Jump to content

Čaj i kafa


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

Kud neko spomenu Milford - jel probao kogod Milfordov narandža/rum čaj??

 

1604_0.jpg

 

jesam. dobar.

nekako volim da presečem sa belim čajem ove aromatizovane. pomenula je mislim shamandalie teekanne, odlični su. mislim da je milford malo precenjen

 

šta bi sa twiningsom nema ga nešto ovih godina? ima li gde da se kupi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Hvala na reklami :razz:

 

Ponavljala sam već nekoliko puta. Dakle, evo još jednom, Twinings maloprodaja:

 

* Tvrđava, Hilandarska 1

*Svi Metroi po Srbiji

 

*kao i naši kupci koji kao dobavljači snadbijevaju neke druge objekte, između ostalog i Kalenić pijacu,

 

*kao i po kafićima kao što su: S. Dali, Dali galerija u bul. Kralja Aleksandra, po Dorćolu itd. Ako nekoga konkretno zanima koji ugostiteljski objekat drži Twinings u BGu, sjutra odgovaram, nemam evidenciju kupaca kod kuće :)

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako je svima pricas a ja kad te pitam na svirci za caj ti me maltretiras:P

 

Nja-nja-nja, samo ne znam ko je tu koga maltretirao :)

 

 

edit: Eileen, nemam pojma ko je Jugoslav. Mora da je imao neku kompaniju?

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, sad mi mi opalila cusku. Kao, ja sam se nametn'o? Moderator! Vadi potvrdu iz naftalina. Hvala unapred :pivopije: .

 

 

 

Kad bolje razmislim, mozda ovo i nije Facebook. Znaci, ako nije potrebna potvrda, a obilazis mi profil 'sve ove godine', nisi se potrudila da pogledas da li sam te stavio na listu? Jednokratno i unilateralno? Srrram te bilo.

 

 

You know I lovez ya baby. No shame in that :no:

 

 

 

haha, idem ljudima po profilima, javno, nista anonimno ali stvarno ne idem u friends liste :) da budem preciznija, nisam ni znala da mogu ici na tu opciju. a znala bi da me interesovalo. i lav ju tu inace :)

sad da se sklonimo da se kokopeli i starshooter smuvaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eileen, imaš tvinings u jednoj radnjici u 27. marta... na ćošku sa S(a)tanoja Glavaša ;)

U toj okolini ja živim i već sam rekla i za to mjesto :da: U pitanju je gift shop koji se zove Max Ex. I da, duplo je skuplji nego na mjestima koje sam gore navela.

Uh pa josh smo i komshije:shy:

 

jao, jao. častićete me čajem zbog toga što vas moji postovi teraju da ovako slatko sebe eksponirate.

potražiću hvala na sugestijama, i hajde da organizujemo čajanku u tea house na primer, ako ste za, pošto nas nema previše :D taman ćemo se zgurati za jedan sto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, pa to ti je sjajna ideja :da: Možemo u Kuću čaja, a možemo i tamo gdje imaju čajeve iz Kuće čaja :) Znam već dva paba u samom centru :da:

 

A možemo i na Twinings, mada ga pijem svaki dan, pa mi pomalo dosadio :)

 

 

edit: Tek sad vidjeh da si napisala Tea House. Kad sam ćorava :mrtav:

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

hajde da organizujemo čajanku u tea house na primer,

 

Идите на чајанку са/код Кркобабића јуниора. Скупштина града, бато... :) :) Још би могли да искамчите продужетак линије, боље грејање, редовније одношење смећа за ваш крај. Комшије би вас славиле... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji naš kraj, ja ne stanujem tamo u okolini. ja sam sa zvezdare :)

 

kako kaže ona bakuta, krkobabić, jel to zanimanje ili ime?

 

 

nego bre, lapsus calami. kuća čaja. na mileševsku mislim. ne na tea house u hyattu tamo mi je malo sterilno to jest da se ispravim previše poslovno. ma, wtf, jes' sterilno. :)

 

hoćete stvarno da odemo na čajanku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

definišite se vas dvoje. ona hoće u kuću čaja, on poziva na gajbu :D

 

Гледај ти да спасиш живу главу, бежи одатле да се не би нашла у, Боже ме сачувај, некаквом сендвичу, раскршћу путева, средини...

Ова данашња млађарија свакојаке јаде зна и ради. :)

Скувај ти лепо себи чај кући и гледај неки филм. Сигурније је.

Share this post


Link to post
Share on other sites

falusova ce se uskoro tetovati pa eto prilike da joj kazesh koju o tom velikom plusu njenog imidza , shto je opet tema o telu , da , njenom telu a posle toplog napitka momant pravi je da se stave karte na sto .. :azal:

 

 

 

samo mi obecaj neshto ..

 

uzmi je nezno :(

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako, nije uvek u pitanju falus. Nisi bas upoznat sa mitovima severnoamerickih indijanaca. Ona je vise svirac frule. Taj vraglona ide okolo po selima (tipijima, vigvamima) i svira frulu. Uveseljava. E sad, ako je tebi 'sviranje frule' erocki akt, more power to you.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...