Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

A pa mene ubi ekonomija (koju nevidjeno mrzim)... A fax cu ETF (koji enormno obozavam) :D Tesko da tje me ubije nesto tako :) Ali kad nesto mrzish, normalno da ubija koju godinu zivota kad ucim npr Osnovi Ekonomije, koji je em dosadan predmet, em nista nie objasnjeno kako treba, em sve ucish napamet i na kraj zaboravish... Jbg, ja upisao ekonomsku tek da ispostujem kevu, a fax idem za svoju dusu  :meshuggah:

 

 

Ееее, па добро ти нама дошао! :smile: А седе су сехи... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ееее, па добро ти нама дошао!  :smile: А седе су сехи...  :da:

Josh malo pa tju vas bolje nadjem xD Inache SI planiram. A sto se tice seda, imam josh 4 od jutros, nisam ih naso juce :D Hehehe... 

 

 

@Machka: Mindjushe do jaja? Jel to ono bukvalisticki :P

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keramicka pegla, nefarbana kosa. :D

Nikad nisam imala problema sa kosom zbog pegle. :da:

 

Keramička kakva god...

 

Ja tako nisam imala probleme sa kosom posle tri blanša i farbanja od 7 godina, pa sam krenula da tapiram često kosu i da je peglam i sj sam je skroz..

ko će ga znati, zavisi prvo kakva ti je kosa, možda tvoja bolje trpi peglu od moje. Ipak računaj s tim da joj pegla sigurno nanosi bol ;)

 

I naravno, oštećenje se akumulira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, joj, ne ubedjujem te ni u šta, kako god tebi radi posao ;)

 

Samo pričam, ono, dosada i to.

 

Zaprepastilo me je koliko mi je brzo otišla od tapiranja. Doduše tapirala sam je svaki dan... glam faza ili šta već :haha:

 

Ja je neću seći još do nove godine. Posle krećem u skraćivanje povremeno. Suva je ali nema ispucalih krajeva niti se lomi što je dobro... a mogu da je pokupim samo štapom za kosu što mi spašava život.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pretekao me shining.

Da, upravo to, štap koji ide u kosu. Imaju lepih u indija shopu u euro centru (tako li se zove?) kod doma omladine.

 

Imam par divnih iz Grčke.. čekam pay pal da ih ranučujem sa neta :D

 

Nevidjeno jednostavna a sjajna stvar...

 

Nights, ako možeš olovkom, kupi si štap ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, zavisi kako zakačiš i kako uvrneš kosu oko te olovke, i koliko ti je duga kosa, i koliko je šiljata olovka i koliko je glatka površina i koliko je klizava olovka.

 

Mislim da posle neke dužine od pre pola ledja znači do potpazušja, može kosa da se pokupi samo štapom. Pre toga verovatno mogu jako kovrdzave kose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...