Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Uradiš eksperiment: koristiš taj šampon+balsam mesec dana. Ako još imaš perut (ili je šampon sranje ili balsam poništava njegovo dejstvo), izbaciš balsam i mesec dana koristiš samo šampon. Ako još uvek imaš perut šampon je sigurno sranje :D Ali dobro, kraće je pitati icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davao sam recept ovde već hiljadu puta: uzmeš kašiku ricinusovog ulja, izmešaš sa jednim žumancetom, krvnički utrljavaš u skalp jedno 20-tak minuta, ostaviš da stoji jedno 3-4 sata, ispereš i ode perut kao da je nikad nije ni bilo, miran si nekoliko meseci sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud ti perut uopšte? Saseci je u korenu, ošišaj se na ćelavo, ali onako muški, neka ti ošišaju i skalp i nećeš nikada više imati problema sa peruti icon_smile.gif Kod mene radi head 'n' shoulders posao, ni trunka peruti, a neverovatno gusta kosa sa ogromnim potencijalom da se nešto u njoj zaglavi laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud ti perut uopšte? Saseci je u korenu, ošišaj se na ćelavo, ali onako muški, neka ti ošišaju i skalp i nećeš nikada više imati problema sa peruti icon_smile.gif Kod mene radi head 'n' shoulders posao, ni trunka peruti, a neverovatno gusta kosa sa ogromnim potencijalom da se nešto u njoj zaglavi laugh.gif

 

A jebem li ga, nem pojma, odrzavam ja to, genetika valjda :) Nije je pre bilo, nedavno se pojavila, al' nema je puno. Ja rek'o kevi da kupi H&S (ovaj sto se reklamira :lol: ) ona kupila neki Strong & Shine, kao popreporuci prodavacice :haha: Ako ne uspe, probacu ovaj Talvijev recept. Ako nista ne uspe, tu je krmecak olmajti :rockdevil::bigblue:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ja znam, neki ljudi ne vole miris ricinusa ali meni ne smeta, nije ništa strašno. A i, ono, isplati se. ;) To je super i za zdravlje kose generalno, ne samo za perut.

A što imam kose, ubilo se. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ajlin, fantasia i Kokopelli: Otkrila sam super stvar, od Biokapa naravno - neko dvofazno ulje koje strcnes u ruku i onda utrljas po krajevima/cistoj kosi. Nije skroz ulje, zato mora da se mucka. Predivno mirise. Navodno ima pantenol i slatki badem.

 

Јууу, ја тек сад видим! Јел' ти тај ђаво cone-free?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ne mora da mu reši problem. Može ali ne mora. Zavisi sve od čega mu je perut.

 

Probaj sa tim ricinusom.

 

 

A samo da vam kažem da je jedan tip što ga znam godinama i nikad nije imao problema sa kosom, tako isto dobio perut preko noći (počeo čovek da radi :haha: nervoza), kukao kukao pa počeo da probava i nije se dugo mučio, Alpecin ga počisti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...