Jump to content

Održavanje domaćinstva (život bez matoraca)


Zen

Recommended Posts

@Grob Bez Dna: ne znam kakav ce tebi biti utisak, ali znam kakav ce biti utisak tvojih matoraca - izabacice te iz kuce :lol:

 

@Hypnos: zelena mi je najruznija boja u svemiru i siroj okolini, ja u zelenu ne bi okrecio ni poljski WC na gradilistu pa da mi ne bude zao ako neko zapisa zidove. Nadam se da se salis da ti je zelena omiljena boja :(

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Jelena dobro, ali zamisli dodje ti neki novi decko na kaficu i vidi nered, paucinu i prljavstinu, pomislice da si i ti neuredna ..... razumes.... pa ce da se prestravi decko :)))))

си. може да помисли да ако има паучине горе, можда има паучине и доле. да се тако вулгарно изразим.

 

Nema paucine i prljavstine, sve je cisto, samo je nepravilno rasporedjeno :D

дамн. ово је, којекуде, најгора реплика на горњи начин размишљања.

Edited by Генерални

Share this post


Link to post
Share on other sites

whitemane, vidim da si na prethodnim stranama pricao da je neki ortak okrecio sobu u crno, pa kakvi su utisci i to?planiram i ja to da uradim pa me intereuje...
Изгледа много добро с тим што он станује у поткровљу па му није цела соба у црном већ има ту једну "дрвену" страну која разбија свеопште црнило. Плус, има неколико малих зидних лампи које додају "динамику" целој соби плус што има огроман црвени лого Sepulture нацртан на највећем зиду...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hypnos: zelena mi je najruznija boja u svemiru i siroj okolini, ja u zelenu ne bi okrecio ni poljski WC na gradilistu pa da mi ne bude zao ako neko zapisa zidove. Nadam se da se salis da ti je zelena omiljena boja :(

 

 

pa nije mi omiljena boja ali mi se svidja kako je soba okrecena.nije ona jaka zelena boja nego neka svetlija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма све су боје добре ако се лепо укомбинују са намештајем. Ако имаш укуса знаћеш како да их комбинујеш а ако немаш, јебига, зови неког "професионалног декоратера" да ти среди стан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace nemojte samo da dozvolite da vas prodavci pljackaju. Meni su rekli da za sobu 4 X 4 treba 9kg boje i na kraju ja uradio sobu i ostalo mi jos toliko boje pa sam uradio jos jednu manju sobu, spajz i kupatilo. ZNaci maksimalno 4kg boje za normalnu sobu.

 

Ja za vikend krecim kod mene, imam 8 zidova u sobi (dve sobe spojene u jednu) i odlucio sam da 4 zida isu u crvenu, a 4 zida u neku slonova kost boju, a oko vrata i prozora ide bela slajfna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изгледа много добро с тим што он станује у поткровљу па му није цела соба у црном већ има ту једну "дрвену" страну која разбија свеопште црнило. Плус, има неколико малих зидних лампи које додају "динамику" целој соби плус што има огроман црвени лого Sepulture нацртан на највећем зиду...

 

do jajeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh takve sobe su malo klaustrofobichne.... sa nakrivljenim krovom...

mada nije problem ako imash prozore sa strane...

na prvoj godini faxa sam ziveo u takvoj sobi sa prozorima gore(mansarda)..

odlepio sam...ko rupa neka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zakon za male stanove su plakari.

staviš jedan, i sva garderoba stane u njega. ne treba štedeti na te stvari. ako nekom treba preporuka, kompletno snimljeno tržište imam i mogu da preporučim.

 

razmišljam dal ću uspeti gazdu da nagovorim da zamenim zastakljenje na terasi. pada staklo dole ponovo, užas. sad dok je kriza i pvc stolarija može da se spušta cena bilo bi pametno uraditi.

 

pa krečenje u jaGuaru. u belo sve. baš će super da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOja soba je nekih 8 X 4 metra. A obozavam minimalizam, moze se trcati sa jednog kraja na drugi. Mrzim kad udejm kodnekoga i saplicem se na stvari

Па и мoja соба је релативно велика (4 x 8) али понекад ни то није довољно, посебно кад ми наврати друштво па се сви некако збуџимо и увек фали додатног простора па није баш комфорно или кад кренем да се бацам и слемујем уз неку Металургију... на крају се увек "набодем" на радни сто услед губитка равнотеже. :)

 

pa krečenje u jaGuaru. u belo sve. baš će super da bude

Наравно, цело село воли бело. Ко ће сад да се цима око мешања боја, тражења праве нијансе итд. Лепо, опалиш све у бело и бог да те види. :mhihi:

 

Јао, ниси ваљда због мене променила потпис? Стварно ниси требала, мислим, мени уопште није сметао. :wink:

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па и мoja соба је релативно велика (4 x 8) али понекад ни то није довољно, посебно кад ми наврати друштво па се сви некако збуџимо и увек фали додатног простора па није баш комфорно или кад кренем да се бацам и слемујем уз неку Металургију... на крају се увек "набодем" на радни сто услед губитка равнотеже. :)

 

 

Наравно, цело село воли бело. Ко ће сад да се цима око мешања боја, тражења праве нијансе итд. Лепо, опалиш све у бело и бог да те види. :mhihi:

 

Јао, ниси ваљда због мене променила потпис? Стварно ниси требала, мислим, мени уопште није сметао. :wink:

 

 

samo se ti nabadaj :razz:

a za belo, pa da. kud ću još na malu gajbu da mešam boju i zatvaram prostor.

 

sve ima da bude belo. čini mi se da se u drugom ambijentu nikada ne bih mogla probuditi ujutru.

 

 

e a potpis.. pa eto. nisam htela da misliš da imam nešto protiv tebe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@hypnos: Наравно да ме не боли, јеси ти некад чуо за израз "Pleasure and Pain"? :mrgreen:

 

@eileen: Немој само да претераш са белом бојом да не постанеш као Викторија Бекам чији је цео стан скроз у белом... К'о у лудари.

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krechio sam devojci skoro sobu. Sjebali su je u farbari (greshka na tastaturi Y i Z :) ), tako da joj soba nije ljubichasta kao shto je bilo predvidjeno, vec barbie roze :D

 

Ne mozesh verovati ni makinama ni radnicima u farbari. Sve to pravi moler uredno ume ;)

Edited by -Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...