Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Ne sećam se recepta, znam se kuva vino sa karnafilićem, orašćićem i cimetom pa se u to sipa još i rakija i valjda med. Jedino u šta sam 100% siguran je da sam kenjao crno tri dana od tog groga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sećam se recepta, znam se kuva vino sa karnafilićem, orašćićem i cimetom pa se u to sipa još i rakija i valjda med. Jedino u šta sam 100% siguran je da sam kenjao crno tri dana od tog groga.

Hahahaha i ja isto. Napisacu ja recepAt sutra. Jos uvek imam tog Hogara. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice tih `prirodnih` sokica, to ti je stvarno na bazi bundeve sa aromom bilo cega drugog..

 

Mada ne znam da li su svi bas na tu foru verovatno velika vecina jeste.

Sad od tih osim onog breskva/jabuka koji je Nazzgul pomenuo, ima i onaj od ananasa koji gotivim...

 

A od pivdze Jelen Holsten i Becks su mi kul, kao i Carlsberg i Lav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam bio klinac u Politikinom Zabavniku je izasao Vikinski prirucnik Hogara Strasnog. Odatle recept za grog. Evo ga, pa ako imate dovoljno hrabrosti, probajte. :)

 

"Prvo treba pronaci jednog neuracunljivog prijatelja, a zatim u kotao slatkog crnog vina ubaciti platnenu vrecicu sa stapicima cimeta, korom od pomorandze i karanfilicima. Krckati jedan sat, pa dodati vecu kolicinu badema i suvog grozdja i mesati dok tecnost ne postane slatka i ugodna oku.

A onda... pustiti neuracunljivog prijatelja da doda rakije po ukusu!"

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam bio klinac u Politikinom Zabavniku je izasao Vikinski prirucnik Hogara Strasnog. Odatle recept za grog. Evo ga, pa ako imate dovoljno hrabrosti, probajte. :)

 

"Prvo treba pronaci jednog neuracunljivog prijatelja, a zatim u kotao slatkog crnog vina ubaciti platnenu vrecicu sa stapicima cimeta, korom od pomorandze i karanfilicima. Krckati jedan sat, pa dodati vecu kolicinu badema i suvog grozdja i mesati dok tecnost ne postane slatka i ugodna oku.

A onda... pustiti neuracunljivog prijatelja da doda rakije po ukusu!"

Aaaaaaa!!! Vrh!!! :) :) :)

Moracu da probam ovo, mada imam osecaj da cu ja biti u ulozi neuracunljivog prijatelja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...