Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

У свакој туби има 120 милилитара фарбе. Доста изађе, стварно. Поготово што ја не јурим да се фарбам сваких пар недеља, него пустим да израсте, пошто се разлика и не примећује превише. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da bi vi pitali naravno!

 

 

Ozbiljan odgovor: ti Talvi previše veruješ ženama koje se iz prirodne tamno smeđe farbaju u potpuno drugu boju. :haha: Umesto da podržiš koleginicu koja bi da bude samo MALO plavlja nego što već jeste. To je skromnost, i prihvatanje sebe, i to je vrlina koju mnogi ne vide. :P Fantasia, očekujem plus za ovo :haha:

Edited by Ајлин
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стварно добро питање. :haha:

 

Признајем - у мом случају и није суштина у некој (приметној) промени изгледа, колико је уживање у чарима дотеривања. :da:

 

edit: Ајлин, дивотнице! :wub: Плус к'о врата! ;)

Edited by fantasia
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čik da tako pita Smorock zašto se iz smeđe farba u crnu sa plavim odsjajem. Nego tebe naš'o pa zaš'o :haha:

 

Nego da mi tebe Talviša pitamo: jesi se ti nekad farbao?

Ajde sad lepo priznaj.

 

 

Pozivam sve muške da napišu ovde da li su se farbali, kada zašto kako i u koju boju. Da vidimo ko će da prizna. :mhihi: Izvol'te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego da mi tebe Talviša pitamo: jesi se ti nekad farbao?

Ajde sad lepo priznaj.

 

Nisam imao potrebe posto sam potpuno prirodno promenio sve moguce boje dlake. :D

 

Kad sam se rodio i u naredne 3-4 godine bio sam plav, posle poceo da naglo tamnim, u nekoj 14, 15. godini bio zift crn i onda mi je kosa opet pocela da se posvetljuje do neke smedje varijante, kakva je i sad. Brada mi je prirodno polu-ridja a imam i sedih, tako da je ceo spektar tu. :D

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospo'jce Šljivo, čekali smo da se javiš :haha:

 

 

Nego, na temu farbi: do sada mi se najbolje pokazala (osim profi Keune za koju sam rekla da neću da dajem toliko para i da čekam po frizerima jer imam pametnije stvari da radim u životu kao na primer da kenjam ovde po temi)...

 

... L'Oreal Excellence.

 

Aishwarya-Rai-Excellence-Cr.jpg

 

 

Da kažem samo da sam stari korisnik L'orealovih farbi, počeh sa Preference davnih dana i odlične su bile, ali kad primiše boje (a izgleda i tehnologiju) iz ukinute Ferije, ne divim im se više.. :no:

 

 

Ali, nazad na Excellence. Osim standardne dve komponente i oplemenjivača vlasiju, vrlo kvalitetnih rukavica i nastavka za aplikaciju direktno iz bočice (koji nisam naučila da koristim, ali lepo je reći šta sve plaćamo u pakovanju!), farba ima još jednu stvar koja je prajsles, a to je ona mala tuba koju vidite u donjem levom uglu kutije. Njen sadržaj je namenjen krajevima kose koja je već farbana i nanosi se pre samog rituala. Zaista, krajevi nisu suvi kao što to obično biva kad namažete ostatak farbe po dužini, a kosa bude ofarbana i ton ujednačen!

 

Tekstura farbe je toliko lepa prijatna i kremasta, ne pecka i ne smeta, dakle pazite da ne zaboravite farbu na glavi! :haha: Količina je dovoljna za kosu do pola leđa, fantastično se nanosi i što je najvažnije - ne curi. Jako dobro pokriva, ispira se u normalnoj meri kao i sve farbe, ali za razliku od mnogih farbi boja ostaje sjajna i kosa samo poprima prirodan izgled.

 

Downside: cena, jer je premium kvalitet, ali verujem da ovde ima dosta takvih koje vole upravo premium :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolike su sanse da ako odes kod frizera (nekog boljeg of kors) sa slikom frizure i kazes 'hocu ovo, isto ovo, bukvalno ovako, 100% isto' ipak na kraju ne dobijes to nego neku varijaciju koju niko nije pomenuo? :confused:

Prvi put imam konkretnu ideju i nikad laksi zadatak za frizera al posto sam u zivotu bila i ridja umesto crna, dobila afro lokne umesto talasaste kose i sve to kod mudonja plasim se sta ce sad da mi rade :lol:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se opusti i dozvoli sebi da uživaš... =O)

Uvek ti ostaje možnost da (pokušaš da) budeš bar ovako slatka...

http://www.youtube.com/watch?v=y4iO3hQ3mS4

komplit

 

Što se frizera tiče, oni su ti kao kos(t)olomci, najbolji su neki neizvikani, prikriveni, čak izmišljeni, koji se ljubomorno čuvaju, po mogućstvu da su šišali nekog cara i da je on potom naložio da im se odseku ruke, kako više nikoga ne bi toliko dobro ošišali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aham :) Prvo sam gledala O.O onda sam bila u fuj fazonu, kad su krenuli da je razmotavaju doslo mi je da bacim peglu :haha:

 

Elem nikako da napisem utiske o biomelem samponu sa medom. Meni je ispao uzasan :) Pre svega previse mi je isusio kosu. Totalno je izgubila sjaj i elasticnost, sto joj nikako nije trebalo pored ove hladnoce i prejakog vetra, tako da je bila u uzasnom stanju. Cak mi se pojavila i sitna perut, koju u zivotu nisam imala. A to je kao neki za regeneraciju kose, mogu misliti kako bi tek ostali unistili moju grivu :(

Pokusavam da je oporavim sa alverde proizvodima: sampon repair od avokada (na koji posle svega par pranja ok reaguje vraca joj se polako prvobitno stanje pre biomelem uzasa), balzam od kajsije i cveta limuna, i maska za hidrataciju.

produktpaletteHaare2,property=Image,styleClass=artOneColumnImage.jpg

Dragom sam kupila balzam od zelene kafe (ima covek duzu kosu od mene moramo da joj pruzimo maksimalnu negu :D ) nisu trenutno ovde imali sampon, pa sam i njemu uzela od avokada, kad stigne uzecemo i taj. Kazu da aktivira koren dlake, pospesuje rast, sprecava opadanje, vraca kosu u zivot. Videcemo kako ce se pokazati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@B@k@: zamisli da treba da se obrezujes i da 50% doktora koji to rade imaju obicaj da pogrese :P

Tako da ne kapiras tezinu tematike. Jeste da nije za ceo zivot ali s obzirom da imamo temu od 149 strana jebeno je ocigledno koliko nam je svaki cm bitan da bude lep i zdrav :P

Edited by MissionVao
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

па сад, овиси. да цијепим аналлогију.

ако однесеш слику Родмановог споловила Лигњославу и кажеш ''оћу вакав сунет да ми урадиш'' - не мош очекивати никако да лик убоде боју, дужину нити кртину са слике.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osisah se pre dve i po nedelje, preko 30cm skratio kosu (sad je kratka jelte xD) i ostavio 3 kikice s desne strane da me podsecaju na dugokose dane (i godine), a i da ljudi oko mene mogu da igraju nikad dosadnu igru pogadjanja- da li sam dzedaj ili peder. -.- xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto biti isključiv? I džedaji imu dušu i mogu da pušu..

 

ет Генераљни - и то оовиси, мож и дуспе, ако имаш довољно суве дреновине zа карвованије... Ако и нубоде баш кртину, крвавитза загарантид.

 

@DoubleMission - Di su mladi, tu je šega, ta imam i ja koji santim više no što odobravu u moje selo, pa mi uprkos tomu svaki drag (ne u selo, već santim). A brice ki brice, dobro dok ne zadiru u 'nutarnju lepotu. Nego, imaš li ti nacrt za taj pakleni plan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...