Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

@trenje: Izmedju Lole i Vise poslovne imas jedan mali uber underground frizeraj, shishaju dve-tri gospodje prilicno efikasno i jeftino :da: Salon kao da je ispao iz Fallouta, gosti lice na vozace FAP-a ali sve iole normalne frizure rade kao od shale. A i Generalni ce da se raspilavi od ovoliko materijala za podje*avanje :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='02 oktobar 2010 - 03:03 ' timestamp='1285981401' post='2246770']

Idi kod Zokija u Kralja Petra, kad krenes iz Kneza ka crkvi ili "?" - 3-4 lokal sa desne strane. Stara skola, dobri duh starog Beograda.

 

Fala, proveriću, još ako znao tačnu adresu bilo bi odlično. :D Btw. kolike su cene kod njega?

 

Kako mi samo nije pao na pamet?? :confused: Kod njega mi se cale shisha vec 20 i kusur godina, meni je jednom radio shishke :mrgreen: Covek je faca ali zavisi da li ti je blizu...

 

Ma blizu mi je, nego gledam da mi neko ne uništi grivu. :haha:

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti ne bih onda preporucila njega :D Zensko mu nikad ne ulazi u salon (osim supruge) a ovi ostali su prosek godina 55 znaci nema dugokosih :D Osim ako si mislio na kratkokosu grivu :ph34r:

 

Koliko ja znam kratku kosu je mnogo teše ošišati nego dugu..?

A možda je gej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Blondes have more fun, right? Bilo mi dosadno pa rekoh aj da vidim jel njima zabavnije.

Poslednje brijanje glave bilo pred Egzit, znaci sad je ima oko 3-4 cm

farbanje i blajhanje i i dalje je zuto. sad sam ko anime crtani :haha:

veceras cu pokusati da ubijem zuto pepeljastosivim, ako ne uspe uvek mogu da prefarbam u nesto tamnije.

Mada, realno, smarachina je uzasna svo to lickanje i farbanje obrva, iskreno se divim crnokosim dugokosim devojkama koje su uspeshne plavushe. Ovo je meni zajebancija za nedelju dana a neko to radi ceo zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, čak i meni kosa raste brže od toga. :haha:

pa koliko tebi poraste za 3,5 meseci?

a i sad si me bacio u trip da merim u milimetar umesto odokativno.

 

edit

... bog te. nije 3-4 nego 5.8cm O.o evo sad izmerila.

odokativna metoda fails.

 

... hmmm.. Now I wander.. Koliko je onda 20cm? :mhihi:

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock: Iskreno da ti kažem, ne znam tačno pošto ja redovno kratim kosu, bukvalno uzmem da seckam krajeve kad mi je dosadno :haha: a pritom je ne merim, ali kad sam jedno vreme brijao glavu (tj. imao tarzanku) pa prestao to da radim, izrasla mi je dosta brže. :da: Bradu da ne pominjem. :haha: Kosa obično raste najbrže baš posle brijanja pošto je tad i najzdravija, tj. bar meni, ali zavisi to i od genetike i od hiljadu stvari. ;)

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako to? sa vremenom postaje sve trshavija?

 

Ne, već opada istom brzinom kojom raste. Štaviše, dobar deo dlaka i ne može da mi poraste, naročito oko razdeljka, jer ih kidam četkanjem dok su još kratke. Jednostavno, kosa mi je kovrdžava, nezahvalna za četkanje, što dovodi do toga da sejem pokidane i opale dlake svuda po stanu. Kad vezujem rep, kratke dlake obavezno štrče i to mi smeta - razmišljao sam da koristim neki gel da ih slepim, ali nemam hrabrosti da probam. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...