Jump to content

2008.10.29. *Beogradska Arena, Beograd* Queen + Paul Rodgers


crusader84

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ta fan pit karta, koliko sam ja ukapirao, ne postoji, vec je fan pit ustvari parter, koji ne kosta 3500 nego 2200, a 3500, pomalo nelogicno, kostaju 2 odeljka na tribinama sa desne strane pored bine, ja sam bio spreman da dam 3500, ali kad sam video gde su ta mesta, parter, i zdravo-zurim :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jes' parter, nego... evo c/p da ja ne pričam napamet...

 

 

„QUEEN & PAUL RODGERS" dolaze u Beogradsku arenu 29.oktobra 2008. godine Počevši od danas, svi fanovi mogu da naruče ulaznice putem službenog sajta www.queenonline.com.

 

Ulaznice su puštene u prodaju po ceni od 2200 dinara u protivvednosti evra, i odnose se samo na stajaće ulaznice. Kupci tih ulaznica, imaju pravo na ulazak u dvoranu 15 minuta pre ostalih i smeštaj neprosredno uz binu - tzv. Fan pit.

 

http://www.arenabeograd.com/sr/events/deta...en-paul-rodgers

Share this post


Link to post
Share on other sites

O bozhe moj,ko je lud da za koncert kupi sedecu kartu. :)

Ja to jesam uradio kad je bila Chorba u Areni,ali samo zato shto su sve ostale karte bile rasprodane.

Al' ko kazhe da sam sedeo zato shto sam kupio kartu za sedenje. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O bozhe moj,ko je lud da za koncert kupi sedecu kartu. :)

Pa,ima i takvih sabana - ono,ja sam gay i 'ocu da sedim :)

I 'ocu da je sve fino i mirno oko mene i da mi za vreme koncerta niko ne prdi u facu :)

 

 

Sta ces,desava se... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

3500 su VIP tribine najbliže bini, 2500 isto neke tribine, imaš valjda na prethodnoj strani mapu Arene sa sektorima/cenama.

2200 su uopšte karte za parter, a ta neka maglovita fan-pit varijanta je bila za naručivanje preko oficijelnog sajta valjda pre početka slobodne prodaje, s obzirom da nije bilo nikakve posebne cene, pretpostavljam da će to biti fan-pit kao za one iz Bruce Air-a na Maidenima, pustiće ih ranije u halu a onda će biti prepušteni na milost i nemilost onima koji udju posle... :mrgreen:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ja sam taj saban. :uhoh:

Smrt sabanima :lol:

(zajebancija ;):pivopije: )

 

 

... pustiće ih ranije u halu a onda će biti prepušteni na milost i nemilost onima koji udju posle... :mrgreen:

...kao npr. ja kad upadnem i odma' ih sve izguram iz prvog reda,buahahaha :twisted::):rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

...kao npr. ja kad upadnem i odma' ih sve izguram iz prvog reda,buahahaha :twisted::):rockdevil:

 

:uhoh:

 

 

...kao npr. ja kad upadnem i odma' ih sve izguram iz prvog reda,buahahaha :twisted::):rockdevil:

 

:uhoh:

 

jednom moderator,uvek moderator :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se nadam da ce kao na onom koncertu ponesto da peva i Brian May, ako ne i da izadje sam sa sve akusticnom, Love of My Life, '39, uh :mrgreen:

Joj da, kako je to dobro zvucalo - "Love Of My Life". Gledala sam na youtube-u. Bice sigurno i na ovoj turneji tako. :smile:

 

Ne znam sta inace sada rade, ali ne bih volio da to bude neki novi album sa novim pjesmama. Po meni prica sa Queenom je zavrsena 1991., ali ipak nije lose cuti P. Rodgersa kako pjeva Queenov stari repertoar.

:pivopije:

Freddie je bio stvarno sjajan pevac, al' Paul Rodgers ga je super zamenio! I bas mi je drago sto i posle tol'ko godina, i dalje nastupaju. Bice toliko njihovih starih hitova... Ah... Ma bice to odlican koncert! :mrgreen:

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ne mogu da verujem. Sjajna vest!

Koncert godine sigurno!

Definitivno!!! :mrgreen:

 

Ludilo.... ovo ce biti event godine. :da:

Hoce, naravno. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freddie je neponovljivi nezamenljiv. Za nas koji nismo imali priliku da vidimo Queen sa njim je ovo prilika da vidimo nešto najbliže tome. Biću tamo i po cenu razočaranja.

Pa dobro, u pravu si. :zeleni:

Ja znam da se sigurno necu razocarati jer jako volim njihove pesme, a oni nisu angazovali nekog nekvalitetnog pevaca da ih otpeva, tako da ce biti super na koncertu! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da će biti dobro. ;) The next best thing to Freddie's Queen. :D Rodgers je kvalitetan pevač, ali je nezahvalno zameniti Freddie-ja. Q + Rodgers je u svakom slučaju zanimljiv projekat.

Ne znam da li ću uspeti da ubedim nekoga da ide sa mnom na koncert, ali ja sam tamo. :D

 

Queen je prvi bend koji mi se zaista svideo. Još uvek imam original kasetu Queen Greatest Hits I koju mi je pre 15-ak godina u doba najveće krize kod nas (kad ništa sem realnosti nije bilo originalno) donela sestra iz inostranstva, i čuvam je kao relikviju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf! Roger Taylor i "I'm in love with my car" je za mene tako snažna pesma, najviše zbog ritma, ali i zbog Taylorovog glasa. Odlična kombinacija!

 

Mislim da sam video u izvođenju Bohemian Rhapsody od strane Q+PR kako dobar deo pesme (onaj u kome Freddieju nema zamene) puštaju zvuk i sliku LIVE izvedbe pesme s Freddiejem, a kasnije se uključuje PR, pri čemu preostali članovi sviraju dok peva Freddie sa snimka. Sviđa mi se što drže uspomenu na Freddieja i što ne pokušavaju da stvore novu verziju Queen-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freddie je neponovljivi nezamenljiv. Za nas koji nismo imali priliku da vidimo Queen sa njim je ovo prilika da vidimo nešto najbliže tome. Biću tamo i po cenu razočaranja.

Apsolutno se slazem :da: Fredi jeste nezamenljiv, ali cu takodje svakako biti tamo, ma ko pevao, jer se ionako nece cuti kad zaurlamo svi uglas :)

Mislim da razocaranja nece biti, ali uzasnog naboja emocija hoce... secam se zivo kao da je bilo juce, dana kada je objavljena vest o Fredjevoj smrti - putovala sam iz Bg-a za Sarajevo kada sam cula vest na radiju...uh :( preplakala sam ceo put, a i nekoliko narednih dana... ocekujem veliki spektakl od ovog koncerta, kako je samo Queen umeo. Ma samo onaj jedinstveni zvuk gitare Braana Meja cuti... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...