Jump to content

2008.12.14. *SKC, Beograd* Morbid Angel, Kataklysm, Marduk, Keep Of Kalessin, Arsis


Svart

Recommended Posts

Super ce biti ako se ovaj koncert odrzi u velikoj sali,iako nema sanse da bude puna,mada se bojim da se ne premesti u malu salu,ako prodaja karata ne bude zadovoljavajuca.Malo je zajebana situacija,jer je mala sala suvise mala,a velika suvise velika,ali opet,mala sala je vise mala,nego sto je velika sala velika za ovu svirku,tako da je velika sala,ipak,pravi potez. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala si se ti rasprdeo... :)

 

 

 

Elem ,jebo mater ja ne zelim da ovo bude puno,bolje da ima mesta da moz da dises ko co'ek i sutka neka da padne na Kataklysmu i Morbidima nego da obitavam ko balerina na prstima fatajuci kiseonik! :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morbidi + Kataklysm za 25 evra... Dje ces jeftinje :)

Stigao mi pre neki dan katalog Nuclear Blasta-a i sad ne mogu da anadjem na netu,al' tamo sam video cene (za ovu turneju) - mi smo najjeftiniji :)

Uglavnom se cene krecu (za zapadnu Evropu) od 28 do 33 eura.

 

 

Inache ovo je po meni najachi metal koncert u istoriji Srbije

Zato se i turneja zove "Metal Fest 2008" ;):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao mi pre neki dan katalog Nuclear Blasta-a i sad ne mogu da anadjem na netu,al' tamo sam video cene (za ovu turneju) - mi smo najjeftiniji :)

Uglavnom se cene krecu (za zapadnu Evropu) od 28 do 33 eura.

:srbija:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice mnogo dobro. I mani te se prica velikih sala, nemamo mi para za to. Ili, nek svako kupi 5 ulaznica, pa da bude unapred prodat cetvorocifren broj karata, pa onda mozemo da pricamo o velikoj sali. Budite realni jbg.

 

Samo da dodju Morbid Angel jos jednom, s`obzirom da nije nista bilo od Castle Fest-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...