Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

A da li je moguce da niko nije video lepe i ciste dredove?!

Svi ste vidjali SAMO ove zapustene?!

 

Ja ih nemam, pa opet, mislim da je super imati dredove...

 

I u sutkama,dok mlatis glavom, pobijes sve oko sebe...

 

 

Cisti ili prljavi svejedno su odvratni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dredove je pozeljno skratiti..

 

 

 

 

ja dala 230 dolara za friz juce.. sunce ti, al su me sredili, sad mogu na 'entertainment tonight' :)

do sada sam bio zaljubljen u tvoj intelekt, sada se unapred zaljubljujem u tvoj izgled.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto ja imam na avataru je prava negovana muzjacka griva!

Mozete samo da mi ljubite zlu ikonu(avatar) i pozavidite. Samo odabrani imaju ovaki sedefasti sjaj kose jebacke uvek u prvim borbenim redovima!

Plava krv struji zilama mojim plava je i kosa plavo i nebo trenutno iako sunce zalazi plavo i moje jadransko primorje gde su najbolje shjorkinje za povaljivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prso, ne prso perverzno sam iskren i ne stvljam tudje snezne dojke na avataru svome.

Ne izjavljujem ljubav ( shlihtanje ) moderatorima na forumu u potpisu.

 

I volim da mazim mlade trepetaljke,a volete i vi takodje samo se neckate,pretvarate,prenemazete i izigravate kako vam treba paznja,blebet,trt,zez,prevara i cvecje!

 

O jebamu licemerja od magaraca nedojenih sa tv-a do bratije metalnih mracnih krugova,pih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto ja imam na avataru je prava negovana muzjacka griva!

Mozete samo da mi ljubite zlu ikonu(avatar) i pozavidite. Samo odabrani imaju ovaki sedefasti sjaj kose jebacke uvek u prvim borbenim redovima!

Plava krv struji zilama mojim plava je i kosa plavo i nebo trenutno iako sunce zalazi plavo i moje jadransko primorje gde su najbolje shjorkinje za povaljivanje.

 

narcis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto ja imam na avataru je prava negovana muzjacka griva!

Mozete samo da mi ljubite zlu ikonu(avatar) i pozavidite. Samo odabrani imaju ovaki sedefasti sjaj kose jebacke uvek u prvim borbenim redovima!

Plava krv struji zilama mojim plava je i kosa plavo i nebo trenutno iako sunce zalazi plavo i moje jadransko primorje gde su najbolje shjorkinje za povaljivanje.

 

Koji ce tebi kurac zene?Ti mozes da drkas na svoju negovanu muzjacku grivu.I na plavu krv,to sam zaboravio.

 

1-Prso, ne prso perverzno sam iskren i ne stvljam tudje snezne dojke na avataru svome.

2-Ne izjavljujem ljubav ( shlihtanje ) moderatorima na forumu u potpisu.

 

3-I volim da mazim mlade trepetaljke,a volete i vi takodje samo se neckate,pretvarate,prenemazete i izigravate kako vam treba paznja,blebet,trt,zez,prevara i cvecje!

 

O jebamu licemerja od magaraca nedojenih sa tv-a do bratije metalnih mracnih krugova,pih!

 

1-Nego stavljas tu odvratnu glavudzu.Ja vise volim tudje dojke.

2-Ali se hvalis kako jebes sesnestogodisnjakinje.Bas si faca.I kavaljer pravi.

3-Get laid.Ocigledno nedostatak stvarnog seksa nadoknadjujes kenjanjem po forumuma.

 

овде се нико никоме не шлихта, ФАЦО!:)

 

Slihta se on sam sebi.Pusti ga vidis da je za Lazu.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...