Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ваљда као фока, патке мало каке...

 

Стварно вас треба укинути. Видим управа ККСС се поново нешто конституише. Кад се то деси бићете ККНСС, при чему је НСС - ни следеће сезоне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BCNS

 

eto ti i na engleskom, zvuchi josh kulje :)

 

Ili BCSOS :)

 

Anyway, zaboravih na hokej, gore sam samo naveo main loptashke sportove, a bolje da ne trazimo dalje, ko zna, mozda Cigani jebali keve na polju ritmichke gimnastike ove godine, though to niko ne prati jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vi cete i osvojiti titulu... na vas je red... :da: Nama je samo cilj da udjemo u ligu sampiona... uopste vise nije bitno ko ce biti sampion... tj. bitno je, jer je to jedini nacin da se igraju kvalifikacije za ligu sampiona... titula je izgubila znacaj...

 

Valjda ce te vi jos jednu sezonu?

 

hahaha

postovi ovog el morona me svaki put oduseve

some, je l bolja zvezda i ove sezone u kosarci?

kako si napisao jednom prilikom

 

Prijatelju tu si ti ispao glup.Ko ti je kriv sto si mislio da Partizan ima xy titula vise od Zvezde. :evotigana:

Tek ste se sad izjednacili sa nama po broju titula. :da:

 

+ хокеј

 

 

+ stoni tenis

 

+ bridz

+zenski vaterpolo

+sumo rvanje

+bejzbol....

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace iskopah neki link na turskom, dadoh jednoj turkinji poznanici sa neta da prevede sustinu i izgleda je Zeman spremio novo pojacanje za Zvezdu

 

http://www.webaslan.com/haberler/27963.php

 

Nadam se samo da Hakan nije izgubio na kondiciji, motivaciji posto svi znamo da ima odlican osecaj za gol, toga mu ne nedostaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад мандови неће долазити ни на фудбал. Турчин у екипи...

 

He he, onda nisu trebali da dolaze ni 91.g kad su bili prvaci evrope, jer su imali ekipu koja je odslikavala bratstvo i jedinstvo(kao i svi drugi klubovi, da se razumemo)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice neka i Luka Modric dodje u Zvezdu, nemam nista protiv samo da se osvajaju titule. Onace i tada su ljudi u Zvezdi shvatili da smo mi Srbija malo trziste i da treba traziti igrace svuda, a prvenstveno u blizem okruzenju jer ima mnogo talenata koji nisu toliko skupi kao zapadni igraci. Sada je, po meni, situacija takva da je najbolje kupovati igrace po Brazilu, Argentini i Africi, ali ne uz pomoc Yputube ili DVD, nego slati skaute, i to dobre skaute, da gledaju igrace, odrede koji bi po karakteristikama odgovarao za nas klub (i mentalitet shvatanja fudbala) i za relativno male pare dovesti takvog igraca koji ce postici neke rezultate i posle lepo zaraditi na njemu. Na zalost mislim da su u Partizanu ovo shvatili pre nego u Zvezdi, ali nikad nije kasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podrzavam u potpunosti ...

 

Ima i u celoj juznoj americi takvih igraca...

Argentinci su recimo fanatici...

 

evo npr Castillo igra vec momak dve godine i to na vrhunskom nivou, jedan od najboljih u zvezdi po mom skromnom misljenju ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace iskopah neki link na turskom, dadoh jednoj turkinji poznanici sa neta da prevede sustinu i izgleda je Zeman spremio novo pojacanje za Zvezdu

 

http://www.webaslan.com/haberler/27963.php

 

Nadam se samo da Hakan nije izgubio na kondiciji, motivaciji posto svi znamo da ima odlican osecaj za gol, toga mu ne nedostaje

 

 

hahha, ne mogu da verujem, bio sam u pravu

 

http://www.pressonline.rs/vest.jsp?id=39612&sectionId=44

 

:D :D :D

 

 

Pa ovi ce Dzaju i Piksija da vrate jbt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...