Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Obicno sanjam sedam krava - mrsavih i debelih :P

 

Salim se ;)

 

Pa obicno u tim snovima ne stignem da joj vidim glavu, ko zna, mozda je i celava :P

 

Pa kakvi su to erotski snovi bez glave... uzas...

Kao kada bi zena sanjala muski grudni kos a da na njemu nema dlaka, pih :)

Za jake dlake!

biosampon-zdravopranje.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle farbanja nadje se gomila pametnjakovica da kuka kako ti je prirodna boja kose bila super...

 

Meni se dopada moja prirodna boja kose, gotovo je crna.. i talasasta je, ima dobar volumen, tako da kada je duga "pojede" mi lice... Crvena mi se vise dopada. Svetlija je i "otvara".. A i bas me zanima kako ce da izgleda kada bude bas duga :wub:....

 

Primetila sam "strashnu" stvar.... Osedela sam... heh, onda izgleda da sam na majku, znaci do 50 cu da imam kosu ko Gandalf....

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,ne znam za vas,al ja sam primetila da mi kosa postaje svetlija.Od tamno smedje je presla u neku svetlo smedju nijansu i nalazim gomilu crvenkastih dlaka.Ne znam sta je u pitanju,ali mi se uopste ne dopada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetila sam "strashnu" stvar.... Osedela sam... heh, onda izgleda da sam na majku, znaci do 50 cu da imam kosu ko Gandalf....

 

Eeee, кад сам ја оседео...

Са 25 ми се прилично примећивало, сад поприлично, са 40 ћу бити сед у потпуности.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,ne znam za vas,al ja sam primetila da mi kosa postaje svetlija.Od tamno smedje je presla u neku svetlo smedju nijansu i nalazim gomilu crvenkastih dlaka.Ne znam sta je u pitanju,ali mi se uopste ne dopada.

 

To je mozda od bombardovanja '99

 

Inace moj matori ima 64 godine i tek je malo prosaran sedim dlakama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,ne znam za vas,al ja sam primetila da mi kosa postaje svetlija.Od tamno smedje je presla u neku svetlo smedju nijansu i nalazim gomilu crvenkastih dlaka.Ne znam sta je u pitanju,ali mi se uopste ne dopada.

 

Губиш пигмент, тако је и мени почело...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao kada bi zena sanjala muski grudni kos a da na njemu nema dlaka, pih :)

Ti ne volis decake... pih :):):)

 

Inace citala sam kojekude one cuvene "savete svetski poznatih frizera".. Ljudi su u pravu, ne treba ici dalje od nekoliko nijansi svetlije ili tamnije prilikom farbanja..

Crna farba... Well.. ja sam do sad videla samo nekoliko osoba kojima to zaista stoji. jedna je bila ciganka :) Ok, o ukusima ne treba raspravljati.

Mada ipak favorit za stupidariju decenije su mi "po svaku cenu plavushe" koje se blajhaju a inace su crne i imaju taman ten.. Zivim pored Megatrenda svako jutro je revija takvih :):):) e da, plus onaj tamniji puder.... ma idi, ko zapacene indijanke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moje kose pre sisanja pre dve godine

Frizerka je htela da se onesvesti kad sam joj rekla da skrati skroz pozadi

 

moja_k10.jpg

Ццццц, знам макар три женске особекоје би некога убиле за такву косу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moje kose pre sisanja pre dve godine

Frizerka je htela da se onesvesti kad sam joj rekla da skrati skroz pozadi

 

moja_k10.jpg

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

 

 

Sto nema smajli koji balavi?

Gre'ota je ovo osisati.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...