Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Ma kakav crni Ramstajn, posle 23. februara mi ne treba nista :] (do Metalike na leto, hah)

 

Šta ima naši da te deru sa poštarinom, kad to određuje zemlja iz koje ti ide paket? A carina je iskulirala malo od ove godine, koliko vidim.

 

Actually, ne. Postarina uracunata u cenu narudzbine. E onda mi nasa draga drzava na sve to iz nekog razloga naplatila PDV 18% plus neku (cini mi se, fiksnu) carinsku tarifu (300inak dinara), tako da sam morao dodatnih 1000din. da platim kada je paket stigao do mene. Zasto, ne znam, kol'ko provalih posle malo prckanja po netu, moguce zbog vrednosti paketa vece od 20e, ali ne znam... Glupost, u kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri?! Ja se ne sećam da su mi ikad carinili paket sa Amazona, a znao sam da poručim i 4-5 diskova od njih. Inače, na foru 20€ naviše mogu uvek da te sjebu, po zakonu je. Lopovska zemlja.

 

Cek, ti kazes da oni mogu da mi naplacuju PDV ako narucujem nesto u vrednosti preko 20€? Zasto? Je l' mi pise "prodavnica diskova" na celu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa isplati li se narucivati diskove iz inozemstva? Kad udare postarinu,carinu, kurac, palac...?

 

Isplati se itekako. Kakva crna carina :haha:

 

 

Ja trenutno uzimam preko nekoga i disk ce me izaci 1500 sa postarinom i svim, a ta osoba narucuje iz inostranstva. Meni se ta opcija isplati. :da: Nisu ni kod nas diskovi jeftiniji, a ne moze ni sve da se nadje.

 

Misliš, ne može NIŠTA da se nađe!

U stvari zavisi šta tražiš :da: Karleuša i neke tako Ledi Gage i ostala mediokritetska sranja (xcuse my French) mogu laganica, ali zato prave stvari teško. Zgazim štiklom na mali nožni prst svakog ko mi zbog Ledi Gage seljančure zalepi minus! :haha: :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino što možeš da nađeš su veći Nuclear Blast bendovi i ako SLUČAJNO uleti nešto sa strane nekim putevima Gospodnjim (kao što sam ja nab'o davno rasprodati God Dethroned digipack star 10 godina pre neki mesec), inače mrka kapa.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja trenutno uzimam preko nekoga i disk ce me izaci 1500 sa postarinom i svim, a ta osoba narucuje iz inostranstva. Meni se ta opcija isplati. :da:  Nisu ni kod nas diskovi jeftiniji, a ne moze ni sve da se nadje.

Mogao bih da mi posaljes na pm podatke o tom liku, zainteresovan sam da kupujem preko njega...  :pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...