resursa negde usput :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e aj probaj ti cuvat djecu radit od 9-5 i drzat kucu pa posle toga ici na pivu sa ortacima, aj dont tink sou, a ja zaista zelim uspesnu karijeru... za djecu ce se nac vremena i resursa negde usput :D

 

Pa ko ti je kriv sto si zena, da neces valjda da ti muz cuva decu dok ti gradis karijeru :)

Mada, kakva su danasnja kretanja, i ide prema tome...Devojke nece decu, sve neke karijere jure, ustvari , niko nece obaveze...a 5% mozda napravi neku karijeru, sto je najsmesnije...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dooooooobro al eto dokaza da je sa 30 gotovo tad moram biti ozbiljna poslovna zena/supermama/domacica tako da ipak ne mislim da klinci prerano luduju, jer kasnije nece imat vremena

p.s. ja neam nista protiv sto sam zena samo konstatujem sto mi je ciniti

pps... ja sam mlada i perspektivna zena :zuba:

Edited by Didica

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dooooooobro al eto dokaza da je sa 30 gotovo tad moram biti ozbiljna poslovna zena/supermama/domacica tako da ipak ne mislim da klinci prerano luduju, jer kasnije nece imat vremena

p.s. ja neam nista protiv sto sam zena samo konstatujem sto mi je ciniti

 

Mislis da je ludovanje razvaliti se sa 14 godina od alkohola i jebati se sa 14 godina? Oni kao prvo nemaju detinjstvo...

Moze se ludovati i sa 30 ali vi sve nadjete muza/decka s kojim ne izlazite u grad nikada(vecina vas) i onda kukate...ko vam je kriv kad se vecinom vezete za budale...Znam dosta parova koji i u braku izadju, idu na koncerte...sve se moze kad se hoce...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dooooooobro al eto dokaza da je sa 30 gotovo tad moram biti ozbiljna poslovna zena/supermama/domacica tako da ipak ne mislim da klinci prerano luduju, jer kasnije nece imat vremena

Ako nadjes normalnog tipa i ako si lepa, mozes biti i najgora domacica na svetu. Samo ruzne ribe moraju da bude super domacice.

Sa ovim da posle nece imati vremena se slazem, ludovati od 15 do 30 a posle se smiriti, mada ja nisam siguran hocu li se i sa 40 smiriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al necu ja samo sa muzem nego i sa drustvom velikim oce mozda moj muz al s kim ja da izlazim ako neko drugi nece jer ima decu i ne moze da ih uspava a tasta im dolazi u posetu da je vode kod lekara ma kazem ja vama to je sve gotovo, niko bre ne moze vise da ima ni normalno detinjstvo danas, nema vise lopru juris po ceo dan i to nego ajmo na kanter ovo ono pa bolje onda i nek se karaju bar se socijalizuju (nemojte ovo shvatiti bukvalno) al pazi bolje i da se kresnes sa 14 dok nemas pojma nego p[osle sto duze cekas manje su ti sanse jer svi jure piletinu koja se lakop daje a sa 18+ ti vec za kres treba i ljubav pa ovo pa ono jebem ti ja takvo jebanje onda

Share this post


Link to post
Share on other sites

e al moram zbog sebe da budem domacica pa necu vazda jesti makarone i cekati da mi mama dodje da mi sredi stan to je bre sramota, briga me za muza nego bre zbog sebe treba drzati kucu necu neko da mi dodje pa da me ogovara iza ledja sto mi je glibava wc sollja ili nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

al pazi bolje i da se kresnes sa 14 dok nemas pojma nego p[osle sto duze cekas manje su ti sanse jer svi jure piletinu koja se lakop daje a sa 18+ ti vec za kres treba i ljubav pa ovo pa ono jebem ti ja takvo jebanje onda

 

Bezveze razmisljanje...bar meni, bez uvrede...savrseno me nikad nije zanimalo sta radi vecina i sta zeli...a to za 14, to je smesno...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezveze razmisljanje...bar meni, bez uvrede...savrseno me nikad nije zanimalo sta radi vecina i sta zeli...a to za 14, to je smesno...

pa dobro meni je bila ludost kad mi se rodjaka sa 14 udala pa sam jebi ga prihvatila, al se sa 18 razvela, mlado ludo nema sta drugo reci

Edited by Didica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, jadno je svo to mladalacko ludovanje, napiju se i posle ceo dan ne mogu doci sebi...da vam kaze nesto starac koji ima 3 banke, pije se i luduje celu noc, iz grada se ide na posao, odradi se sve, onda se uvece opet ide u ludovanje! Godine nisu bitne...ako imate snage, kondicije i volje...

Edited by Feniks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro meni je bila ludost kad mi se rodjaka sa 14 udala pa sam jebi ga prihvatila, al se sa 18 razvela, mlado ludo nema sta drugo reci

 

Ne znaju ni sa 18 sta treba raditi, a kamoli ranije...zato se i razvode jer su nezreli...brak je mnogo vise od trenutne ljubavi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

од чега, леба ти?

Od njihove zrelosti.

Sto se mene licno tice mislim da je 15-16 godina pravo vreme za to i razne druge ludorije.

Mislim sta fali imati seks u 16 godina?

 

 

ama znam al mene ce ko budalu sa 30 da gledaju kad izadjem sa klincima bre pa sarmota

al savaka tebe cas

Ja se nadam kada predjem 30 da cu ipak imati neku ekipu da bar 2 puta mesecno ko ljudi ludujemo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ama znam al mene ce ko budalu sa 30 da gledaju kad izadjem sa klincima bre pa sarmota

al savaka tebe cas

 

Sta te briga sta ce drugi misliti? Zivis svoj zivot i briga te za debile koji nemaju svoj zivot pa komentarisu...

A nista lepse nego kad uvek na koncertima vidim jedan bracni par, oboje slusaju metal, svuda idu zajedno...a ne ono, uda se za nekoga i umre zivot, ne izvodi je nigde, samo kuca...

 

Sta cu, ja sam ipak Feniks i neunistiv sam, zato svuda letim i svuda stignem :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da al isto ko sto je meni smesno kad vidim one matore koke kad se srede ko da im je petnes ne zelim da mene tako gledaju bre

ja se isto nadam da cu imati ekipu sa kojom cu moci jedno 2 puta mesecno da se obeznanim al to je sve relativno

a ono o deflorisanju pa brate lakse si malo trebo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...