Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Voleo bih da probam ovo "bud" pivo, u Americi je izgleda popularno, sigurno je dobro majku mu.

Druze... Bud je sranje najgore... Jeste popularno ali je krs. Jelen mu je odrzao par lekcija veruj mi, uostalom pitaj nekog Amera da li pije BUD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan moj drugar je imao obicaj kad ga pitas sta ces popit odgovoriti- batina.

 

 

Ja inace pijem u prosjeku 1L Cole Light dnevno, najvise zbog kofeina, popijem sigurno 1-2 litra kafe. Ovde u Svedskoj se kafa pije iz solja od 2 dl, to je ona iz aparata. Bez kofeina totalno zamrem. Od alkohola pijem najvise pivo, pogotovo Carlsberg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze... Bud je sranje najgore... Jeste popularno ali je krs. Jelen mu je odrzao par lekcija veruj mi, uostalom pitaj nekog Amera da li pije BUD.

Nije baš toliko sranje, makar je ono koje sam ja pio bilo pristojno, ali to je ipak američki MB. Reklama čini čuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš toliko sranje, makar je ono koje sam ja pio bilo pristojno, ali to je ipak američki MB. Reklama čini čuda.

Pih sta znam. Kada sam dosao ovde bilo je DAJ BUD da probam kada sam im rekao reakcija je bila KOJ TI KURAC? :) Istina da ga ima svuda i gde god se okrenes vids BUD,BUD i BUD! Sta znam u poredjenju sa Bavariom je nula. :bigblue:

 

@Mustang- Znamo se? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može biti da postoji drastična razlika u kvalitetu piva za izvoz i domaće tržište, kao i kod svih, s tim što Ameri verovatno vole malo drugačije pivo. Onaj Bud koji sam ja pio ovde je bio solidan, ali ništa više od toga. Pio sam i neko American pivo koje je bilo sranje. Inače, ovde Bavaria nije ništa posebno, a napolju je nisam pio. Kad odem negde preko volim da pijem domaća piva što zbog novih ukusa, što zbog limenki koje sakupljam. Imam ih već sedamdesetak u kolekciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kafu (ali kafu, ne ovaj americhki bucjkurish).

 

Sokove (omiljeni mi je Nectar od vishnje), te domacje sokove od cijedjenog vocja (limun+pomorandzha), mlijeko (i chaokoladno), milkshake od vanile, smoothies... Vodu, naravno... Navukoh se i na ovu rozLe limunadu, zlo. :no:

 

Od alkohola ness sa voTkom, sangriju, razne likere, vino (samo ako je dobro), brendi, Gorki List, rum...

 

Pivo i rakiju ne podnosim. Gazirana picja josh manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš toliko sranje, makar je ono koje sam ja pio bilo pristojno, ali to je ipak američki MB. Reklama čini čuda.

Bud je odvratno pivo.Been there,tried that.FUJ!Isto kao i pivo sa borovnicom.A nije li rozle limunada vec malo izivljavanje?Hocu zeleno pivo da pijem za St.Paddy's!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih sta znam. Kada sam dosao ovde bilo je DAJ BUD da probam kada sam im rekao reakcija je bila KOJ TI KURAC? :) Istina da ga ima svuda i gde god se okrenes vids BUD,BUD i BUD! Sta znam u poredjenju sa Bavariom je nula. :bigblue:

 

@Mustang- Znamo se? :ph34r:

 

 

Znamo se Stojane, al izgleda da vise ja znam tebe nego ti mene... (freaky) :)

 

 

Ti si svirao bas u resisteru pre nego sto si otisao u ameriku...

 

A ja sam bio na svirci sa ortacima sa Karaburme.

 

 

:pivopije:

 

 

No nebitno...

 

 

:muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bud je odvratno pivo.Been there,tried that.FUJ!

Ama ljudi jel mene neko sluša kad kažem da sam i ja pio Bud i nije mi bio odvratan. Boli me što je vama odvratan, ne možete me ubediti u to jer sam pio to pivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...