Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Je l' istina da se kosa ne sme prati svaki dan? Od skora, tj. od kako sam prosao business in the front, party in the back fazu, kosa mi se izmasti drugi dan posle pranja. Pa, jedina solucija bi bila prati je svaki dan dok mi ne dopizdi i osisam se :bigblue:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) ako je pipkas stalno - nemoj :P

2) koristi blazi sampon

3) svaki drugi dan je okej, ali ako ne pomaze nista predji na svaki dan (naravno opet sto blazi sampon)

Ja je perem svaki drugi ali osim ako sam imala kovrdzavi friz taj drugi dan izgleda kao uvela blitva (nije toliko masna koliko se skljoka :haha: ). Bolje da je perem svaki dan i cesce shisham nego da pola zivota izgledam masno :angry:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je najgore obedovati svoju kosu...vec dlaka dodje do organa za varenje,tek onda provalis da je uveliko gutas vec 15 sekundi,a ona i dalje zakacena za glavu...fetis...

 

 

Jao bre.

Stvarno najgore

 

Ili ono, u nameri da te izbavi iz produkata mitarenja, neko ti povuče dlaku sa sakoa-džempera-jakne nepotrebno precrtati.

A ti vrisneš:

'ŽIVA!!'

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) ako je pipkas stalno - nemoj :P

2) koristi blazi sampon

3) svaki drugi dan je okej, ali ako ne pomaze nista predji na svaki dan (naravno opet sto blazi sampon)

Ja je perem svaki drugi ali osim ako sam imala kovrdzavi friz taj drugi dan izgleda kao uvela blitva (nije toliko masna koliko se skljoka :haha: ). Bolje da je perem svaki dan i cesce shisham nego da pola zivota izgledam masno :angry:

 

Rece mi drugarica to za blagi sampon, ja trenutacno koristim H&S sas ljimun, al' taj je valjda jak, pa cu morati menjati :) A inace, kako steti ako cesto perem sa jakim samponom? Btw, kosu obicno perem uvece, sutradan bude dobra, al' drugi dan se sva sjebe :S

 

 

@ Zoidberg

izmedju ostalog mnogo cesce menjaj jastucnicu.

 

Posalju to meni, a ja uvek zaboravim da promenim :bigblue:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao bre.

Stvarno najgore

 

Ili ono, u nameri da te izbavi iz produkata mitarenja, neko ti povuče dlaku sa sakoa-džempera-jakne nepotrebno precrtati.

A ti vrisneš:

'ŽIVA!!'

:haha:

 

brate,a kada ti jos povuce glavu dok vuce vlas...ko da tiltujes glavom...ili smekerska djuska glavom...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E da, ja crvena već po mjeseca :haha: Toliko o održavanju moje prirodne boje. Najbolja farba koju sam do sada koristila: http://www.davines.com/home.html U flešu je, pa treba otići na products. U bulevaru Kralja Aleksandra imaju prodavnicu. Imaju i kolekciju prirodnih proizvoda :da:

 

Osim amla ulja koje me spašava, iako i dalje umirem od njegovog mirisa, otkrila sam sjajan Davines serum za oporavljanje kose. Ima ga na sajtu.

 

Cijene nisu baš ultra povoljne, ali je odličan kvalitet. Farba je 1100 din, ali 100ml tuba. Ranije sam koristila Revlonissimo i Dikson, one su isto u tom rangu, ali duplo manja količina. Šamponi su oko 1500-2000 din, pakovanja isto tu negdje, ovaj serum od 20ml oko 400din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako da sprecim krizu kose srednje (najgore) duzine i ne osisam se sada kad je kriticno? prokleta bila, ne znam ni sta ce mi :/ a uvek u aprilu razvijem neki golum sindrom i u jednom trenutku poludim, otfikarim je, a posle leta mi bude krivo i tako zadnje 4 godine u krug. aaaa my precious

Share this post


Link to post
Share on other sites

@necu

Kupi neke zanimljive snalice, ako neces da se trosis ima kod kineza. Ofarbaj se u cudno (hahaha ko ja u plavo iz istog razloga xD), izivljavaj se sa gelom i lakom, pravi razne varijante frizura, imas svasta na netu. Izvuci pramenove, stavljaj rajfove, zabavljaj se.

Ionako ces u narednih godinu i po redovnim skracivanjem oshishati sve to svu kosu koja ti je sad na glavi, tako da ne padaj u "sjebacu kosu" fazu. Stavljaj redovno maske za kosu i uzivaj. Samo nemoj celu da je bajhash ;)

Znas i sama, kad predje kriticnu duzinu bice sve ok :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@necu

Kupi neke zanimljive snalice, ako neces da se trosis ima kod kineza. Ofarbaj se u cudno (hahaha ko ja u plavo iz istog razloga xD), izivljavaj se sa gelom i lakom, pravi razne varijante frizura, imas svasta na netu. Izvuci pramenove, stavljaj rajfove, zabavljaj se.

Ionako ces u narednih godinu i po redovnim skracivanjem oshishati sve to svu kosu koja ti je sad na glavi, tako da ne padaj u "sjebacu kosu" fazu. Stavljaj redovno maske za kosu i uzivaj. Samo nemoj celu da je bajhash ;)

Znas i sama, kad predje kriticnu duzinu bice sve ok :D

 

hmmm sad je duzine da mogu da je vezem u rep uz pomoc par snalica sa strane. da to ne mogu verovatno bih poludela. s jedne strane zelim kosu ali s druge mi mnogo ide na zivce. cudno je to.

nego, problem je sto mi je pozadi mnogo duza, kad je skupim to izgleda kao da sam osisana na paz (s jedne strane imam neki duzi pramen koji je preziveo poslednje aprilsko guljenje na kratko) a kad ne vezem/zakacim taj deo pozadi izgleda mega retardirano, a plus sam se negde u avgustu osisala tako da mi je levi deo kose bio otprilike 1-2 cm dugacak, ako i toliko, i sad je to mnogo krace od ostatka.

a da barem mogu da se ofarbam... jebem ti tamnu farbu. ne mogu ni to, tako da resih da pustam prirodnu da raste, poslednji put sam se u januaru fatbala i nije lose sad, lepo se prirodna uklopila sa nijansama mada na dnevnom svetlu izgleda k'o da mi je plava a ne smedja originalna.

a da ne spominjem to sto je pocela da se talasa i sto je imam za izvoz. jebem ti genetiku, sto nisam na kevu povukla retku ravnu kosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda kilo snala i udri :haha:

ja mogu isto tako da vezem rep uz pomoc po par snalica sa svake strane

iskopaj nesto na netu, nema veze sto ej nepravilna frizura sigurno moze dase izvuce nesto da ti bude zanimljivo ;)

ne odustaj

 

ja opet pustam kosu do dupeta, odnekle treba poceti :haha:

 

ne seri, retka i ravna kosa je bezveze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ne seri, retka i ravna kosa je bezveze :D

 

Вала баш... Сад сам хтела да напишем да се под хитно извини својој коси.

 

Озбиљно, мислим да би требало да прихватиш ту таласасту текстуру коју имаш. Узми неко средство за коврџање, па изгужвај косу и пусти је да се природно осуши. Ако ти неки праменови сметају, прикачиш их шналицом или склониш са лица траком. Али, не може бити тако лоше.

 

Узгред, зашто сам ја мислила да си ти мушко? :confused::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam pustla kosu dotle i dva puta preko pola ledja. Ovo su neke fotke iz tog perioda.

Samo gusta i zajebana kosa ftw :haha:

 

kosa2.jpg

 

kosa1.jpg

 

Узгред, зашто сам ја мислила да си ти мушко? :confused::haha:

balls of steel :mhihi:

 

Da li neko zna gde bi mogli da se kupe pramenovi u beloj boji (kao umeci ili kako se zove), neka sintetika, nije bitno?

Ako ti ne treba neki kvalitet imas toga na kilo kod kineza u svim bojama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...