Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Ama ljudi jel mene neko sluša kad kažem da sam i ja pio Bud i nije mi bio odvratan. Boli me što je vama odvratan, ne možete me ubediti u to jer sam pio to pivo.

Pa to ti je kao ono Jelen vs. Lav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekad mi je jelen bio bolji od lava a u zadnje vreme je jelen strasno propao. neko mi rece da eksperimentisu sa nekim aditivima, sta li... sad mi je lav izvrstan, ali samo iz staklene flajke.

 

od zestine najbolja mi je votka.

 

 

al najvise volim sok - onu kombinaciju sargarepa-limun-narandza

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekad mi je jelen bio bolji od lava a u zadnje vreme je jelen strasno propao.

Šta ti ja znam, ja pijem Lav od 1998. Onda su mi ljudi govorili da sam lud i da je bolje da pijem Jelen, ali bogami Lav se jako malo promenio od tad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luda sam za mlecnim proizvodima, tako da pijem najmanje litar jogurta dnevno :D

Cokoladno mleko isto dosta volim da popijem, ali ga izbegavam u poslednje vreme, jer uopste slatko izbegavam tako da jogurt rula :meshuggah:

Od sokova volim sve prirodne, mada jabuka i borovnica su mi zakon, iako sam kao klinka ludela za kajsijom :)

Od alkoholnih pica volim da pijem pivo, crno niksicko mi najvise lezi u poslednje vreme (jeftino, a ok ukus, tako da je za siroku potrosnju skroz ok), mada sam ranije pila samo jelen, crno pivo nisam ni pila, jbg ljudi se menjaju :) A kad imam kinte castim sebe Laskim, to mi je ljubav iz detinjstva :lol:

Volim da pijem i pelinkovac u poslednje vreme, jer mi dodje kao sok, nije jak, ali posle pola litre zna da zdrma :D

I rakiju naravno, domacu, ne neku kupovnu brlju, samo domace kvalitetne :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm, ja volim toplo sa mnogo secera :wub:

Evo sad pijem dnevnu dozu jogurta, nisam stigla do sada :D

Voleo sam toplo mleko sa šećerom kad sam bio mali. Sad volim hladno bez šećera...

 

Ja upravo načeo jedan kvas. :bigblue: Živeli! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...