Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Nisam nasla ni talk ni brasno u kuci, neko sakrio :haha: Jbg neki drugi put...

Samo ova riba koja to radi ima kosu tipa 10-15cm pa je lakse posuti i iscesljati.

Meni se mnogo masti jer je non stop cackam i ceskam :D al onaj Sidha sampon za sad ne presusuje kosu pa mi je ok da je perem 3x nedeljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je nepristojno da ovo kazem ali prica se da jedna clanica sa ovog foruma hvali određenu izlučevinu (evo, reći ću, ipak - iz muškog polnog organa), kao sjajan regenerator... ali, posto ga ne dobija u dovoljnoj količini, muku muči sa održavanjem kose. ;)

To i nije toliko čudno, budući da su pojedine dame, tokom minulih vekova, bile spremne na svakakve eksperimente, zarad boljeg izgleda tj. nege tela i kose.

 

btw meni nikako ne odgovaraju Loreal-ovi preparati, ali nikako... koristim regeneratore, isključivo italijanske i francuske.

 

edit: ne znam sto dajete minuse, zaboga, devojci nije lako...a i koristi "natural collection", sta je tu lose?! :bigblue:

Edited by Thunder11
  • Upvote 3
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je nepristojno da ovo kazem ali prica se da jedna clanica sa ovog foruma hvali određenu izlučevinu (evo, reći ću, ipak - iz muškog polnog organa), kao sjajan regenerator... ali, posto ga ne dobija u dovoljnoj količini, muku muči sa održavanjem kose. ;)

To i nije toliko čudno, budući da su pojedine dame, tokom minulih vekova, bile spremne na svakakve eksperimente, zarad boljeg izgleda tj. nege tela i kose.

 

 

u tom slucaju su ciks vit diks u najboljem polozaju...ne treba im srvis provajder...  :mrgreen:

 

 

ja sam cuo od drugarica iz srednje i koleginica sa faksa da je taj prirodni derivat dobar za lice...e,sada ne znam koliko je to provereno,nijedna se nije konkretno izjasnila da koristi...ili je to samo jos jedna mortalkombatovska varijanta...ja znam nekog ko zna nekog ko je video seksaliti u mortal kombatu...

 

a za kosu je najbolja domaca koprivnjaca...sto vise sampon pece oci,to bolje... ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masaža, zdrava hrana, verujem da većina devojaka ovde već radi te dve stvari.

Ne znam za oen tablete konjskog repa...? :D

 

Idi na www.longhaircommunity.com, naćićeš puno saveta o svemu, i o masaži i suplementima, ishrani, pranju ma o svemu.

 

Što se masaže tiče, meni lično prija, ali je problem što se jako brzo umasti kosa, pošto aktiviraš žlezde, i onaj sebum koji je već u kanalu žlezde izadje na površinu kože. Ako često pereš kosu, go for it.

 

Neki ljudi su primetili da im kosa više opada kada redovno masiraju skalp, ali samo u prvo vreme ako se dobro sećam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta kaže čovek iz Ajurvede za Sidha šampon:

 

Па оно колико ја знам су четири биљке: амла, хана, тулси, ним идодатак содијум лаурел сулфата и конзерванаса. Али у % заиста не знамјер никако да ми пошаљу ту информацију.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajlin, meni je to iskreno malo sumljivo. Imam suvi šampon koji je biljni, dakle, amla i ostale trice i kučine, i to kada se pomeša sa vodom prvo ima neki pomalo opor miris, a drugo treba da ga držim na glavi bar sat do dva ako mi nije puno masna kosa da bi skinuo masnoću...

 

MOžda su to druge biljke (ove koje nisu amla) koje bolje čiste, ali skeptična sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, trebalo bi da bude bela, sa plavicastim odsjajem, kao na ovoj slici ovde (warning: jezik, pirsing i delovi vrata vidljivi, gledati smeju samo oni s licnom kartom i sto se ne pale) :haha:

tu nijansu sam dobijala redovno koristeci cuvenu 11/1, ali je nekih 6 meseci ne pronalazim po radnjama, pa ekseprimentisem, neuspesno, do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...