Jump to content

Čaj i kafa


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

Nisam stigao, majku mu. Hteo sam ali mi je konekcija juce bila neopevano govno, danas cu da odgledam ;)

 

Mislim da u Bio Lucaru imaju i neki japanski zeleni, pakovan po 100 grama, on je skuplji, ali ako zelis da vidis kakva je razlika probaj, pa uporedi.

Super, provericu to. I ovaj rinfuzni kojeg uzimam je iz njihove veleprodaje, otici cu do njih direktno da ukrstimo koplja ;) Hvala ti.

 

dobro, ali zeleni čaj ima baš specifičan ukus, pa možeš i tako da ga prepoznaš?

Sve to stoji, ali bata bi da pije vode na izvoru ;) Ili bar da ga nazirem na horizontu.

 

 

 

 

 

 

Edited by Tomislav Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgleda. :pivopije: "Good buy cruel world" varijanta, cista alhemija. Kapiram da je riba u fazi u kojoj ladno da spremi caj i od mlevenog siporexa, pa bi lecio dusu i 100 stanja i bolesti.

Hvala za linak :da:

Eh, nekada sam i ja imao svoje dnevne rituale, a sada nikako da uglavim odlazak do onih likova u dnevni raspored i da probem tog japanerosa. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da si pogledao onu duzu varijantu. Tu neka mlada Amerka, sticenica one starije Japanke, vodi ceremoniju. Na zalost, trebalo vi videti kako njene uciteljice to rade, pogotovu starija. Amerka ima svega par godina iskustva, mladja Japanka 11, a starija Japanka 20. Imao sam kazem prilike da gledam zivu legendu, zaboravih joj ime, onda je faca u Japanu. Nemoguce je da obican smrtnik stigne do nje, prebukirana je. Dolaze joj ovi direktori japanskih firmi da se odmore 15-30 minuta, lunch break. Ona me dovodi u takav trans da je to bolje od seksa. U mojim godinama pogotovo :lol:.

Edited by Kalif nad Kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Anyah- da, probala sam taj prosle zime, nije los, ali mi je Teekanne s rumom nekako bolji...mozda subjektivni sud.

 

Tomislav- Imam lepe vesti i za tebe. Na Bulevaru, pre poslasticarnice Mocart ima jedno sokace i tu bas na cosku postavili reklamu za prodavnicu zdrave hrane cudnog imena: Bioskop i biologija...???? Krenem da proverim sta je to, kad tek danas otvorena radnja. Tu ima zeleni caj na meru, koji uzvozi Melissa iz Kine (sa deklaracijom, nije neki made in Serbia)- prakticno onaj sto pakuju u filter kesice. Eto, da znas! Meni obecase da ce da nabave i maté u rinfuzi za par dana, pa jedva cekam da ga spremim onako kao sto to rade Argentinci. E, da, u istoj radnji nasla sam i My Chai (Milford), od kojeg nema ni traga ni glasa po supermarketima...i stvarno sam srecna zbog toga! Za neobavestene- radi se o mesavini crnog caja, lista od kupine, kafanfilica, cimeta, vanile i jos nekih biljcica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomislav- Imam lepe vesti i za tebe. Na Bulevaru, pre poslasticarnice Mocart ima jedno sokace i tu bas na cosku postavili reklamu za prodavnicu zdrave hrane cudnog imena: Bioskop i biologija...???? Krenem da proverim sta je to, kad tek danas otvorena radnja. Tu ima zeleni caj na meru, koji uzvozi Melissa iz Kine (sa deklaracijom, nije neki made in Serbia)- prakticno onaj sto pakuju u filter kesice. Eto, da znas! Meni obecase da ce da nabave i maté u rinfuzi za par dana, pa jedva cekam da ga spremim onako kao sto to rade Argentinci. E, da, u istoj radnji nasla sam i My Chai (Milford), od kojeg nema ni traga ni glasa po supermarketima...i stvarno sam srecna zbog toga! Za neobavestene- radi se o mesavini crnog caja, lista od kupine, kafanfilica, cimeta, vanile i jos nekih biljcica.

 

Posestrimo draga, hvala ti k`o bratu! :wub:

Stvarno hvala, sutra prepodne svakako prolazim tuda!

 

Bioskop i biologija...????

:ph34r:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

зелени зелени зелени банча зелени зелени зелени.

 

скувам литар у бокал, па то циркам полако... и хладан је добар.

 

уопште не пијем ни млеко ни јогурт, а кафу највише једну дневно, и то понекад.

 

зелени чај :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da si pogledao onu duzu varijantu. Tu neka mlada Amerka, sticenica one starije Japanke, vodi ceremoniju. Na zalost, trebalo vi videti kako njene uciteljice to rade, pogotovu starija. Amerka ima svega par godina iskustva, mladja Japanka 11, a starija Japanka 20. Imao sam kazem prilike da gledam zivu legendu, zaboravih joj ime, onda je faca u Japanu. Nemoguce je da obican smrtnik stigne do nje, prebukirana je. Dolaze joj ovi direktori japanskih firmi da se odmore 15-30 minuta, lunch break. Ona me dovodi u takav trans da je to bolje od seksa. U mojim godinama pogotovo :lol: .

 

 

 

 

auu... sad ce svaka zenska koju imas za frienda traziti da je skines s liste :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, sad mi mi opalila cusku. Kao, ja sam se nametn'o? Moderator! Vadi potvrdu iz naftalina. Hvala unapred :pivopije:.

 

 

 

Kad bolje razmislim, mozda ovo i nije Facebook. Znaci, ako nije potrebna potvrda, a obilazis mi profil 'sve ove godine', nisi se potrudila da pogledas da li sam te stavio na listu? Jednokratno i unilateralno? Srrram te bilo.

 

 

You know I lovez ya baby. No shame in that :no:

Edited by Kalif nad Kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...